شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفي شكارگاه هاي هر استان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: جاذبه های طبیعی،حیات وحش و شکار (/forumdisplay.php?fid=21)
+--- انجمن: تصاویر شکار و تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=23)
+--- موضوع: معرفي شكارگاه هاي هر استان (/showthread.php?tid=278)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

RE: معرفي شكارگاه هاي هر استان - M.H.ASKARI - 2014-02-24 01:21 PM

آقا مسعود ما کاکو داریم میریم بابل
آدرس داری بده

RE: معرفي شكارگاه هاي هر استان - zeraati - 2014-02-27 10:11 PM

سلام خدمت همه عزیزانKhansariha (8) یکی بیاد ابلفضلی بگه گیلان کجا موقعیت شکار کبوتر و گنجشک سانان( به وفور) یافت میشه. یا علیKhansariha (8)

RE: معرفي شكارگاه هاي هر استان - zeraati - 2014-03-03 10:45 PM

یعنی یه گیلانی هم این پست رو ندیده؟Khansariha (290)Khansariha (290)Khansariha (290)Khansariha (290)Khansariha (290)Khansariha (367)Khansariha (367)

RE: معرفي شكارگاه هاي هر استان - Vicxtor - 2014-03-03 11:21 PM

(2014-02-27 10:11 PM)zeraati نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت همه عزیزانKhansariha (8) یکی بیاد ابلفضلی بگه گیلان کجا موقعیت شکار کبوتر و گنجشک سانان( به وفور) یافت میشه. یا علیKhansariha (8)

آقای زراعتی عزیز... فصل شکار رو به پایانه... Khansariha (8)
کبوتر در گیلان به وفور یافت نمیشه... شاید بعد کوهین تا قزوین در دشت های اطراف جاده ی اصلی تو مزارع گندم بتونی پیدا کنی
گنجشک و سار و توکا و قمری هم که همه جا به وفور هست ماشالا...
Khansariha (8)

RE: معرفي شكارگاه هاي هر استان - m.movahed202 - 2014-03-03 11:25 PM

سلام دوستان
کسی جایی نزدیک شوشتر یا دزفول برای شکار مرغابی سراغ داره
جایی باشه که ادم وقتی بره دست خالی برنگرده
ممنون

RE: معرفي شكارگاه هاي هر استان - sahra - 2014-05-31 11:10 PM

(2011-06-20 05:00 PM)ali-pianist نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
براي شكار خرگوش و كبك كجا برم (دقيقتر اگه ميشه, تو تهران...)
سلام شکار کبک اشکال نداره اگه گیرآوردی نوش جان ولی خرگوش حرامه نکنید این کاررا

RE: معرفي شكارگاه هاي هر استان - romin - 2014-06-01 01:53 AM

دوست عزیز کجا اشکال نداره ؟؟؟؟؟ تمام پرنده ها الان رو تخم خوابیدن مهمترینش کبک 4 روز پیش برایه جمع کردن گیاه کاکوتی بیابون بودم دو تا کبک ماده دیدم که هر کدومشون 12 تا تخم تو لونه داشتن . بهتره فرهنگ شکار رو از خودمون ونزدیکامون شروع کنیم .امیدوارم ازصحبتم نرنجیده باشید . مرام شکار به حرف نیست

RE: معرفي شكارگاه هاي هر استان - rrrreza - 2014-07-20 02:13 PM

سلام به همه دوستان
من از تربت حیدریه هستم اینجا یک شکارگاه به نام ژرف هست که همه چی اونجا پیدا میشه از انواع چهارپا تا انواع پرنده(کبک،تیهو،قمری،مرغ!،و...)
خواستین بیاین من درخدمتم...

RE: معرفي شكارگاه هاي هر استان - shomal - 2014-07-28 09:00 AM

اتتذدsize=medium]

RE: معرفي شكارگاه هاي هر استان - soskin - 2014-08-18 12:07 PM

(2011-06-16 03:36 PM)ali-pianist نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه دوستان

من امروز در تهران راه افتادم برای شکار, به سمت رودهن و بومهمن, و فیروزکوه و سدلتیان , هیچی پیدا نکردم حتی یک کلاغ, از ساعت 9 صبح تا 3 بعد ازظهر, دیگه خسته شدم و برگشتم, میخواستم بدونم از دوستان کی یه جای خوب و بدون دردسر میشناسه که بگه, که بشه چیزی پیدا کرد, به قول دوستمون فراوون باشه...Khansariha (399)

اگه میخوایی کلاغ بزنی Khansariha (130)برو تو باغ هایی که درخت گردو دارن.باغ ها، جنگل ها ،کشتزار ها منبع پرنده ها هستن البته به طور کلی Khansariha (205)