شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
وایرخ HW77, HW77K - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده وایرخ Weihrauch products (/forumdisplay.php?fid=6)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=67)
+---- موضوع: وایرخ HW77, HW77K (/showthread.php?tid=306)

صفحه ها: 1 2 3 4 5

وایرخ HW77, HW77K - Potra - 2011-04-12 04:33 AM

چند روزی هست که این تفنگ بادی را سفارش دادم از المان بفرستند. توی شبکه زیاد ازش خوب گفتند. زمانی که امد شروع میکنیم به تجزیه تحلیل ایرانی .

مشخصات تفنگ از این قرار است:
Weihrauch HW 77 K

کالیبر : 5.5 میلیمتر
وزن: 4 کیلوگرم
طول لوله: 370mm
طول کلی: 1020mm
سیستم: فنری لوله ثابت
نشانه: فلزی و آزاد
ضامن: اتوماتیک
ماشه: قابل تنظیم
سرعت خروج گلوله: 150m/s-230m/s
وزن ماشه: 1 کیلو
قنداق: چوبی

دوربینی که سفارش شده دوربین Walther 4-12x50 CI Mil-Dot میباشد
اینطور که من متوجه شدم این تفنگ فرقی با HW97K ندارد مگر در نشانه فلزی!
در HW97K نشانه فلزی وجود ندارد. وگرنه سیستم و حتی قنداق تفنگ کاملا شبیه هم هستند.

سوالی داشید در خدمت هستم.

RE: وایرخ HW77, HW77K - persiankiller - 2011-04-12 05:11 AM

پیشاپیش مبارک باشه-یک سوال فقط اینکه از المان تاایننجا چقدر هزینه های پست و بسته بندی در میاد و گمرک هم نظارتی داره روی این نوع کالاها یا درصدی نمیگیره

RE: وایرخ HW77, HW77K - Potra - 2011-04-12 06:03 AM

(2011-04-12 05:11 AM)persiankiller نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیشاپیش مبارک باشه-یک سوال فقط اینکه از المان تاایننجا چقدر هزینه های پست و بسته بندی در میاد و گمرک هم نظارتی داره روی این نوع کالاها یا درصدی نمیگیره

عزیز جان من بیشتر در سوئد زندگی میکنم و هم در ایران. اینجور که خواندم تفنگ بادی 5.5 در ایران جواز نمیخواد. من این تقنگ را از شبکه سفارش دادم که بیاد سوئد.
از سوئد هم با خودم میخواهم بیارمش ایران. اگر اذیت نشوم. مشکل ورود نباشد گمرکی هم فکر نمیکنم که بدهم.
چون جزئی از لوازم شخصی من میشود. جنس استفاده شده و شخصی که گمرکی نداره. این را در سایت گمرک ایران خواندم.
نمیدانم شاید اشتباه میکنم. تصحیح کنید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

.

RE: وایرخ HW77, HW77K - SOHEIL-GUNSMITH - 2011-04-12 06:09 PM

بسیار عالیهه دوست عزیز
میگم شما که سوئد هستی یه ست تیونینگ هم برای این تفنگ بگبر واقعا عالی میشه

RE: وایرخ HW77, HW77K - Potra - 2011-04-12 10:28 PM

(2011-04-12 06:09 PM)SOHEIL-GUNSMITH نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بسیار عالیهه دوست عزیز
میگم شما که سوئد هستی یه ست تیونینگ هم برای این تفنگ بگبر واقعا عالی میشه

سهیل جان، مرسی.
یک فنری بنام فنر صادراتی هم سفارش دادم که البته تیتان نیست ولی سرعت خروجی را زیادتر میکنند. فنر را با خود تفنگ بادی سفارش دادم که با هم پست بشود.

