شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی دیانا 350-diana 350 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده دیانا Diana products (/forumdisplay.php?fid=7)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=70)
+---- موضوع: معرفی دیانا 350-diana 350 (/showthread.php?tid=27)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - danielaxe - 2012-06-16 03:36 PM

(2012-06-16 11:18 AM)oghab نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به داداشای عزیز
دوستان تمام مدلای 350 مگنوم توو ایران موجوده یا نه ؟؟؟

الان تو ایران دو نوع شایدم سه نوع مگنوم 350 هست مگنوم 350 کلاسیک، مگنوم 350 پانتر با قنداق مشکی سنتتیک و شاید مگنوم 350 پرو کمپکت هم ببینی ولی این آخری احتمالش کمه.
(2012-06-15 12:56 AM)masih.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-06-15 12:47 AM)rezashirali نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بی خیال 52 شو.مگنوم کاملا برتر و شکاری تره. من خیلی باهاش حال می کنم.

رضا جان چون شما باهاش حال میکنید برتری داره ؟!!!!! از شما انتظار جواب منطقی تر داشتم.Khansariha (8)

مسیح جان خیلی جواب عالیی دادی .
52 رو کاملاً باهات هستم
(2012-06-15 12:09 AM)oghab نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه ی دوستان
با این که من تازه واردم ولی به نظر من بیشتر مشکلاتی که برای اسلحه به وجود میاد یه جورایی برمیگرده به رفتاره خودمون با اون اسلحه
عزیزان شک نکنید اگه با اسلحتون درست رفتار کنید تا چند سال به خوبی براتون کار میده حتی مدلای چینی ، الکی خراب نمیشه مگه این که از اول مشکل داشته باشه
350 مگنوم یکی از مدلای خوب و پرطرفدار دیاناست ، به نظر بنده همون 4 ژول انرژی بیشتر یه جورایی این اسلحه رو خاصش کرده حسین

من حداقل 20 صفحه در مورد هر دو مدل خوندم
با 350 و 52 شلیک هم کردم
دقت 52 برای شکار بسیار مناسب تره
و این که استهلاک کمتری دارن
که نمیشه خیلی راحت این مسئله رو نادیده گرفت

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - oghab - 2012-06-16 07:25 PM

سلام داداش مرسی از جوابت
ببین عزیز مقایسه ی این 2 تا اسلحه به نظر من اصلا کار اشتباهیه چون زمین تا آسمون با هم فرق دارن هیچ فاکتور مشترک و مشابهی با هم ندارن که قابل مقایسه
باشه ، شاید 4 ژول انرژی بیشتر 350 برای بعضی از دوستان اصلا مهم نیست و در مقایسه با 52 خیلی راحت ازش میگذرن !!! ولی پس چرا اینقدر کلیپ و عکس از قدرت
350 هست و از 52 نیست ؟؟؟ مقایسه ی قدرت این 2 تا اسلحه مثل مقایسه ی قدرت اتومبیل ( پژو با پیکان ) میمونه !!!!!!!!!!!!
درسته دقت 52 بیشتره ولی دلیل بر بی دقتیه 350 نمیشه !!! به خاطر اینه که مکانیزم این 2 تا سلاح با هم فرق میکنه لول ثابت کجا کمرشکن کجا !!!!!!!!!!
بعدشم دقت بیشتر 52 درصد بالایش برمیگرده به لگد کمترش نسبت به 350 !!!!!!!!! خیلی از بچه های همین سایت وقتی قلق 350 اومده دستشون و تونستن لگدشو مهار کنند شکارای واقعا خوبی داشتن که ثابت کردن همین دقتم برمیگرده به مهارت تیرانداز و جا داره همین جا بهشون تبریک بگم به خاطر حرفه ای بودنشون
و در آخر این که توو سلاح های فنری ( قدرت بیشتر = استهلاک بیشتر ) که مسلما کسی که 350 رو انتخاب میکنه برای شکار میخواسته و به فکر این موضوع بوده و تعداد شلیک هاش حساب شدس ، بعدشم فراموش نکنید 350 محصول شرکت دیاناست و به این زودیا خراب نمیشه

از همه ی عزیزان معذرت میخوام که پر حرفی کردم

مخلصه همه ی دوستان حسین

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - ham - 2012-06-16 08:41 PM

حسین جان برو مگنوم 350 رو بگیر حالش. ببر. استهلاک و اینا همش حرفه.هیچ فرقی با 52 نداره.جنس فنر و پیستون و واشراشون همگی یکیه.فقط اگه بتونی ازون مدل قدیمیاش پیدا کنی عالیه.ازونایی که آرم دیانا روش حک شده.وگر نه این جدیدام بدک نیست.فقط یکم مراقبت بیشتر میخواد.من خودم یدونه 4.5 داشتم که دقتش زیادم بد نبود.بجورایی قلقش دست بیاد دیگه حله.فقط اگه تا حالا نخریدی حتما کالیبر 5.5 بگیر.
موفق باشیKhansariha (8)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - royal - 2012-06-16 08:51 PM

دوست عزیز مگه 52 مال دیانا نیست !!!! چرا میگید 350 مال دیانا هستش و دارید خیلی بی انصافی میکنید ( پژو و پیکان ) یه مقایسه خیلی بی ربط !!!!

