شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی Weihrauch HW57 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده وایرخ Weihrauch products (/forumdisplay.php?fid=6)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=67)
+---- موضوع: معرفی Weihrauch HW57 (/showthread.php?tid=304)

صفحه ها: 1 2 3 4 5

RE: معرفی Weihrauch HW57 - Vicxtor - 2014-03-06 12:09 AM

درود... Khansariha (8)
من تیر ماه امسال یه دونه وایرخ ۵۷ کالیبر ۴.۵ در بندر لنگه (استان هرمزگان) دیدم که خیلی زیبا بود و تو دست هم گرفتم بالانس بسیار عالی داشت...
فکر کنم از وایرخ ۸۰ یه کمی گرونتر بود... از دبی مستقیما آورده بود... حیف که اون زمان بودجم نمی رسید... Khansariha (226)
یادم رفته بود اینو بگم... نمیدونم هنوز داره یا نه... Khansariha (214)

RE: معرفی Weihrauch HW57 - صادق قرنجیکی - 2014-03-14 08:27 AM

طی چند پست اخیر و سئوال کاربرانی در این رابطه مثل حنان عزیز و دوستمون elamto ، جستجو و استعلام قیمتی برای مدل 57 انجام دادیم که متاسفانه بیشتر شهرهای جنوب که احتمال وجود این مدل رو داشت موجود نداشتند. (هنوز بندر لنگه رو چک نکردم) فقط فروشگاهی در بندرعباس این مدل با کالیبر 4.5 رو داشت که آقا حنان زحمت تماس و استعلام قیمت رو کردند با قیمت 1.300 هزار !!!Khansariha (290) شهرهای دیگه نیز عمدتا یا موجود نداشتند و اگه بود هم کالیبر 5.5 (مثل شیراز و دوستی هم در غرب کشور !!! به نظر با سرعت 175 متر بر ثانیه این سرعت در این کالیبر جالب نمیاد ولی در کالیبر 4.5 و سرعت 250 متر بر ثانیه و هدف تیراندازی تفریحی و شکارهای کوچیک توجیه خرید داره ( نظر کاملا شخصی).
با اینکه این مدل ، سلاح بسیار خوب و منحصر به فردی در رده خودش هست ولی با قیمت های اینچنینی (بالاتر از 1.200 صرف و توجیه خرید نداره (هم قیمت یه دیانا 52 شده) مگر اینکه دیونه برند وایرخ باشید مثل خودم خخخخ Khansariha (219)
امیدوارم شاهد ورود تعداد بیشتری از این مدل در شهرهایی مثل تهران و اصفهان باشیم و قیمت بهتری براش ایجاد بشه Khansariha (8)

RE: معرفی Weihrauch HW57 - elamto - 2014-03-26 07:10 PM

(2011-04-19 11:37 PM)poya 2000 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من عاشق این تفنگ شدم عاشقش شدم Khansariha (8) کسی این خوشگله بی خطرو داره یا باهاش کار کرده؟
من عاشق این تفنگ شدم عاشقش شدم کسی این خوشگله بی خطرو داره یا باهاش کار کرده؟

(2014-03-05 11:34 PM)salaeddin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز سوالتون رو باید در تایپیک دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مطرح کنید. اگر تجربه استفاده از این سلاح فوق العاده را داشتید حتما تجربیات خودتون رو در این تایپیک به اشتراک بگذارید. ولی در کل :
این سلاح در بازار داخل کمیابه و جاهایی که دوستان سراغ داشتند بیشتر در کالیبر 5.5 موجود بود. به نظر من این سلاح برای اهداف تیراندازی تفریحی و شکارهای کوچیک تفنگ قابل اطمینان و از نظر لود ساچمه و کارکرد با ایمنی بالا بوده و البته در کالیبر 4.5 شاهکاره !!

