شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی دیانا 350-diana 350 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده دیانا Diana products (/forumdisplay.php?fid=7)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=70)
+---- موضوع: معرفی دیانا 350-diana 350 (/showthread.php?tid=27)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - AIRKING - 2011-06-03 07:23 AM

منم این اسلحه رو دیدم.
طرح مگنوم 350 هست.قیمتشک حدودا 250 هست.
به نظرم چینی باشه.
کیفیت ساخت متوسطی داره.نه خیلی خوبه نه بد.
اسم سایتی هم که گذاشتین به فارسی میشه ژین هوا اسپورتس که بیشتر میخوره یه سایت با اصلیت چینی باشه.
راستی دقتش چه طوره؟

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - saeed8990 - 2011-06-09 04:19 PM

سلام به همه اساتيد خوب و عزيز واقعا كه سايتي بسيار بسيار عالي و خوبي هست كه از وقتي با اين سايت اشنا شدم بيشتر وقتمو تو اون سپري مي كنم اميدوارم بتونم بيشتر فعال باشم.
غرض از مزاحمت ميخواستم بپرسم ايا ديانا مگنوم 350 هايي كه صدا خفه كن دارن و به نام كامپكت يا پرو كامپكت هستن و لوله كوتاه دارن و توسايت ديانا كه معرف همه اساتيد هست با اين لينك دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
معرفي شده ...

1- ايا تو ايران هست براي خريد ؟
2- با همون مدل 350 كه ميشناسيم (بدون صدا خفه كن) يكي هست از همه لحاظ؟
3-ايا لوله كوتاه تاثيري در تفنگ داره
4- اينم فكر كنم يك كليپ كوتاه از همين اسلحه مگنوم كامپكت كه از يوتوب گرفتم البته حجمش زياد بود من فقط اون قسمتي كه باهاش تيراندازي ميكرد رو كات كردم و واسه عزيزان ميذارم تا ببينيد
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

5- اگه تو كشورمون هست قيمتش فرق داره با مگنوم 350

ببخشيد كه پرچونگي كردم بازم از لطف شما ممنونم - پاينده باشيد

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - sniperelit - 2011-06-09 11:31 PM

فکر نمیکنم مدلی که شما فرمودید یعنی پرو کامپکت در ایران باشه راستش وارد نمیکنن
چون مگسک هم نداره باید حتما دوربین ببندی که یه کم برای مگنوم دردسر سازه

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - بهنام تک تیر - 2011-06-10 07:44 AM

جناب `ایر کینگ` سلام. من تو این سایت رفتم شبیه یه سایت بازرگانی بود که فقط فروشنده هست. همه چی هم داره از پازل سازی بچه ها گرفته تا موتور وسپا و تفنگ و.... واسه همین میگم این سایت کارخانه نیست.اخه هیچ جای تفنگ اسم چین نیست.
دقدتش هم خوبه.صدای بلندی داره. نره خریه تفنگه. دوربین که نمیتونم بندازم روش چون با چند شلیک از جا درش میاره.باید پایه دوربین یک تکه بخرم. عاشقش شدم . جسارتا خودمو دیگه ۳۵۰ دار میدونم اخه همه چیز تمومه. با اینکه تا قبل از اینکه این تفنگ دستم بیاد نمیدونستم مگنوم۳۵۰ چیه.کلا تو کار تفنگ نبودم. مرسی

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - craftsman - 2011-06-10 08:55 AM