بگیرمش با اولین تعطیلی تست میکننم.
(2011-04-12 06:21 PM)masih.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Potra عزیز خیر مقدم عرض میکنم خوش امدید اقا شما با اقا کامی ما همشهری هستی میدونستی

آقا مسیح سپاس از شما،
چند هفته پیش داشتم در مورد تفنگ بادی جستجو میکردم( انگلیسی. و سوئدی) که وایرخ را دیدیم. همه تعریف میکنند. بعدش هم رفتم سراغ فارسی که سعادتی نصیب شد که ما شما ها را پیدا کردیم.
جالب بود که سایت سوئدی اینجا بود و متوجه شدم که یکی اینجا از طرف خودمان چرخی میزند. ولی نمیدانستم که کی میباشد.

از همین جا به آقا کامی و تمام هم میهنانم دورود میفرستم.

RE: وایرخ HW77, HW77K - Potra - 2011-05-03 04:02 PM

خوب دوستان
بلاخره بعد از 3 هفته (قرار بود که یک هفته ای باشه) تفنگ بادی بدست من رسید.
البته که از فروشنده میل گرفته بودم که سداخفه کن نداره، منتظره بیاید.

من هم همان طوری که جعبه را فرستاده بود، عکس برداری کردم که دوستان هم ببینند.

وقتی که تفنگ را در دستم گرفتم سنگینی زیاد بود درست که به جزییات نگاه کردم کیفیت را متوجه شدم.
خوب، این تفنگ را در المان با 7.5 ژول فنر میفروشند( احتیاج به جواز ندارد)
فنر صادراتی(فنر قویتر) این تفنگ را هم با همین کیت سفارش دادم آمد.
توی سوئد تا 10 ژول آزاد است. (mm 4.5 سرعت 200 متر بر ثانیه), (5.5 mm سرعت 150 متر بر ثانیه).

اگر بتوانم هفته دیگه دوربین را هم نسب میکنم. عکس میگیرم.

RE: وایرخ HW77, HW77K - persiankiller - 2011-05-03 04:50 PM

مبارک باشه دوست عزیز-نشانش مثل 80 هست-کلا خیلی شبیه به 80 هست-منتظر گروپ و تست روی اجسام هستمKhansariha (8)

RE: وایرخ HW77, HW77K - amir74 - 2011-05-03 08:24 PM

اگه اینطوری باشه از ترکیه هم راحت می توان pcp اورد بدون گمرکی

RE: وایرخ HW77, HW77K - aghajoon - 2011-05-04 12:04 AM

(2011-04-12 06:03 AM)Potra نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2011-04-12 05:11 AM)persiankiller نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عزیز جان من بیشتر در سوئد زندگی میکنم و هم در ایران. اینجور که خواندم تفنگ بادی 5.5 در ایران جواز نمیخواد. من این تقنگ را از شبکه سفارش دادم که بیاد سوئد.
از سوئد هم با خودم میخواهم بیارمش ایران. اگر اذیت نشوم. مشکل ورود نباشد گمرکی هم فکر نمیکنم که بدهم.
چون جزئی از لوازم شخصی من میشود. جنس استفاده شده و شخصی که گمرکی نداره. این را در سایت گمرک ایران خواندم.
نمیدانم شاید اشتباه میکنم. تصحیح کنید.

.
سلام دوست عزیز خوش اومدی
حالا که از سوئد میتونی جنس بیاری ،قربون دست، یه ست وسایل تیونینگ 52 هم برای من بیار البته توی همین سایت خیلیا طرفدارشند ولی متاسفانه هنوز بهش دسترسی پیدا نکردیم

RE: وایرخ HW77, HW77K - Ali - 2011-05-04 12:13 AM

نشد دیگه علی جان.اینجا خواهان فنر زیاده!اگه قرار باشه کسی بگیره همه پول میریزیم به حساب مثلا میلاد که مدیر کل سایت هست،ایشون میریزه به حساب این عزیز دل پوترا و پوترای عزیز هم پست میکنند به ایران!تنها تنها نمیشه که!در ضمن پولشو پوترا جان تمام و کمال پرداخت میکنیم البته اگه قبول کنید...