کلیپ 52 هم خیلی زیاده و ربطی نداره هر چی کلیپ های بیشتر باشه اون تفنگ بهتر باشه دقت 52 خیلی از 350 بیشتره و استعلاک فقط به تعدادا شلیک ها بستگی نداره به خیلی چیزای دیگه هم بستگی داره Khansariha (172)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - ALIANA-54-T06 - 2012-06-16 09:16 PM

دوستان دقت کنید این تاپیک 350 هست و نباید انقدر مورد بحث مقایسه با 52 قرار بگیره ؟!!! متاسفانه هردو تاپیک 52 و 350 الان شده مقایسه این دو مدل که زیاد جالب نیست Khansariha (214)
اگر دوستانی میخواهند برای خرید برند یا مدلی را انتخاب کنند بهتره در تاپیک مشاوره موضوع را مطرح کنند .
در ضمن یه چیزی هم خدمت دوستان بگم اونم اینه که انقدر قدرت 350 را به نسبت 52 گنده نکنید چون بقول دوستان حداکثر 4 ژول اختلاف داره ولی اگر نطر من رو بخواهید بنطرم اختلاف زیادی وجود نداره Khansariha (256)
با اکثر ساچمه ها که ما کرنو کردیم و همچنین دوستانی مثل اقا مسیح کرنو کردند تنها یک ژول اختلاف بوده که اصلا زیاد نیست و من این دو مدل را از نطر قدرت در یک سطح میدونم . Khansariha (214)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - oghab - 2012-06-16 10:27 PM

سلام دوستان
آقا royal عزیز من توو نوشته های قبلیم گفتم هر 2 تا مدل از سلاح های خوب و پرطرفدار دیانا هستند
بعدشم من از لحاظ قدرت اون مثالو زدم و همه 350 رو به قدرت قبول دارن که به فرموده ی علی آقا ( استاد عزیزمون ) با توجه به آزمایشات علمی و عملی که انجام دادند اختلاف خیلی جزئیه و من از همتون عذر خواهی میکنم
مورد سوم این که بچه ها از خرابیه 350 و استحلاکش گفتند که من گفتم فراموش نکنید این سلاح ماله دیاناست و به این زودیا خراب نمیشه ، از 52 که نگفتند داداش !!!

مورد آخرم این که بعضی از دوستان واقعا کم لطفی میکنند و تایپیک معرفی 350 رو با 52 یا مقایسه ی اون با 52 اشتباه میگیرن یا یه جوری بد میگن از 350 که انگاری ماله دیانا نیست و بچه های این تایپیک اونو تولید کردند !!!!!!!!!!!!!!!

مخلصه همه ی دوستان حسین

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - rezashirali - 2012-06-16 10:34 PM

بابا این قدر جر و بحث نکنید .هر دو تاشون جزو شاهکارهای دیانا هستند. خیلی چیزها سلیقه ای هست . اما من 350 رو انتخاب کردم و از انتخابم راضیم.

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - rezashirali - 2012-06-18 02:55 AM

چند روز قبل یه فنر برای مگنوم 350 خریده بودم که امشب دست به کار شدم و با هر زوری بود فنر رو عوض کردم . فنر اصلی تفنگ رو که بیرون آوردم فورا متوجه کوتاهتر بودن (دو حلقه یا حدودا 1 سانتی متر) نسبت به فنر نو شدم.به نظر شما این فنری که من خریدم تقلبی هست و به مرور زمان قدرتش افت پیدا می کنه ؟ الان فنر کهنه رو که اندازه گرفتم دقیقا 33 سانتی متر بود.فنر رو از اهواز و به قیمت 25000 تومن خریدم.

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - hunter extreme - 2012-06-18 03:31 AM

دوست عزیز فنر که خرید ی بسته بندیش چه شکلی داخل پلاستیک بود یاکارتون داشت هدالمقدور یه یک عکس از بسته بندیش بذار

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - rezakaraj - 2012-06-18 07:13 AM

(2012-06-18 02:55 AM)rezashirali نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چند روز قبل یه فنر برای مگنوم 350 خریده بودم که امشب دست به کار شدم و با هر زوری بود فنر رو عوض کردم . فنر اصلی تفنگ رو که بیرون آوردم فورا متوجه کوتاهتر بودن (دو حلقه یا حدودا 1 سانتی متر) نسبت به فنر نو شدم.به نظر شما این فنری که من خریدم تقلبی هست و به مرور زمان قدرتش افت پیدا می کنه ؟ الان فنر کهنه رو که اندازه گرفتم دقیقا 33 سانتی متر بود.فنر رو از اهواز و به قیمت 25000 تومن خریدم.

وقتی فنر داخل تفنگ میره چون تحت فشاره باعث میشه مقداری از فشردگی رو حفظ بکنه و کوتاهتر بشه.همیشه تعداد حلقه ها مهمه .