آقا بهنام
تفنگ شما من درباره ش تو فروم قبلي درباره ش توضيح داده بودم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اين تفنگ يه تفنگ كلون شده از 350 مگنومه قيمتش اينجا اونزمان كه ديدم270 بود تمام قطعاتش كپي دقيق از 350 مگنومه البته نبايد انتظار داشته باشيد كه دقيقا همون باشه چون اگه به قسمت شطرنجي قنداق و قبضه دقت كنيد يكم ناشيگري رو ميبينيد تفنگتون اگه فنر و واشر پيستونش جنس خوب باشه تفنگي خوبيه حد اقلش اينه كه از گاموها و رنجر ها بهتره
شما بايد براي خريدن نمونه اصلي 350 حد اقل 150 هزار تومن ديگه ميزاشتين روش
شوكي كه 350 به پرنده ها ميده برام واقعا جالبه!تمام پرنده هايي كه با 350 زدم از سار گرفته تا قره غاز وقتي تير بهشون خورد اصلا جم نخوردن انگار سيم برقشونو از پريز كشيدي يادمه قديما با چيني يه پرنده رو زدم روي دكل برق فشار قوي خيلي عادي پرواز كرد 20 الي25 متر رفت يهو كله پا شد يا كبوتر ميزدم بايد نگاش ميكردم ببينم كجا ميره ميفته!اما با 350 نيازي به اينكار نيست!واقعا تفنگ قوي لذت بخشه
آقا سعيد
از نظر فني هيچ تفاوتي با 350 معمولي نداره بجز طول لوله
شما يه 350 معمولي رو هم ميتونيد با برش لوله و نصب اون قطعه روش شبيه كامپكت در بياريد بنظرم تو سايت پيراميد طول لوله رو هم نوشته با توجه به اينكه فنر 350 قويه و نياز به زور بازو داره تا مسلح بشه هرچي لوله كوتاهتر باشه بايد زور بيشتري بزنيد.از نظر دقت فكر نميكنم تاثير منفي زيادي داشته باشه اگه اينجور بود كه لوله تفنگهاي مسابقه اي يا تپانچه هاي مسابقه اي با طول كمشون اينقدر دقيق نميشدن!از نظر قدرت هم طبق گفته كارخونه و سايت پيراميد تغييري نكرده
تنها مزيتي كه كامپكت داره اينه كه ده سانت طول تفنگ كمتره همين و بس!

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - Ali - 2011-06-10 11:20 AM

بچه های 350 دار،سوالم تکراریه ولی باز میخام جواب بروز باشه،روی 350 دوربین چینی 40-50 تومنی بندازی چقدر جواب میده؟(چسب کاریش بکنی دوربینو و محکمش کنی)بعدشم یه گروپ از 350 بذارید توی بخش گروپ ها.ممنون

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - ALIANA-54-T06 - 2011-06-10 11:50 AM

(2011-06-10 11:20 AM)alinozad نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه های 350 دار،سوالم تکراریه ولی باز میخام جواب بروز باشه،روی 350 دوربین چینی 40-50 تومنی بندازی چقدر جواب میده؟(چسب کاریش بکنی دوربینو و محکمش کنی)بعدشم یه گروپ از 350 بذارید توی بخش گروپ ها.ممنون
علی جان مشکل فقط پایه و ثباتش روی تفنگ نیست بلکه بیشتر بهم ریختگی تنظیمات و قطعات داخلی دوربین هست حالا تازه اگر لقیها و شکستگی عدسی و بریدگی حلقه ها و پیچها را هم بحساب نیاوریم Khansariha (214)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - mohsen1982 - 2011-06-10 12:36 PM

بچه ها بريدن لوله تفنگ كاردرستي نيست چون تو تعدادگام تفنگ وخانهاي اون وتاج وسرلوله وچوك تفنگ بهم ميريزه ومحاسبات كه براي خان وتعداد گام توسط كمپاني شده بهم ميريزه ونبايد اون دقت وقدرت قبلي وازش انتظارداشت به
هرحال نوع خان تعداد گام وزاويه چرخش كه الكي نيست محاسبات داره كه با برش لوله بهم ميريزه .

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - ALIANA-54-T06 - 2011-06-10 01:26 PM

درسته محسن جان هر لوله ای طراحی مخصوص خودش را داره و اصلا نباید دست به لوله زد (دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
) لذا برای کوتاهی و بلندی لوله ها سازندگان طراحی کاملی میکنند تا جایگزینی برای لوله بلند یا کوتاه تفنگ بنمایند .Khansariha (214)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - بهنام تک تیر - 2011-06-11 03:43 AM

اقای `کرافت اس من` اگه تمام قطعات داخلش رو مگنوم اصل بندازم چقدری خرجم میشه. در ضمن منضورم همون سایت نوشته خودم هست که میگم داخلش که میری مثل بقالی همه نوع محصول گذاشته. میگما.. میتونم خودم رو جول کنم تو مگنوم دارها و خودمو مگنوم۳۵۰ دار بدونم. نظرت چیه. مرسیKhansariha (219)جول شدم