شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی دیانا 350-diana 350 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده دیانا Diana products (/forumdisplay.php?fid=7)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=70)
+---- موضوع: معرفی دیانا 350-diana 350 (/showthread.php?tid=27)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - rezashirali - 2012-06-18 11:04 AM

(2012-06-18 03:31 AM)hunter extreme نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز فنر که خرید ی بسته بندیش چه شکلی داخل پلاستیک بود یاکارتون داشت هدالمقدور یه یک عکس از بسته بندیش بذار
راستش مغازه دار از توی ویترین که چند نمونه فنر (وایرخ 80 ، دیانا 35 و ....)گذاشته بود اینو بهم داد . هیچ پلاستیک یا جعبه مقوایی هم نداشت . فقط دور کمر فنر (وسطش) یه برچسب سفید رنگ که روش نوشته بود مگنوم 350 و آرم دیانا هم با سبز رنگ روش چاپ شده بود وجود داشت . تعداد حلقه هاش هم یکی بیشتر از فنر اوریجینال بود.

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - صادق قرنجیکی - 2012-06-18 12:26 PM

دوستان
ظاهرا تایپیک داره امن می شه و موشک های 52 به 350 و 350 به 52 کمتر شده ، خوشحالم !!!
دوست عزی اگه عکسی از فنر خریداری شده در تایپیکقرار بدید ، اساتید بهتر نظر می دن ، برای من هم کنجکاوی پیش اومد که در مورد تفنگ خودم بیشتر بدونم ، اساتید عزیز حتما راهنمایی های لازم را انجام بدن

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - hunter extreme - 2012-06-18 12:39 PM

[/quote]
راستش مغازه دار از توی ویترین که چند نمونه فنر (وایرخ 80 ، دیانا 35 و ....)گذاشته بود اینو بهم داد . هیچ پلاستیک یا جعبه مقوایی هم نداشت . فقط دور کمر فنر (وسطش) یه برچسب سفید رنگ که روش نوشته بود مگنوم 350 و آرم دیانا هم با سبز رنگ روش چاپ شده بود وجود داشت . تعداد حلقه هاش هم یکی بیشتر از فنر اوریجینال بود.

[/quote]

به این تایپیک یه سری بزنید :http://www.iran-airrifle.com/forum/showthread.php?tid=74&page=30

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - rezashirali - 2012-06-18 02:22 PM

(2012-06-18 12:26 PM)salaeddin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان
ظاهرا تایپیک داره امن می شه و موشک های 52 به 350 و 350 به 52 کمتر شده ، خوشحالم !!!
دوست عزی اگه عکسی از فنر خریداری شده در تایپیکقرار بدید ، اساتید بهتر نظر می دن ، برای من هم کنجکاوی پیش اومد که در مورد تفنگ خودم بیشتر بدونم ، اساتید عزیز حتما راهنمایی های لازم را انجام بدن

راستش فنر رو که روی تفنگ بستم و در حال حاضر امکان عکس گرفتن نیست.اما میتونم برم مغازه ای که ازش فنر رو خریدم و از یک مدل مشابه اون چیزی که خریدم عکس بذارم. در اولین فرصت این کار رو می کنم . ولی بعد از تعویض فنر قدرت تفنگ بطور کاملا محسوسی بالا رفته.دوربین رو هم از روی اسلحه باز کردم تا یه خورده تفنگ کار کنه و لگدش نرم تر بشه.

