شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی دیانا 350-diana 350 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده دیانا Diana products (/forumdisplay.php?fid=7)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=70)
+---- موضوع: معرفی دیانا 350-diana 350 (/showthread.php?tid=27)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - نظري - 2011-06-11 07:04 AM

(2011-06-09 04:19 PM)saeed8990 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه اساتيد خوب و عزيز واقعا كه سايتي بسيار بسيار عالي و خوبي هست كه از وقتي با اين سايت اشنا شدم بيشتر وقتمو تو اون سپري مي كنم اميدوارم بتونم بيشتر فعال باشم.
غرض از مزاحمت ميخواستم بپرسم ايا ديانا مگنوم 350 هايي كه صدا خفه كن دارن و به نام كامپكت يا پرو كامپكت هستن و لوله كوتاه دارن و توسايت ديانا كه معرف همه اساتيد هست با اين لينك دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
معرفي شده ...

1- ايا تو ايران هست براي خريد ؟
2- با همون مدل 350 كه ميشناسيم (بدون صدا خفه كن) يكي هست از همه لحاظ؟
3-ايا لوله كوتاه تاثيري در تفنگ داره
4- اينم فكر كنم يك كليپ كوتاه از همين اسلحه مگنوم كامپكت كه از يوتوب گرفتم البته حجمش زياد بود من فقط اون قسمتي كه باهاش تيراندازي ميكرد رو كات كردم و واسه عزيزان ميذارم تا ببينيد
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

5- اگه تو كشورمون هست قيمتش فرق داره با مگنوم 350

ببخشيد كه پرچونگي كردم بازم از لطف شما ممنونم - پاينده باشيد

با سلام
دوست عزيز در مورد سوالاتت راجع به تفنگ 350 مدل كامپكت عرض كنم كه:
1- اين تفنگ تو ايران هست من چند ماه پيش تو يه فروشگاه در كرمانشاه ديدم.
2- نسبت به مدل معمولي سبكتره چون جنس قنداق و بدنه از پلاستيكه
3- لوله هم كوتاهتره و اين تفنگ براي شكار طراحي شده و فكر كنم دقتش تاحدودي كمتر از مدل لوله بلندش باشه
5- قيمتش هم فكر كنم 500 بود.

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - ALIANA-54-T06 - 2011-06-11 08:45 AM

(2011-06-11 07:42 AM)farhad_ss54 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام علی اقا
فروشگاه ذکرعلی پنج شنبه که فردوسی بودم یه سری دوربن داشت که می گفت 60 تومن
می گفت رو 350 یا محصولات رنجر عالی جواب می ده،خودش که خیلی تایید می کرد
ممنون دوست من آقا فرهاد Khansariha (8)
این ذکر علی قبلا یه دوربینی بنام بانر آورده بود و همین تبلیغات را میکرد یکی از دوستان که اونموقع گرفته بود بعد از چند شلیک با رنجر عدسی دوربین پریده بود بیرون ( بعضی دوستان قدیمی یادشون هست) حالا اگر همون بانرها باشند که هیچ وللش ولی اگر چیزه دیگری هست باید دید و کسی را پیدا کنیم که بیخیال 60 هزار بشه یه تستی دوباره بکنه Khansariha (214)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - amir74 - 2011-06-11 09:37 AM

منم یه دوربین البته مارک دیگه ازش گرفتم.اونم مورد تاییدش بودش بود که فلان فلان 80 تا تیر زدیم دوربین یه پیچش از داخل شیکست دادم یه پیچه دیگه واسش انداخت 30 تومن خرجش شد.زنگش زدم میگه اقا ضمانت نداره گوشیرو قطع می کنه.

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - sh-a - 2011-06-11 06:43 PM

تمام کسایی که حرف از خراب شدن دوربین میزنن برای خریید دوربین های درجه سه هست !

من الان 4 ماهه تفنگ خریدم 4 بسته تیر هم زدم آخ نگفته .

دوربین گامو 3-9 * 50
تمام کسایی که حرف از خراب شدن دوربین میزنن برای خریید دوربین های درجه سه هست !

