شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی دیانا 350-diana 350 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده دیانا Diana products (/forumdisplay.php?fid=7)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=70)
+---- موضوع: معرفی دیانا 350-diana 350 (/showthread.php?tid=27)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - masih.hunter - 2012-06-15 01:22 AM

(2012-06-15 01:04 AM)rezashirali نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-06-15 12:56 AM)masih.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-06-15 12:47 AM)rezashirali نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بی خیال 52 شو.مگنوم کاملا برتر و شکاری تره. من خیلی باهاش حال می کنم.

رضا جان چون شما باهاش حال میکنید برتری داره ؟!!!!! از شما انتظار جواب منطقی تر داشتم Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

من فقط نظر شخصی خودم رو دادم.اولا 350 اصلا تفنگ بی دقتی نیست . من خودم توی یک روز 14 تا گنجشک از فاصله بیش از 30 متری زدم که دلیل محکمی بر دقیق بودنش هست . دوما 4 ژول قویتر از 52 هست . حالا برای شکارهایی در اندازه کبوتر یا بزرگتر در فاصله های بالا مگنوم بهتر جواب نمیده ؟ بعضی ها میگن هدف زنی . من که به شخصه اصلا با هدف زنی و گروپ گیری محض حال نمی کنم . توی این گرونی ساچمه باراکودا بخرم و هی باهاش نشونه بزنم که چی بشه؟ بابا به خدا تفنگ برای شکاره نه برای سرگرمی و هدف زنی (شوخی کردم)
به هر حال از نظر من اول وایرخ 90 بعدش مگنوم 350 و لا غیر . والسلام.

خیلی متشکرم خیلی جواب قانع کننده ای بود . حق با شماست . Khansariha (8)

دوستان اینجا یک انجمن تخصوصی هستش پس لطفا" جواب منطقی و درست و با مدرک و رفرنس قرار بدید که باعث گمراهی کاربران نشه . تشکر

یا علی

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - royal - 2012-06-15 01:24 AM

اصلا اینجوری نیست اولا دقتش از 52 پایین تره دوربین روش جواب نمیده مگر دوربین های گرون قیمت بالای 300 تومن با بیشتر ساچمه ها سازگار نیست کمر شکن هستش لگد بیشتری نسبت به 52 داره استعلاکش از 52 بیشتری اینا همشون برتری 52 رو نشون میده Khansariha (8)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - oghab - 2012-06-15 02:51 PM

سلام دوستان
من از همتون معذرت میخوام ولی اینجا تایپیک معرفی 350 هست نه مقایسه ی اون با 52 یا تایپیک معرفی 52 !
هر دوی این اسلحه ها خوب و پرطرفدار هستند و هر کدوم معایب و مزایای خودشونو دارند
همش برمیگرده به سلیقه ی شخصی هر کسی یکی قدرت بیشتر و ساچمه گذاری سریع دوست داره مسلما 350 انتخاب میکنه
یکی لول ثابت دوست داره با دقت بهتر 52 میپسنده
نه این که 350 دقت نداشته باشه ولی توو اسلحه های فنری قدرت بیشتر = لگد بیشتر ، پس دقتش یه خورده میاد پایین ولی بازم بستگی به مهارت های تیرانداز داره که بتونه لگد اسلحه رو مهار کنه و دقتش برای شکار واقعا خوبه

مخلصه همه ی دوستان حسین

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - صادق قرنجیکی - 2012-06-15 04:39 PM

دوستان
سلام
ابن تایپیک جزو فاووریت های من هستش ، خودم 350 مگنوم دارم ، ولی اگه چند صفحه اخیر رو ببینین چیز زیادی برای معرفی این مدل نمی بینید حالا هم که شده جنگ 52 و 350 !!!!!
همه می دونن مسیح با 52 هم شکارای قشنگی داشته و هم گروپهای خوبی گرفته ! دوستانی هم بودن با 350 شکار و هدفای خوبی زدن - اگه این طوری که دوستان بود می گفتن اول از همه خود شرکت دیانا یه فکری می کرد برای این مسئله . سلیقه هرکسی فرق داره با یکی دیگه !!! خواهشا اگه مطلب مفید و جدید در رابطه با 350 دارین پست بزارین.
آرزوی لذت در هر شات رو براتون با هر نوع اسلحه ای دارم.