با عرض سلام و تبریک سال نو خدمت دوستان
بنده چند روز پیش این اسلحه رو خریدم 1.300.000 البته دست دوم و با دوربین و کیف
طیاد با قوانین گروپ و رویو و ... آشنایی ندارم اما با چهار نوع ساچمه تست کردم نتیجه رو توی عکس ببینین
1. فاصله 15 متر
2. قطر دایره وسط سیبل 1.3 سانتی متر و قطر کل سیبل 13 سانتی متر

در مورد اصل یا تقلب بودن فشنگها چیزی نمیدونم اما یه نوع از گاموها که جلدش مشکی بود خیلی نرم بودن و هنگامی که ساچمه رو توی اسلحه قرار میدادم توی دستم کج میشدن
از صندلی به عنوان ساپورت استفاده کردم.
اگه دوستان ساچمه مناسبی برای این اسلحه سراغ دارن معرفی بکنن

[تصویر: DSCN0463.JPG]
[تصویر: DSCN0464.JPG]
[تصویر: DSCN0465.JPG]
[تصویر: DSCN0467.JPG]
[تصویر: DSCN0468.JPG]

RE: معرفی Weihrauch HW57 - ham - 2014-03-26 08:59 PM

سلام دوست عزیز.

گروپ های شما برای وایرخ و این فاصله یخورده بازه.یعنی از وایرخ 57 انتظار بیشتری میره.مخصوصا با اون ساچمه های پرومگنوم لیبل دار که اصل هستن.
البته باید دید شرایط جوی چطور بوده که شما مشخص نکردید.
برای گروپ گیری تو این فاصله تو ساچمه های ارزون قیمت ساچمه نوک تخت گامو match رو توصیه میکنم.تست کنید.امیدوارم نتیجه بهتر بشه.

با تمرینات بیشتر منتظر گروپ های بهتر از شما هستیم.
موفق باشید.Khansariha (8)

RE: معرفی Weihrauch HW57 - elamto - 2014-03-27 09:12 AM

چشم ساچمه که گیر بیارم تست میکنم
یه سوال
چه عواملی میتونه بر باز بودن این گروپها با این اسلحه تآثیر داشته باشه . با فرض اینکه شرایط تیراندازی هم رعایت شده باشه .
به طور مثال واشر ، فنر ، تنظیم ماشه و .... میتونه در پرت زدن سلاح موثر باشه یا نه (قبلاً یه دونه چینی داشتم واشر و فنر رو که عوض کردم احساس می کنم دقتش بیشتر شده بود)
امکان ویرایش پست وجود نداشت
یه سوال دیگه
میشه وایرخ 57 رو تیون کرد تا قدرتش بیشتر بشه .
ممنون

RE: معرفی Weihrauch HW57 - صادق قرنجیکی - 2014-03-27 09:52 AM

(2014-03-27 09:12 AM)elamto نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چشم ساچمه که گیر بیارم تست میکنم
یه سوال
چه عواملی میتونه بر باز بودن این گروپها با این اسلحه تآثیر داشته باشه . با فرض اینکه شرایط تیراندازی هم رعایت شده باشه .
به طور مثال واشر ، فنر ، تنظیم ماشه و .... میتونه در پرت زدن سلاح موثر باشه یا نه (قبلاً یه دونه چینی داشتم واشر و فنر رو که عوض کردم احساس می کنم دقتش بیشتر شده بود)
دوست من ،
مطمئنا آسیب به واشر ، پیستون و یا ضعف فنر موجب بی دقتی ، کاهش سرعت شلیک اولیه و پرتی هوا خواهد بود. ولی با توجه به اینکه سلاح خریداری شده شما کم کار بوده و بر فرض بودن قطعات در حالت نرمال، باید گروپ بهتری نسبت به گروپ های انجام شده تون بده! مخصوصا با ساچمه های پرومگنوم تصویر اول و در فاصله 15 متری !
سعی کنید در هنگام گروپ گیری شرایط بهتری برای ثبات سلاح و هدفگیری ایجاد کنید.
نقل قول :یه سوال دیگه
میشه وایرخ 57 رو تیون کرد تا قدرتش بیشتر بشه .
ممنون

این مدل وایرخ و بیشتر سلاح های این کمپانی در این رده و با این قدرت برای هدف تیراندازی ورزشی و تفریحی تولید شده و این قدرت نرمال برای آنها بوده و تیون این مدل ها با فرض افزایش قدرت مناسب مطمئنا در دقت آنها تاثیر نامطلوب خواهد گذاشت .
لینک زیر یه راهنمایی در این مورد داشت :
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این یک کیت برای تیون دقت و کم صدا شلیک کردن برای مدل 50 اس وایرخ و همینطور مدل 57 :
[تصویر: Vortek_PG2_HW50_NEW.jpg]

لینک زیر هم فنر تایتان برای ایرآرمز تی ایکس 200 و همینطور قابل استفاده برای مدل 57 وایرخ :
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Khansariha (8)