من الان 4 ماهه تفنگ خریدم 4 بسته تیر هم زدم آخ نگفته .

دوربین گامو 3-9 * 50

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - mohsen1982 - 2011-06-11 07:37 PM

بچه ها براي اينكه يه دوربين بتونه لگد يه اسلحه رو مثل 350 تحمل كنه بايد يه سري شرايط داشته باشه از
جمله عدسي هاي چند لايه. تيوپ قوي . اتصالات محكم . وترجيحا رتيكل حك شده روي شيشه كه با 60 هزارتومن نميشه اين
امكانات رو جمع كرد تازه تو ايران 60 تومن اون ور 30 دلارهم درنيومده! حالا بنظرشما ميشه اين امكانات رو با 30 دلار روي
دوربين جمع كرد ؟ معلومه اين دوربين رو روي دسته طي اشپزخونه هم ببندي خراب ميشه چه برسه به تفنگKhansariha (214)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - Ali - 2011-06-11 07:49 PM

محسن جان دسته طی آشپزخونه هم خدائی نه!
خداروشکر از وقتی تعمیر کردم دوربینو خدائی آخ نگفته!تازه من خودم داغونش کردم.فقط کافیه محکم کاری کنیم دسته طی که هیچ فکر کنم روی 52 هم جواب بده ولی روی 350 و ... فکر نکنم!تازه 350 لااقل قدرت داره و دوربین خراب میکنه استریکر رنجر که نه قدرت داره نه چیزی مثل خری که چوب لا چرخش میکنی جفتک میزنه حتی استپ هم نمیتونه جلوی لیز خوردن دوربین رو بگیره!

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - mohsen1982 - 2011-06-11 09:05 PM

بابا تو هم كه هم پدر كارخونه رنجر رو سوزوندي علي جون انتي رنجر اگه رئيس كارخونه رنجر بياد بگه غلط كردم رضايت ميدي ؟Khansariha (106)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - Ali - 2011-06-12 01:52 PM

محسن جان من با خرید یک فروند رنجر استریکر توهینها و تهمتهائی از یه بنده خدا که دست راست وارد کننده هست شنیدم و دیدم که هیچکی ندید!پیر هم بشم باز این کار ننگشون خاطرم هست!تهدید شدم به شکایت و زندانی شدن!توهین شنیدم!چرا؟هیچ دلیلی نداشت،فقط طرف میخاست با این کارا بگه رنجر خوبه!خداروشکر همه فهمیدن کی حق بود کی ناحق.برای همین وظیفه منه هرجا از این خاطره بد اسمی اومدتجربه خودمو به دوستان انتقال بدم!توی هتلداری میگند یه مشتری راضی میتونه یه مشتری بیاره ولی یه مشتری ناراضی میتونه 10 تا مشتری خوب رو ازمون بگیره!متاسفانه من یه مشتری ناراضی بودم!با اینکه دیانا نمایندگی و تالار و ... نداره ولی من هنوز از این سلاح راضی ام!خارج از بحث شد شرمنده.دیانا 350 هم بین فنریهای زیرتاشو گزینه یک هست تا جائی که من فهمیدم.تنها ایرادشم خرابی دوربینه مثل اینکه!
راستی جاوید جان شما دوربین بستی روی اسلحت؟

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - farhad_ss54 - 2011-06-12 02:31 PM

اره علي جان
به نظر منم تو سلاح هاي بادي با اين قدرت به نظر منم 350 حرف اولو مي زنه
با اينكه رنجر 135 دارم ولي 350 كجا و 135 كجا.البته هنوز اين 135 خراب نشده ولي خدايي 350 يه چيز ديگست .ماهه
يه دوربين زيس انداختم روش تا حالا هم 500 تا باهاش زدم ولي هنوز مشكلي نداشته شكر خدا

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - masih.hunter - 2011-06-12 03:55 PM

والله به الله 350 و 52. 54.56 در یک حد هستن بابا فریاد فرییییییییییییییییییییییییییییییییییاد به چه زبونی بگم

کرنوشون کردم شاید 10 بار تفاوتی ندارن شاید 1 ژول که حتی در حد 5ژول هم تفاوتی نیست . Khansariha (367)(شوخی)