منون از همکاری دوستان

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - mehrdadi - 2012-06-15 06:12 PM

چند وقت بود که میدیدم این مگنوم 4.5 من بدرد این ساچمه های بی کیفیت و سبک شهر ما نمیخوره به خاطر همین اومدم فنرش رو عوض کردم و یه فنری بهش انداختم که در حدود 10 سانت از یکی خودش کوتاهتر بود شاید باورتون نشه امروز هدفهایی که تو پنجاه متری میزدیم چطور ناکار میکرد ساچمه هایی هم که تو اون فاصله به سنگها خورده بود چنان له شده بود که اکثرش مثل ترکش شده بود من دستگاه کرونوگراف ندارم ولی واقعا قدرت این تفنگ فراتر از حد تصوره حتی با همین فنر کوتاه دیگه ببینید با فنر اصلی خودش چه کار میتونست بکنه

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - rezashirali - 2012-06-15 08:35 PM

(2012-06-15 06:12 PM)mehrdadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چند وقت بود که میدیدم این مگنوم 4.5 من بدرد این ساچمه های بی کیفیت و سبک شهر ما نمیخوره به خاطر همین اومدم فنرش رو عوض کردم و یه فنری بهش انداختم که در حدود 10 سانت از یکی خودش کوتاهتر بود شاید باورتون نشه امروز هدفهایی که تو پنجاه متری میزدیم چطور ناکار میکرد ساچمه هایی هم که تو اون فاصله به سنگها خورده بود چنان له شده بود که اکثرش مثل ترکش شده بود من دستگاه کرونوگراف ندارم ولی واقعا قدرت این تفنگ فراتر از حد تصوره حتی با همین فنر کوتاه دیگه ببینید با فنر اصلی خودش چه کار میتونست بکنه

با این کار قدرت تفنگت رو حسابی پایین آوردی . اما فکر کنم چون از کالیبر 4.5 استفاده می کنی خیلی تاثیری نداشته باشه.

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - hunter extreme - 2012-06-15 09:18 PM

ولا بنده 350 کالیبر 4/5 رودارم بامگسک خیلی دقیق میزنه باهمین تیرهای نخجیر وگامومچ تا فاصله 30 متر هم خوب جواب البته با ساچمه سنگینتر مثل بارکودا کراسمن پریمر .. مسلما بهتر نتیجه میده اقا به نظرمن دقت تیرندازی در سلاح درصد بالای به خود شخص تیرندازبر میگرد وچگونگی مهارت درکنترل و اصطلاحا دست یابی به قلق سلاح وتسلط به عصاب خو.د در هنگام تیراندازی موارد بسیار حائز اهمیتی میباشد

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - oghab - 2012-06-16 11:18 AM

سلام به داداشای عزیز
دوستان تمام مدلای 350 مگنوم توو ایران موجوده یا نه ؟؟؟

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - ham - 2012-06-16 02:56 PM

سلام.چند سال پیش همه مدلهاش بود.حتی پروفشتال کامپکت.الان فکر میکنم فقی همون پانتر و کلاسیکش باشه.ولی هیچکدومش بهتر از همین قنداق معمولی نیست.از لحاظ وزنی و تعادل از همه مدلهای 350 مگنوم بهتره.

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - oghab - 2012-06-16 03:14 PM

سلام دوست عزیز
لطف کردی
دوستان این 2 مدلو کسی خبر نداره هست یا نه ؟؟؟
350 Magnum Laminated
350 Magnum superior

مخلصه همه ی دوستان حسین