شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفي شكارگاه هاي هر استان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: جاذبه های طبیعی،حیات وحش و شکار (/forumdisplay.php?fid=21)
+--- انجمن: تصاویر شکار و تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=23)
+--- موضوع: معرفي شكارگاه هاي هر استان (/showthread.php?tid=278)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

RE: معرفي شكارگاه هاي هر استان - sorena - 2011-10-01 12:58 PM

(2011-09-30 02:42 PM)shahin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
من چون اصالتا خوزستانیم اول راجب اون منطقه میگم
خوزستان از لحاظ شکار و ماهیگیری واقعا غنیه،از اهواز که مرکز استانه به هر طرف که بری جا برای شکار داره والبته شکارهم به وفور پیدا میشه

شکار گاه سمت تنگ چزابه هم که واقعا واسه شکار پرنده های فصلی(غاز و اردک و ...) عالیه منتها اون قسمت از زمان جنگ مین گذاریه و باید حتما یا بلد باشید یا با یک بلد برید(مخصوصا اگه بارون زده باشه و زمین نرم)
شکارگاه و مناطق حفاظت شده زیاد داره شالو،شیمبار،هفت شهیدان،کرخه،تالاب شادگان،تالاب هور العظیم و منطقه ی دز(جنگل دز که بهش ممنوعه هم میگن)گوزن زرد و پلنگ ایرانی هم داره که به شدت محافظت میشه
حیواناتی هم که واسه ی شکار فراوون پیدا مشن:خرگوش،تشی(چوله)، گراز،کبوتر،حمامه(کبوتر جنگلی)،غازواردک(فصلش)،دراج،هوبره،کغا،بلدرچین،بشوش،چنگر و خیلی حیوانات قابل شکار دیگه
گرگ،روباه،کفتار،خرس،پلنگ،سیاه گوش،شغال هم هست که باید مراقب بود
وقعا از اینکه چند ساله دیگه نمیتونم زیاد واسه ی شکار برم اونجا ناراحتمKhansariha (172)

البته جسارت به دوستان نشه،الان شکار رفتن توی خوزستان مقدار زیادی نا امن شده،مخصوصا جاهای کم تردد و دور از سکونت،مخصوصا شبها....یوقت میری شکار کنی شکارت میکننKhansariha (367)
من جاهای زیادی واسه ی شکار دور و بر اهواز میشناسم،خوشحال میشم اگه کسی خواست راهنمایی کنم

الانم که اصفهانم هنوز درست و حسابی واسه ی شکار نرفتم ولی واسه ی خرگوش چند جا که واسه ماهیگیری رفتم و دیدم رو معرفی میکنم Khansariha (399)
اطراف دریاچه سد 15 خرداد دلیجان(که اونجا هم بخاطر آهو محافظت میشه)
اطراف دریاچه سد خمیران بعد از شهر تیران
تالاب چغاخور
اطراف دریاچه سد ایزدخواست
البته اینجاها کبک و اردک هم پیدا میشه مخصوصا سمت چغاخور

دوستان و اساتید این اطلاعات شخصی منه کم و زیادشو به بزرگیتون ببخشیدKhansariha (8)

درود
دوست عزیز من یه پی سی پی کندور دارم تو اهوازم ساکنم به نظرت کجا برم واسه شکار که بشه با این تفنگ چیزی زد و زیادم نا امن و دور از اهواز نباشه و چه موقع برم بهتر هست ممنون میشم راهمایی کنید

RE: معرفي شكارگاه هاي هر استان - hamed27 - 2011-10-01 01:38 PM

سلام به همگی من امروز صبح از اسبفروشان اومدم جای همه شکارچیهای علاقمند به شکار کبک و خرگوش خالی وفور نعمت بود در ضمن یک قلاده خرس سیاه هم دیدم و همچنین چند تا روباه توی اون منطقه خرس سیاه و زرد زندگی میکنن که البته به شدت تحت حفاظت هستن اگر برای شکار کبک خواستید برید مرقب باشید وسعی کنید که در مسیر حرکت خرسها نباشید مخصوصاً توی این فصل چون به همه چیز به چشم غذا نگاه میکنن

RE: معرفي شكارگاه هاي هر استان - shahin - 2011-10-01 03:44 PM

(2011-10-01 12:58 PM)sorena نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2011-09-30 02:42 PM)shahin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
خوزستان از لحاظ شکار و ماهیگیری واقعا غنیه،از اهواز که مرکز استانه به هر طرف که بری جا برای شکار داره والبته شکارهم به وفور پیدا میشه

شکار گاه سمت تنگ چزابه هم که واقعا واسه شکار پرنده های فصلی(غاز و اردک و ...) عالیه منتها اون قسمت از زمان جنگ مین گذاریه و باید حتما یا بلد باشید یا با یک بلد برید(مخصوصا اگه بارون زده باشه و زمین نرم)
شکارگاه و مناطق حفاظت شده زیاد داره شالو،شیمبار،هفت شهیدان،کرخه،تالاب شادگان،تالاب هور العظیم و منطقه ی دز(جنگل دز که بهش ممنوعه هم میگن)گوزن زرد و پلنگ ایرانی هم داره که به شدت محافظت میشه
حیواناتی هم که واسه ی شکار فراوون پیدا مشن:خرگوش،تشی(چوله)، گراز،کبوتر،حمامه(کبوتر جنگلی)،غازواردک(فصلش)،دراج،هوبره،کغا،بلدرچین،بشوش،چنگر و خیلی حیوانات قابل شکار دیگه
وقعا از اینکه چند ساله دیگه نمیتونم زیاد واسه ی شکار برم اونجا ناراحتمKhansariha (172)

