شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفي شكارگاه هاي هر استان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: جاذبه های طبیعی،حیات وحش و شکار (/forumdisplay.php?fid=21)
+--- انجمن: تصاویر شکار و تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=23)
+--- موضوع: معرفي شكارگاه هاي هر استان (/showthread.php?tid=278)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

RE: معرفي شكارگاه هاي هر استان - maahmadi - 2012-08-06 09:32 PM

تومنطقه ما باعرض پوزش 90 درصدشکارحیوانات باسلاح های مجازصورت میگیره به طورغیرقانونی هروروزه شکارمیشه وشکارچیان ازقدرت زیادی برخوردارن ومابرای مقابله یه گروه 10 نفری تشکیل دادیم برای مقابله وچندجلسه برگذارکردیم ودعوت کردیم از محیط زیست منطقه که درجلسه مانیامد وبعدتلفنی باایشان موضوع رادرمیان گذاشتیم ولی هیچ فایده نداشت چون توانایی برای استخدام مارانداشتند وشکارچیان دارند نسل حیوانات مارا ازبین میبرند.
حیوانات مثل آهوکه نابودشده -حیوانات باقی مانده مثل کل وبز ومیش وغوچ
پرندگان کبک آهوبره میش مرغ قمری 3 نمونه و.....
مشکل خیلی بزرگیه ؟Khansariha (367)
خدارحم کنه!!!!!

RE: معرفي شكارگاه هاي هر استان - esijoon - 2012-08-06 09:39 PM

والا چی بگم...خدا خیرشون نده...امسال که گفتند خیلی سفت و سخت میگیرند...گفتند محیطبانان مسلح شدند...ایشا الله که فرجی بشه...پناه بر خدا

یا علیKhansariha (8)

RE: معرفي شكارگاه هاي هر استان - mhrSB - 2012-08-06 09:50 PM

واقعا و گرنه شکارچیان غیرقانونی با شکار های غیرقانونیشون برای شکارچی های اینده هیچ شکاری نمیگذارند.

RE: معرفي شكارگاه هاي هر استان - karestani - 2012-08-25 06:59 PM

ما بختیاری ها جا واسه شکار زیاد داریم کوه های زیادی هستن که هیچکدومشون هم حفاظت شده نیست البته اینجا همه فقط کبک شکار میکنن
و دنبال شکار دیگه ی نیستن من خودم اهل ایذه استان خوزستانم که البته چون ایذه یه جورایی مرز بین خوزستان و چهارمحال وبختیاریه ما تو کوه های هردو استان برا شکار میریم که البته دیگه یواش یواش باید فاتح کبک رو تو این مناطق خوند چون واقعا شکار چی زیاده و متاسفانه دیگه نسلشون درحال انقراضه طبق اون چیزی که بزرگترای ما برامون تعریف میکردن واز فراوونی کبک درقدیم میگفتن و با چیزی که الآن خودم دارم میبینم میگم که کبک دیگه تو این منطقه درحال انقراضه

RE: معرفي شكارگاه هاي هر استان - hamidlol - 2012-09-01 09:50 AM

سلام دوستان من می خواستم ببینم قم یا اطرافش شکارگاه یا محلی که کفتر داشته باشه داره
لطفا راهنمایی کنید.

RE: معرفي شكارگاه هاي هر استان - meisamm - 2012-09-03 08:06 PM

(2011-04-03 11:04 AM)Saeed.black ops نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت همه .
من خودم خيلي مايل بودم شكارگاه هاي هر استان رو بدونم و اينكه حيوان هاي قابل شكار تو اون منطقه جيه.
تو اين بخش لطفأ هركسي از هر جاي ايران كه هست شكارگاه هاي اون استان رو با اسم شهر اون شكارگاه و حيوان هاي قابل شكار اونجا رو بگه تا اطلاعات بقيه هم اضافه بشه.
مرسيKhansariha (48)
من خودم مال مازندران هستم .اما تا حالا شكار نرفتم و از شكارگاه هاش اطلاعي ندارم.
كسي ميدونه تو مازندران شكارگاه هاش كجاست و حيوون هاي قابل شكار اونجا جيه ؟

