شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفي شكارگاه هاي هر استان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: جاذبه های طبیعی،حیات وحش و شکار (/forumdisplay.php?fid=21)
+--- انجمن: تصاویر شکار و تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=23)
+--- موضوع: معرفي شكارگاه هاي هر استان (/showthread.php?tid=278)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

RE: معرفي شكارگاه هاي هر استان - MEHDI - 2011-06-20 05:52 PM

شکار چی هیچ وقت یه شکار چی دیگه رو شکار نمیکنه
یه شکار چی هیچ وقت جایه شکارشو به کسی نمیگه
این دو تا اصلیه که شدیدا اطراف ما رعایت میشه پدر و پسری رو میشناسم که جمعه ها هر کدوم میرن شکار و بر میگردند اما هیچ کدوم از محل شکار هم خبر ندارن
به نظر من خیلی خوبه خخخخخ
من تیرون رو نمیدونم اگه مشهد بودین کمکتون میکردم Khansariha (8)

RE: معرفي شكارگاه هاي هر استان - ckerico - 2011-06-20 10:38 PM

دروود بر شما
کاملا درست میگید . اگه کسی بزن باشه زیر سنگ هم که باشه میتونه شکارشو پیدا کنه وبزنه !!!! حالا احتیاج نیست که جای شکارشو قایم کنه !!!
اگر هم که نباشه همون بهتر که شکارگاه اختصاصیشو برا خودش قایم کنه اونم مطمئن نباشه که بعداز خودش کسی دیگه اونجا نمیره !!!
شکارگاه رو نمیشه قایم کرد دوستان، ولی میشه از ورود افراد متفرقه به اونجاها جلوگیری کرد. حالا اگه دوست متفرقه هم اونجا بیاد اشکالی نداره .
معمولا تو هر منطقه نمیذارن غریبه ها وارد بشن مگه دزدکی یا با آشنای بومی اون اطراف منم هم منظورم همین بود نه چیز دیگه ! مطمئنا اگر کسی هم خودسرانه وارد جایی بشه با عکس العمل واقع خواهد شد.
بازم تشکر میکنم از دوستان بزرگوار

RE: معرفي شكارگاه هاي هر استان - paka - 2011-06-22 12:53 PM

نمیدونم دوستان ایراد کار از کجاست .اصلا نام تاپیک چیه و هدف از ایجاد اون چیه.....
ولی من شکارچیهای بسیاری دیدم که دو نسل شکارچی بودن و اونقدر ماهر که با برنو یه سکه رو تو هوا میزد. در ایلات لر و بختیاری معمولا زیاد هستند تا حالا چنین چیزی ازشون نشنیدم حتی وجب به وجب منطقه رو انالیز میکردن و جوانتر ها اموزش میدادن. از اون گذشته وقتی ایشان در حال بازگشت از شکار به شکارچی غریبی برخورد میکردن مقداری از اندوخته شکار خود را بهش میدن(گویا رسمشونه).در شکار پرندگان مهاجر مردابی و گنجشک معمولا تعداد زیادی از شکارچیها با هم وبه صورت کار گروهی مبادرت به انجام ان میکردند.به نظر بنده ماهیگیری نیاز شدیدی به تمرکز و سکوت دارد وسخن دوستان در مورد اختفای محل کاری عقلانی است.در کل دیشب از یه شکارچی پیر (به معنای واقعی شکارچیه طرف)همین موظوع رو سوال کردم : گفت شکارچی منطقه خاصی نداره منطق شکار وتجربه مهمترین منطقه شکارچی است نمیشه زمین خدارو از کسی دریغ کرد .شکارچی منطقه شکارشو با تمام وسعت به دوستاش میگه ولی جایی رو که کمین میکنه هیچگاه فاش نمیکنهKhansariha (8)

RE: معرفي شكارگاه هاي هر استان - ckerico - 2011-06-30 09:41 AM

(2011-06-29 12:11 PM)imangta نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان عزیزان کسی جایی رو نمیشناسه که بشه راحت تیر اندازی کرد؟

آقا ایمان فکر کنم نوع اسلحه و هدفت(تفریحی ، شکارو . . .) رو مشخص کنی بهتر میشه گفت کجا تیراندازی کنی .

RE: معرفي شكارگاه هاي هر استان - imangta - 2011-06-30 09:58 AM

برای هدف زنی حالا اگه شده یکی دو تا پرنده هم بشه زد یه جایی که مزاحم نداشته باشه تو همین تهران خودمون .Khansariha (219)Khansariha (256)Khansariha (214)Khansariha (172)

RE: معرفي شكارگاه هاي هر استان - ALIANA-54-T06 - 2011-06-30 12:52 PM

(2011-06-30 09:58 AM)imangta نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برای هدف زنی حالا اگه شده یکی دو تا پرنده هم بشه زد یه جایی که مزاحم نداشته باشه تو همین تهران خودمون .Khansariha (219)Khansariha (256)Khansariha (214)Khansariha (172)
دوست من اخه این تهرون به این شلوغی که توی هر کوچه و باغی و جوی و نهری هم ازش آدم بیرون میاد مگه جائی هم هست که هیچکس نباشه خخخخخ البته اگر بتونی صبح علی الطلوع روز تعطیل که هنوز خیلی ها خوابند بری کنار اتوبانهای یا پارک جنگلیها شاید یه دوساعتی بتونی بدون مزاحمت یه چیزهای بزنی وگرنه باید بری بیرون شهر و یک جای پرت و خلوت گیر بیاری Khansariha (214)

RE: معرفي شكارگاه هاي هر استان - عبدالرحمن - 2011-06-30 01:54 PM

تو منطقه ما اینقدر شکارگاه زیاده که نیاز نیست اونو قایم کنید و هرکس که دستی به اسلحه داره مطمعنن شکارچیه خوبیه و خودش جای بخوصوصی رو برای شکار داره .. اما ما اینجا شکار گاه رو از هم مخفی نمیکنیم . Khansariha (214)

RE: معرفي شكارگاه هاي هر استان - ALIANA-54-T06 - 2011-07-03 11:26 AM

(2011-07-03 10:35 AM)imangta نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خب دیگه مشکلم با همون جای پرت و خلوت هستش که گیر نمیاد.
دوست من
هرچند که هنوز وقت شکار نیست و باید کمی صبر کنید (تا شهریور) ولی اگر بتونی بری بر اتوبان (شهید حکیم) همونجائی که دوستان بروبچ تهرون عکسی ازش گذاشتن اول صبح همان علی الطلوع پرنده های زیادی اونجا میان و میتونی چندتائی سار و کبوتر شکار کنی Khansariha (214)

RE: معرفي شكارگاه هاي هر استان - ali-pianist - 2011-07-05 01:49 PM

سلام به همه دوستان

من هم مشکل ایمان رو دارم, جای خوب و خلوت تو این تهران پیدا نمیشه که بشه شکار کرد!!!!!
حتی اطراف تهران رو هم نمیدونم که کجا بهترین شکار رو میشه داشت (بدون گیر)....

بچه های سایت مرحمت کنن بگنKhansariha (48)

RE: معرفي شكارگاه هاي هر استان - Shooter2Bt65 - 2011-07-05 07:15 PM

سلام دوستان
بذارید اینو بگم همتون کف کنین فاصله از خونه تا محل تمرین وشکار خرگوش و شکار کبک وغیره فقط وفقط با پای پیاده پانزده دقیقه .چطوره؟هر هفته جمعه ها از ساعت 6 میرم .محل-ممقان