البته جسارت به دوستان نشه،الان شکار رفتن توی خوزستان مقدار زیادی نا امن شده،مخصوصا جاهای کم تردد و دور از سکونت،مخصوصا شبها....یوقت میری شکار کنی شکارت میکننKhansariha (367)
من جاهای زیادی واسه ی شکار دور و بر اهواز میشناسم،خوشحال میشم اگه کسی خواست راهنمایی کنم

الانم که اصفهانم هنوز درست و حسابی واسه ی شکار نرفتم ولی واسه ی خرگوش چند جا که واسه ماهیگیری رفتم و دیدم رو معرفی میکنم Khansariha (399)
تالاب چغاخور

دوستان و اساتید این اطلاعات شخصی منه کم و زیادشو به بزرگیتون ببخشیدKhansariha (8)

درود
دوست عزیز من یه پی سی پی کندور دارم تو اهوازم ساکنم به نظرت کجا برم واسه شکار که بشه با این تفنگ چیزی زد و زیادم نا امن و دور از اهواز نباشه و چه موقع برم بهتر هست ممنون میشم راهمایی کنید

================
سلام دوست عزیز
کجای اهواز میشینید؟Khansariha (256)

RE: معرفي شكارگاه هاي هر استان - mahdi - 2011-10-01 05:14 PM

سلام و عرض ادب و احترام

دوستان تهرانی لطف فرموده و مناطق شکار استان تهران را اعلام فرمایند.

افرادی مثل من (صفر کیلومتر) هستند که تابحال به شکار نرفته اند و تازه وارد این ماجراها شده اند... اطلاعات ارزنده شما دوستان قدیمی خیلی راهگشاست.

پیشاپیش از همه دوستان و بزرگواران صمیمانه تشکر می کنم.

RE: معرفي شكارگاه هاي هر استان - sorena - 2011-10-01 07:45 PM

(2011-10-01 03:44 PM)shahin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2011-10-01 12:58 PM)sorena نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان

تالاب چغاخور

درود

================
سلام دوست عزیز
کجای اهواز میشینید؟Khansariha (256)

درود
من سا کن پاداد شهرم خ 10 مغازمم تو طالقانیه بازار بزرگ

RE: معرفي شكارگاه هاي هر استان - shahin - 2011-10-02 12:16 AM

درود
من سا کن پاداد شهرم خ 10 مغازمم تو طالقانیه بازار بزرگ
[/quote]

-----------------------
دوست عزیز
شما به سمت آبادان که بری جاهای زیادی واسه شکار هست،مثل فرسیات که یادمه یه شیلات(پرورش کپور) هم داشت مال شخصی به نام زارع اونجا هم بلدرچین دیدم هم خرگوش و البته دراج ، کبوتر ، کبوتر جنگلی و....،اگه ماشین داشته باشی جاده ی صنایع فولاد به سمت آبادان هم جای خوبیه،البته جاده کمربندی اهواز-ملاثانی(از پشت فرودگاه میره)اونجا اگه دقت کرده باشی آب جمع میشه،پرنده زیاد داره
من شخصا جاده دقاقله به سمت سید حسن(الهایی) رو زیاد میرفتم،بخاطر خط آهن کناره جاده معمولا گندم و جو زیاد ریخته و صبح ها پر پرندست،خود دقاقله هم که باغ داره هم جادش میاد تا روبروی کورش. کناره ی کارون که پره باغه همش دراج،کبوتر جنگلی،خرگوش داره
خلاصه جا واسه شکار زیاده،بازم میگم جدیدا امنیت نداره متاصفانهKhansariha (367)

RE: معرفي شكارگاه هاي هر استان - masud7 - 2011-10-02 12:30 AM

نقل قول :سلام دوستان
بذارید اینو بگم همتون کف کنین فاصله از خونه تا محل تمرین وشکار خرگوش و شکار کبک وغیره فقط وفقط با پای پیاده پانزده دقیقه .چطوره؟هر هفته جمعه ها از ساعت 6 میرم .محل-ممقان

دوست ممقاني ادرس ميتونيد بديد ما تابستون ها اونجاييم

RE: معرفي شكارگاه هاي هر استان - azarbayjanmz - 2011-11-08 09:25 PM

Khansariha (219)Khansariha (290)
پس کجاست مطالب تراندازیتون

RE: معرفي شكارگاه هاي هر استان - shahin - 2011-11-08 09:39 PM

(2011-11-08 09:25 PM)azarbayjanmz نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Khansariha (219)Khansariha (290)
پس کجاست مطالب تراندازیتون

دوست عزیز این تاپیک مطالب تیراندازی ندارهKhansariha (8)

RE: معرفي شكارگاه هاي هر استان - AIRKING - 2011-11-08 09:43 PM

(2011-10-01 05:14 PM)mahdi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام و عرض ادب و احترام

دوستان تهرانی لطف فرموده و مناطق شکار استان تهران را اعلام فرمایند.

افرادی مثل من (صفر کیلومتر) هستند که تابحال به شکار نرفته اند و تازه وارد این ماجراها شده اند... اطلاعات ارزنده شما دوستان قدیمی خیلی راهگشاست.

پیشاپیش از همه دوستان و بزرگواران صمیمانه تشکر می کنم.

اقا مهدی شما با داش سعید اریا هماهنگ کن.پشیمون نمیشی .
ادم باصفایی هستKhansariha (8)