شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفي شكارگاه هاي هر استان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: جاذبه های طبیعی،حیات وحش و شکار (/forumdisplay.php?fid=21)
+--- انجمن: تصاویر شکار و تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=23)
+--- موضوع: معرفي شكارگاه هاي هر استان (/showthread.php?tid=278)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

RE: معرفي شكارگاه هاي هر استان - shahooo - 2016-11-21 01:24 PM

سلام. دوستانی که توی شهر سنندج هستند جند جای بی دردسر برای شکار کبوتر و خرگوش و کبک معرفی کنند. ممنون

RE: معرفي شكارگاه هاي هر استان - najmi - 2016-11-21 10:09 PM

چند روز پیش برای نجات یه مادر از حوالی کرج به کندوان جاده چالوس پرواز کردم بعد از ارتفاعات کردان در مختصات 48 59 35 nو 23 54 50 e حدودا 10 الی 15 عد کبک دری دیدم که از زیر بالگرد بلند شدن خیلی شگفت زده شدم دوستانی که حال دارن برن سراغشون ولی اکه میتونین 11هزار پا بالا برن بالا
چند روز پیش برای نجات یه مادر از حوالی کرج به کندوان جاده چالوس پرواز کردم بعد از ارتفاعات کردان در مختصات 48 59 35 nو 23 54 50 e حدودا 10 الی 15 عد کبک دری دیدم که از زیر بالگرد بلند شدن خیلی شگفت زده شدم دوستانی که حال دارن برن سراغشون ولی اکه میتونین 11هزار پا بالا برن بالا
(2015-04-21 01:57 PM)Rasivell نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان

تو کرج کجا کفتر چاهی ، بلدرچین ، کبک و اینجور چیزا هست؟ ممنون میشم بگید

یه شکارگاه خوب و کم دردسر معرفی کنید بهم تو کرج

RE: معرفي شكارگاه هاي هر استان - aghashekar - 2016-11-21 10:26 PM

سلام دوست عزیز
خیلی جای خوشحالی است که توانسته اید این مخلوق زیبا و کمیاب را ببینید. این پرنده شدیدا در خطر انقراض است و شاید ان کبک ها کل جمعیت منطقه بوده اند. واقعا دور از انصاف است که بخواهیم آنها را نابود کنیم. دور از جان شما می شویم مثل ضل السلطان که بیشتر ببرهای ایران را نابود کرد و نقشی اساسی در انقراض نسلشان داشت.
ببخشید اگر باعث تکدر خاطرتان شدمKhansariha (8)Khansariha (8)
[تصویر: Caspian-Snowcock.jpg]
[تصویر: Tetraogallus-Caspius.jpg]
منبع وبلاگ پرندگان ایران

RE: معرفي شكارگاه هاي هر استان - Chia - 2016-11-21 11:07 PM

(2016-11-21 01:24 PM)shahooo نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام. دوستانی که توی شهر سنندج هستند جند جای بی دردسر برای شکار کبوتر و خرگوش و کبک معرفی کنند. ممنون

سلاو

ابرا اگر زانیت به ژه به منیش

مناله کان سنه چن نفر هه ن له ام سایتا وله اونه خویان نانه نیشان

تفن چه ت هه س ؟
منال کام طرف سنه ای ؟

RE: معرفي شكارگاه هاي هر استان - najmi - 2016-11-22 10:59 PM

(2016-11-21 10:26 PM)aghashekar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوست عزیز
خیلی جای خوشحالی است که توانسته اید این مخلوق زیبا و کمیاب را ببینید. این پرنده شدیدا در خطر انقراض است و شاید ان کبک ها کل جمعیت منطقه بوده اند. واقعا دور از انصاف است که بخواهیم آنها را نابود کنیم. دور از جان شما می شویم مثل ضل السلطان که بیشتر ببرهای ایران را نابود کرد و نقشی اساسی در انقراض نسلشان داشت.
ببخشید اگر باعث تکدر خاطرتان شدمKhansariha (8)Khansariha (8)
[تصویر: Caspian-Snowcock.jpg]
[تصویر: Tetraogallus-Caspius.jpg]
منبع وبلاگ پرندگان ایران

البته جهت اطلاع شکارش ممنوع است وزیستگاه این پرنده بالای 3000متری یا 9000 پا میباشد وخیلی خجالتی و باهوش میباشد مگه انسان بال در بیاره که بری سراغشون ویا بوسیله بلاگرد بری
که اینم هزینش خیلی بالاست

RE: معرفي شكارگاه هاي هر استان - shat - 2016-11-24 07:41 PM

درود خدمت همه دوستان گلم
من یزدان هستم و 32 سالمه
اهل کرج هستم
قصد دارم بچه های کرج و تهران رو که اسلحه بادی دارن
ولی یا جای بی دردسر بلد نیستن و یا تنهای حال نمیکنن برن
رو دور هم جمع کنم
وتا حالا 2نفر از بچه های همین انجمن رو که انصافا خیلی هم
گل هستن رو جمع کردم
هر وقت که بشه اخر هفته ها میریم یه تفریح تو دل طبیعت میکنیم و لذتش رو میبریم
یه ادرس ایمیل میزارم که بتونین با من از این طریق تماس بگیرید
S.yazdan1400@gmail.com
دوستان گلم امیدوارم سالهای اینده پایه ثابت همه
مسابقات یه تیم مشتی از کرج و تهران باشه
نکته داشتن اسلحه بادی الزامیه ( شکاری هم بود اشکال نداره )

RE: معرفي شكارگاه هاي هر استان - mmohammadi - 2019-04-11 10:05 AM

(2016-07-17 10:52 AM)rouzbehbavarsad نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان.از دوستان تهراني و كرجي اگر كسي خواست بره شكار ممنون ميشم به من هم اطلاع بده .الان يك سال هست كه تفنگ خريدم ولي هيچ جا نرفتم.حتي يك گنجشك هم شكار نكردم.در واقع نه جايي رو ميشناسم و نه پايه ي شكار دارم.خوشحال ميشم افتخار بديد.
در پيام بالا يادم رفت اطلاعات تماسم رو بدم.شماره تلفنم هم ميذارم كه دوستان تماس بگيرند ممنون.
0912-144-5516

سلام به همه دوستان مخصوصا دوستان تهرانی عزیز
دقیقا منم شرایط این دوستمون رو دارم Khansariha (48) منم خبر کنید
۰۹۳۰۴۹۶۹۹۶۴
ی اسلحه بادی گامو شادو ۱۰۰۰ دارم و یک اسلحه شکاری ساچمه زنی تک لول آرش ولی تابحال باهاش جز هدف های بطری و... چیزی نزدم یعنی موقعیتش رو پیدا نکردم
بنابرین خوشحال میشم منم خبر کنید.
در ضمن اینم مناطق آزاد و ممنوع شکار تهران

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Khansariha (303)

RE: معرفي شكارگاه هاي هر استان - kaveshooka - 2019-09-20 04:46 PM

با سلام خدمت اساتید و اعضا انجمن، میخواستم خواهش کنم چند تا از شکارگاههای استان فارس و اطراف شیراز رو واسه شکار پرنده و خرگوش معرفی کنید اگر ممکنه، جاهایی که حفاظت شده نباشه و بی درد سر باشه. ممنون