شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی دیانا 350-diana 350 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده دیانا Diana products (/forumdisplay.php?fid=7)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=70)
+---- موضوع: معرفی دیانا 350-diana 350 (/showthread.php?tid=27)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - rezakaraj - 2012-04-03 11:29 AM

(2012-04-03 10:22 AM)ALIANA-54-T06 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-04-03 08:38 AM)mahsa نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با تشکر از راهنمایی آقایون ولی آخه اگه فنر شکسته باشه مگه میشه بازم باهاش شلیک کرد میترسم اگه باز شد دیگه نشه مثل اول بستش
فنر فابریک کجا میتونم پیدا کنم و قیمتش چنده از کجا بدونم که اصل هست
خیلی خوش آمدید .
فنرهای زیادی برای 350 هست ولی فعلا بهترینش این برچسب را داره (به اسم اصلی) توی فردوسی پاساژ صداسیما مغازه آقالو یا ساحل دارند .
نمای ظاهر فنر دیانا (البته این نمونه مال 52 هست)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نمای پشت نوشته ها
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این لیبل کوچک هم در حلقه اول فنر چسبیده شده است (این مهمه)
[تصویر: 13334349821.jpg]
قیمت هم حدود 25 هزاری شاید باشه
برای باز کردنش کمی کار راحته ولی بستنش بخاطر فنر نو و قوی خیلی کار سختتره حتما به کمک یک نفر دیگر اینکار را بکنید .
بهتره برید به این تاپیک نحوه باز و بستن را توضیح میده .
برای باز کردن و تعویض فنر نیاز به یک سری ابزار مناسب و دانش فنی لازم هست شما باید پیچ گوشتی مناسب، سمبه مناسب برای خارج کردن پیمها و از همه مهمتر فنر جمع کن نیاز دارید تا به تفنگ و پیچها اسیب نرسه و فکر نمیکنم همه این امکانات رو داشته باشند پس بهتره به یک متخصص مراجعه کنی مثل وقتی مریض میشی میری دکتر.

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - ham - 2012-04-03 01:45 PM

یه نمونه فنر هم هست که بدون هیچ مارک و بسته بندیه.برای انواع مدلهای دیانا هم موجود هست.من خودم چندتاشو برا 350 دوستام عوض کردم که خیلی خوب جواب داد و کیفیتش واقعا خوب بود.قیمتشم الام حدود 30000 هست.اگه از اون نمونم گیر بیاد عالیه.

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - Marksman - 2012-04-03 02:24 PM

دوستان صد در صد اگه فنر جمع کن باشه راحتتر می شه کار باز کردن سلاح رو انجام داد ولی بدون اون هم این کار امکان پذیر هست فقط به یک نفر احتیاج دارین که موقع بستن پین ها رو جا بزنه و یادتون نره همیشه آخرین چیزی که در میارین اولین چیزی باشه که دوباره می بندین.یه نکته دیگه مخصوصا در مورد دیاناهای کمرشکن، اول لوله و اهرم مسلح کننده رو جا بزنین(بعد از جا زدن پیستون)بعد فنر و لول فنر و ... چون در صورتی که بخواین لوله رو آخر ببندین این کار براتون کابوس می شه.

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - فرهود - 2012-04-04 07:13 AM

دوستان اون سوراخی که ساچمه توش قرار میگیره یه مقدار خیلی کم شاید کمتر از یک میلیمتر دور تا دور اطراف سوراخ انگار خورده شده من چون تفنگ رو دسته دو گرفتم نمیدونم موقعی که نو بود هم همینطور بود یا نه؟

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - Don Corleone - 2012-04-04 12:03 PM

منظورتون از خوردگی قسمت فلزی سلاح هست یا واشر سر لوله؟

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - فرهود - 2012-04-04 01:52 PM

قسمت فلزی رو میگم وقتی تیر میزارم اندازه 1میلی متر اطراف تیر صاف نیست البته سوراخ کاملا با تیر پر میشه لطفا بگید طبیعیه یا خورده شده؟ خودم احتمال کمی میدم که فشار بادی که میزنه پشت تیر شاید اطراف تیر رو خراب میکنه؟؟/

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - Don Corleone - 2012-04-04 02:09 PM

فرهود جان اطراف دهانه ی لوله که با واشر سر لوله پوشیده شده و خوردگی تو اون قسمت امری محال هست.اگه میشه یه عکس از قسمت مورد نظر بزارید تا بهتر منظورت رو بفهممKhansariha (8)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - gorjimahalle - 2012-04-04 02:10 PM

سلام اقا اون خوردگی نیست که شما میگی.جای ساچمه یه قسمت مخروطی شکله که ساچمه قشنگ توش کونیک شه و خوب سر جاش بشینه.چیزی نیست غصه نخور ردیفه همه همینطوری هستناگه صاف باشه که اصلا جور در نمیادKhansariha (8)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - masih.hunter - 2012-04-04 05:28 PM

(2012-04-04 01:52 PM)فرهود نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قسمت فلزی رو میگم وقتی تیر میزارم اندازه 1میلی متر اطراف تیر صاف نیست البته سوراخ کاملا با تیر پر میشه لطفا بگید طبیعیه یا خورده شده؟ خودم احتمال کمی میدم که فشار بادی که میزنه پشت تیر شاید اطراف تیر رو خراب میکنه؟؟/

فرهاد جان اون قسمت طبیعی هستش و در اصطلاح کونیک دهانه هستش برای اینکه ساچمه راحتر داخل لول بره و از فشار وارده اسیب نبینه .

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - فرهود - 2012-04-07 08:33 AM

فرق کرال مگنوم 350با نوع معمولیش چیه؟