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - pmn - 2012-06-19 10:36 PM

سلام خدمت دوستان میخواستم بدونم گه آیا ته قنداق۵۶ putt pad نمیدونم اسمش همینه یا نه روی ۳۵۰میخوره اگه نمیخوره ته قنداقی که شبیه مال ۵۶ باشه که روی ۳۵۰ بخوره گیر میاد اگه میاد میشه لطف کنین حدودقیمتش رو بگین

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - seasonhunt - 2012-06-20 07:38 PM

لطفا راهنماییم کنید من میخوام یک نفمگ 350 مگنوم حتما حتما کالیبر 4.5 بخرم آیا در کالیبر 4.5 هم 30 ژول قدرت دارد و به علت لگد دقت تفنگ بد نیست.و از کجا بخرم چون در تربت حیدریه که من زندگی میکنم پیدا نمیشه.
با تشکر

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - esijoon - 2012-06-20 08:01 PM

حالا چرا حتما حتما 4.5......حیف این سلاح پر قدرته که کالیبر کوچک بگیرید.......در کالیبر 5.5 میتونید از حد اکثر قدرت اون بهره ببرید

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - ham - 2012-06-20 08:29 PM

(2012-06-20 07:38 PM)seasonhunt نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لطفا راهنماییم کنید من میخوام یک نفمگ 350 مگنوم حتما حتما کالیبر 4.5 بخرم آیا در کالیبر 4.5 هم 30 ژول قدرت دارد و به علت لگد دقت تفنگ بد نیست.و از کجا بخرم چون در تربت حیدریه که من زندگی میکنم پیدا نمیشه.
با تشکر

دوست عزیز اگه میخوای 350 مگنوم بگیری بهتره 5.5 بگیری.من خودم از هردو کالیبرش داشتم.کالیبر 5.5 برای این تفنگ فوق العادس.از هر لحاظ که فکرشو بکنی.دقت ،بالستیک بهتر،قدرت بیشتر و کارایی بهتر تو مسافت های بالا.درسته که سرعت دهانه لوله 4.5 بشتره ولی این خودش باعث میشه برای شکار پرنده زیاد کاری نباشه.ساچمه با سرعت زیاد از اون ور بدن پرنده خارج میشه که باعث میشه پرنده در وهله اول احساس درد نکنه و چند دقیقه ای طول بکشه که از پا در بیاد.این مسئله بارها واسه من اتفاق افتاده.
این اسلحه مخصوص شکار طراحی شده و پیشنهاد میکنم 5.5 بگیری.بازهم تصمیم نهایی با خودت دوست عزیز.

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - seasonhunt - 2012-06-21 02:08 PM

(2012-06-20 08:29 PM)ham نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-06-20 07:38 PM)seasonhunt نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با تشکر

دوست عزیز اگه میخوای 350 مگنوم بگیری بهتره 5.5 بگیری.من خودم از هردو کالیبرش داشتم.کالیبر 5.5 برای این تفنگ فوق العادس.از هر لحاظ که فکرشو بکنی.دقت ،بالستیک بهتر،قدرت بیشتر و کارایی بهتر تو مسافت های بالا.درسته که سرعت دهانه لوله 4.5 بشتره ولی این خودش باعث میشه برای شکار پرنده زیاد کاری نباشه.ساچمه با سرعت زیاد از اون ور بدن پرنده خارج میشه که باعث میشه پرنده در وهله اول احساس درد نکنه و چند دقیقه ای طول بکشه که از پا در بیاد.این مسئله بارها واسه من اتفاق افتاده.
این اسلحه مخصوص شکار طراحی شده و پیشنهاد میکنم 5.5 بگیری.بازهم تصمیم نهایی با خودت دوست عزیز.

ممنونم دوست عزیز و تمام کسانی که راهنمایی کردند امید وارم با کمک شما یک تفنگ خوب با کالیبر مناسب تهیه کنم.

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - seasonhunt - 2012-06-21 06:41 PM

(2012-06-21 02:08 PM)seasonhunt نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-06-20 08:29 PM)ham نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با تشکر

ممنونم دوست عزیز و تمام کسانی که راهنمایی کردند امید وارم با کمک شما یک تفنگ خوب با کالیبر مناسب تهیه کنم.درضمن به تفنگ بادی 5.5 گیر نمیدن یعنی ممنوع نیست البته ببخشین که سوالام زیاد شدKhansariha (8)