شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی دیانا 350-diana 350 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده دیانا Diana products (/forumdisplay.php?fid=7)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=70)
+---- موضوع: معرفی دیانا 350-diana 350 (/showthread.php?tid=27)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - oghab - 2012-06-21 09:53 PM

سلام به داداشای عزیز
فکر نمیکنم گیر بدن چون تمام مغازه ها کالیبره 5.5 دارن و ساچمشم همه جا راحت گیر میاد
البته بازم اساتید محترم جواب قطعیو بدن

مخلصه همه ی دوستان حسین

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - mihan - 2012-06-22 12:05 AM

نه ممنوع نیست ولی تفنگ بادی بیرون از کاور در مکان های عمومی باشه حق گرفتن دارن ولی تو کاور نه البته مامورای ایران عشقسن دیگه از تریپت خوششون بیاد حتی تو کاورم باشه ول می کنن اگه نه می گیرن

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - rezashirali - 2012-06-22 12:18 AM

(2012-06-18 02:22 PM)rezashirali نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-06-18 12:26 PM)salaeddin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان
ظاهرا تایپیک داره امن می شه و موشک های 52 به 350 و 350 به 52 کمتر شده ، خوشحالم !!!
دوست عزی اگه عکسی از فنر خریداری شده در تایپیکقرار بدید ، اساتید بهتر نظر می دن ، برای من هم کنجکاوی پیش اومد که در مورد تفنگ خودم بیشتر بدونم ، اساتید عزیز حتما راهنمایی های لازم را انجام بدن

راستش فنر رو که روی تفنگ بستم و در حال حاضر امکان عکس گرفتن نیست.اما میتونم برم مغازه ای که ازش فنر رو خریدم و از یک مدل مشابه اون چیزی که خریدم عکس بذارم. در اولین فرصت این کار رو می کنم . ولی بعد از تعویض فنر قدرت تفنگ بطور کاملا محسوسی بالا رفته.دوربین رو هم از روی اسلحه باز کردم تا یه خورده تفنگ کار کنه و لگدش نرم تر بشه.

دوستان این هم عکس از فنری که روی تفنگم بستم . 25000 تومن خریدم. اصل یا تقلبی بودنش رو نمی دونم .
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - hunter extreme - 2012-06-22 12:58 AM

خوب فکر کنم فنر خوبی باشه حالا در دراز مدت مقاومت قدرت خودشو ازدست ( ضعیف نشه) ونشکنه خیلی عالی و باشلیک معمولا بالای دوسه هزار تیرمشخص میشه .

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - rezashirali - 2012-06-22 01:11 AM

(2012-06-22 12:58 AM)hunter extreme نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خوب فکر کنم فنر خوبی باشه حالا در دراز مدت مقاومت قدرت خودشو ازدست ( ضعیف نشه) ونشکنه خیلی عالی و باشلیک معمولا بالای دوسه هزار تیرمشخص میشه .

فعلا یه چیزی حدود 20 شلیک باهاش داشتم . خیلی قوی بوده .امیدوارم ضعیف نشه.البته من دنبال فنر تیتان برای مگنوم 350 هستم.

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - seasonhunt - 2012-06-22 11:31 AM

(2012-06-22 12:05 AM)mihan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نه ممنوع نیست ولی تفنگ بادی بیرون از کاور در مکان های عمومی باشه حق گرفتن دارن ولی تو کاور نه البته مامورای ایران عشقسن دیگه از تریپت خوششون بیاد حتی تو کاورم باشه ول می کنن اگه نه می گیرن

ممنونم دوست عزیز[/quote]

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - oghab - 2012-06-24 06:45 PM

سلام داداشا

بچه ها چه ساچمه ای بیشتر استفاده میکنید برای 350 ؟؟؟
فقط خواهش میکنم یه چیزی بگید که گیر بیاد و خوب جواب بده .

مخلصه همه ی دوستان حسین

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - rezashirali - 2012-06-24 07:08 PM

من TS-22 استفاده می کنم . بدک نیست.
دیروز برای خریدن فنر اوریجینال 350 رفتم خیابون فردوسی و تمام پاساژ ها رو چرخیدم . از همه پرسیدم ولی همه حتی مغازه آقالو (که انتظار داشتم فنر رو داشته باشه) فنر چینی داشتن . از همه افتضاح تر اینکه بعضی ها فنرهایی داشتن که هیچ نام و نشونی نداشت . دقیقا فله ای!!!!!!!!!! آخر سر هم برای اینکه دست خالی بر نگردم یه فنر خریدم (که احتمالا چینی باشه) . عکس هاش اینجاست :
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگه کسی استفاده کرده لطفا جواب بده .

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - ham - 2012-06-24 08:12 PM

دوست عزیز.همون فنر های فله و بی نام و نشون عالین.من خودم 3-4 تاشو برای دوستام عوض کردم عالی جواب داد.شکستنم تو کارش نیست.قیمتشم الان حدود 25000 باید باشه.

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - david - 2012-06-24 08:32 PM

دوست خوب سعی کنید فنری را برای 350 خریداری نمایید که سر و ته فنر برچسب کوچکی دارد و روی ان نوشته دیانا350 این نوع فنر جنسش بهتره و با فابریک تفاوتی ندارد حتی من چند سال پش از سوریه اورجینال ان را خریدم که ابتدا و انتهای فنر برچسب کوچکی دارد که روی ان نوشته شده دیانا350. که در بازار اینجا هم کم وبیش پیدا میشه
موفق باشیدKhansariha (8)