منطقه سوادکوه
جاده چالوس

RE: معرفي شكارگاه هاي هر استان - falconr - 2012-10-28 11:54 PM

Khansariha (136)
سلام امروز من رفتم تو اراک برای شکار شاهین (قرقی) چنتا تله گذاشتم بد چند ساعت ی کور کور سیاه تو تله بود (کور کور گلا از خانواد پرندگان شکاری هست که تمایل به لاشخواری دار کلا این گونه پرند لاشه خوار هست گه گاههی دیده شد که این نوع پرند شکار کنه )ولش کردم رفت دوستان در این رابطه خوشحال میشم کمک ببینم و کمک کنم بدرودKhansariha (136)

RE: معرفي شكارگاه هاي هر استان - Tomcat14 - 2012-10-29 12:04 AM

يه شكارچي هيچ وقت يه شكارچي ديگرو شكار نميكنهKhansariha (8)

RE: معرفي شكارگاه هاي هر استان - falconr - 2012-10-31 01:50 AM

هر ملت کشف کردن که پرند گان شکاری بهترین وسیله برای شکرار کردن هستن طی سالها تجربه وجود اومدن ملل ها با سلیقه های مختله باعث شد تا هنر قوش بازی ( شکار با پرند شکاری به وجود بیاد) طی سال ها بیشترن افتخوار نسیب مردان اریا بود که تونستن این هنرو تا به اینجا انتقال بدن که خوش بختانه با همکاریه محیت زیست باشگاههی راه اندازی شد به نام باشگاه پارسی که اونجا این هنرو اموزش میدن باید بگم وقتی این پرند شکاریرو انجام میده تمام افتخوراتش به عنوان شکارچی به خودش اختساس داد ودیگر هیچ دوست عزیز اگه قرار منو با ی پرند مقایسه کنی درمقابل او انگار که هیچ نیستم این من نیستم که شکارچیم شکارچی موقه ای شکارچیه که انتخواب شد که شکار کنه نه منو تویی که با ی تفنگ تو هر تاپیکی به پرندها حتی پرندهای شکاری شلیک میکنیم فرق منو تو اینه که تو با تفنگ شکار کردیو من با قوش شاید تیر تو ختطا بر اما شاهین خطا نمیکنه چون خودش ی وسیله هست ارزوی موفقیت دارم براتون باتشکرKhansariha (136)

RE: معرفي شكارگاه هاي هر استان - mehrdadjan - 2012-11-23 12:41 AM

سلام به تمام دوستان خوبم.Khansariha (48)
همان طور که می بینید اسم این تایبیک " معرفي شكارگاه هاي هر استان " می باشد. اما تو کل این ۷ صفحه حتی یه موضوع به درد بخور هم ندیدم.Khansariha (290)
به نظر من اگه این تایبیک قراره همین رویه را ادامه بده بهتر است حذف بشه! ( هر چند خودم موافق نیستم )

اما من در ادامه یه مکان شکار تو استان اصفهان معرفی میکنم.Khansariha (239)

انتهای جاده امام خمینی - فلکه دانشگاه - جاده تهران.
تقاطع فکر کنم سوم را که دور بزنید جاده دسترسی به بالایشگاه اصفهان را می بینید وارد آن بشید.
اول جاده دسترسی تعدادی گاوداری هست که در کنارش تا دلتون بخواد کفتر و کاکولی و باختری هست.
انتهای جاده دسترسی بعد از بالایشگاه منطقه ای با بوشش درخت کاج هست که کفترهای درختی و خرگوش داره.

اینم چندتا عکس از این منطقه. ( راستی نظراتتون را دوست دارم بشنوم! )Khansariha (104)
[تصویر: 13536180931.jpg]
[تصویر: 13536180932.jpg]
[تصویر: 13536180933.jpg]