شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفي شكارگاه هاي هر استان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: جاذبه های طبیعی،حیات وحش و شکار (/forumdisplay.php?fid=21)
+--- انجمن: تصاویر شکار و تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=23)
+--- موضوع: معرفي شكارگاه هاي هر استان (/showthread.php?tid=278)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

RE: معرفي شكارگاه هاي هر استان - ali-pianist - 2011-07-09 01:09 PM

سلام به همه دوستان

یه جای خوب و خلوت تو این تهران پیدا نمیشه که بشه شکار کرد!!!!!
حتی اطراف تهران رو هم نمیدونم که کجا بهترین شکار رو میشه داشت (بدون گیر)....

بچه های سایت مرحمت کنن بگن اگه میشههههههKhansariha (48)

RE: معرفي شكارگاه هاي هر استان - foad-bonellis - 2011-07-13 07:28 PM

سلام
چون همدان کوهستانی است مناطق زیادی برای پیداکردن شکار داره. اما همین امر باعث میشه شکار کردن سخت باشه. مخصوصا کبک و خرگوش . چون خیلی صخره ایه و هر جا یه مخفیگاه برای خرگوش ها داره. شکارگاه هاشم خیلی خیلی به شهر نزدیکن . بعضی منطقه هاش هم خیلی دست نخوردن.در ضمن واقعا کو های پر آبی داره و این امرباعث می شه شکار ها برای نوشیدن آب یکجا متمرکز نشن.

RE: معرفي شكارگاه هاي هر استان - poriya3001 - 2011-07-27 05:17 PM

منطقه لرستان چه از بهترین جاهاش (گهر یاآبشار آب سفیدآبشار بیشه )گرفته تا کوچکترین جاهاش پراز مناطق شکارگاهی هستش که همه چیز هم دارن Khansariha (256)

RE: معرفي شكارگاه هاي هر استان - aminbest - 2011-07-28 09:51 PM

توی تهران برای شکار کبک باید کجا بریم البته اون دوستمون گفتن پارچین ولی غیر از اونجا کجا

RE: معرفي شكارگاه هاي هر استان - farshad46pi - 2011-09-10 10:00 AM

با سلام به همه دوستان خوبم
لطفا راهنمایی بفرمایید در تهران کجا میشه بدون دردسر رفت برای شکار با تفنگ بادی؟
اینجا که شب و روز نداره و همیشه همه جا پر رفت و آمده.!!!
وفتی اسلحه دستت میبینند دورت جمع میشن انگار از یه کره دیگه اومدی !!!!
لطفا راهنمایی بفرمایید نزدیک تهران کجا میشه رفت شکار با تفنگ بادی.

RE: معرفي شكارگاه هاي هر استان - esmaeil1356 - 2011-09-10 10:13 AM

فرشاد جان
توي همون تهران اول صبح روزهاي تعطيل همه خوابن بزن بيرون مطمئنا كاسبي داداش

RE: معرفي شكارگاه هاي هر استان - farshad46pi - 2011-09-10 11:56 AM

اسماعیل جان
از راهنماییتون ممنونم داداش.
راستی ممکنه خواهش کنم تو یکی از برنامه های شکار افتخار بدید همراهتون باشم؟

RE: معرفي شكارگاه هاي هر استان - esmaeil1356 - 2011-09-10 12:02 PM

فرشاد جان مطمئنا اگه برنامه اي برگزار بشه توي تاپيك مربوطه اطلاعرساني خواهد شد

RE: معرفي شكارگاه هاي هر استان - farshad46pi - 2011-09-10 12:09 PM

اسماعیل جان
از راهنمایی شما ممنونم. خیلی لطف کردید . امید وارم بتونمبزودی توی برنامه شکار شما رو زیارت کنم.

RE: معرفي شكارگاه هاي هر استان - shahin - 2011-09-30 02:42 PM

سلام دوستان
من چون اصالتا خوزستانیم اول راجب اون منطقه میگم
خوزستان از لحاظ شکار و ماهیگیری واقعا غنیه،از اهواز که مرکز استانه به هر طرف که بری جا برای شکار داره والبته شکارهم به وفور پیدا میشه

شکار گاه سمت تنگ چزابه هم که واقعا واسه شکار پرنده های فصلی(غاز و اردک و ...) عالیه منتها اون قسمت از زمان جنگ مین گذاریه و باید حتما یا بلد باشید یا با یک بلد برید(مخصوصا اگه بارون زده باشه و زمین نرم)
شکارگاه و مناطق حفاظت شده زیاد داره شالو،شیمبار،هفت شهیدان،کرخه،تالاب شادگان،تالاب هور العظیم و منطقه ی دز(جنگل دز که بهش ممنوعه هم میگن)گوزن زرد و پلنگ ایرانی هم داره که به شدت محافظت میشه
حیواناتی هم که واسه ی شکار فراوون پیدا مشن:خرگوش،تشی(چوله)، گراز،کبوتر،حمامه(کبوتر جنگلی)،غازواردک(فصلش)،دراج،هوبره،کغا،بلدرچین،بشوش،چنگر و خیلی حیوانات قابل شکار دیگه
گرگ،روباه،کفتار،خرس،پلنگ،سیاه گوش،شغال هم هست که باید مراقب بود
وقعا از اینکه چند ساله دیگه نمیتونم زیاد واسه ی شکار برم اونجا ناراحتمKhansariha (172)

البته جسارت به دوستان نشه،الان شکار رفتن توی خوزستان مقدار زیادی نا امن شده،مخصوصا جاهای کم تردد و دور از سکونت،مخصوصا شبها....یوقت میری شکار کنی شکارت میکننKhansariha (367)
من جاهای زیادی واسه ی شکار دور و بر اهواز میشناسم،خوشحال میشم اگه کسی خواست راهنمایی کنم

الانم که اصفهانم هنوز درست و حسابی واسه ی شکار نرفتم ولی واسه ی خرگوش چند جا که واسه ماهیگیری رفتم و دیدم رو معرفی میکنم Khansariha (399)
اطراف دریاچه سد 15 خرداد دلیجان(که اونجا هم بخاطر آهو محافظت میشه)
اطراف دریاچه سد خمیران بعد از شهر تیران
تالاب چغاخور
اطراف دریاچه سد ایزدخواست
البته اینجاها کبک و اردک هم پیدا میشه مخصوصا سمت چغاخور

دوستان و اساتید این اطلاعات شخصی منه کم و زیادشو به بزرگیتون ببخشیدKhansariha (8)