شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی دیانا 350-diana 350 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده دیانا Diana products (/forumdisplay.php?fid=7)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=70)
+---- موضوع: معرفی دیانا 350-diana 350 (/showthread.php?tid=27)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - فرهود - 2012-04-02 03:44 PM

واقعا باعث افتخاره که خانوما هم به تفنگ بادیی علاقه مندند. مهسا خانم من خودم احتمال میدم از واشر سیلندر باشه

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - afshen49 - 2012-04-02 05:55 PM

(2012-04-02 03:19 PM)mahsa نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام من مهسا هستم و علاقه شدیدی به تفنگ بادی دارم یه350 خیلی تمیز هم دارم که دقیقا مشکل تفنگ اقا فرهود رو داره یعنی موقع مسلح کردن 2 یا3سانت اولش راحت بالا و پایین میشه و انگار یه مقدار هم ضعیف شده میشه راهنمایی کنید. تشکر

واسه تفنگ من هم همین مشکل پیش اومده بود.وقتی بازش کردم دیدم فنرش شکسته .احتمال می دم تفنگ شما هم همین مشکل براش پیش اومده باشه

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - rezashirali - 2012-04-02 07:15 PM

(2012-04-02 03:19 PM)mahsa نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام من مهسا هستم و علاقه شدیدی به تفنگ بادی دارم یه350 خیلی تمیز هم دارم که دقیقا مشکل تفنگ اقا فرهود رو داره یعنی موقع مسلح کردن 2 یا3سانت اولش راحت بالا و پایین میشه و انگار یه مقدار هم ضعیف شده میشه راهنمایی کنید. تشکر

واقعا برای من جالبه.آخه خانوم ها هیچ علاقه ای به تفنگ ندارن.به هر حال شما واشر سر پیستون رو چک کن.در ضمن اگه فنر شکسته باشه صدای غیر طبیعی تولید میکنه که متوجه میشی.

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - rezakaraj - 2012-04-02 09:07 PM

من تا حالا خانوم علاقه من به تفنگ بادی ندیده بودم.ولی اگر احساس میکنید نسبت به اولش ضعیف شده چون تفنگ بعد از یک مدت به تعادل میرسه و نرمتر میشه ولی اگر باز هم احساس میکنی ضعیفه باید تفنگت باز بشه تا چک بشه.

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - ham - 2012-04-02 11:17 PM

ضمن خوش آمد گویی به خانم مهسا.بله خانمهای زیادی رو میشناسم که به تیر اندازی و تفنگ بادی علاقه دارند.مگه چیهKhansariha (214)):؟علاقس دیگه.
در مورد سوالتون هم باید عرض کنم مربوط به فنر هست که شکسته و فنر جمع شده و این باعث میشه موقع باز کردن،لوله بیش از حد استاندارد باز شه.با تعویض فنر مشکل حل میشه.
موفق باشید.Khansariha (8)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - afshen49 - 2012-04-02 11:44 PM

من که مطمعنم فنر از وسطاش نشکسته چون اگه فنر از وسط بشکنه فکر نکنم مسلح بشه.فکر کنم یکی یا دو حلقه ی اخری شکسته.باز تفنگ رو باز کنید و نتایجش رو بهمون خبر بدید

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - mahsa - 2012-04-03 08:38 AM

با تشکر از راهنمایی آقایون ولی آخه اگه فنر شکسته باشه مگه میشه بازم باهاش شلیک کرد میترسم اگه باز شد دیگه نشه مثل اول بستش
فنر فابریک کجا میتونم پیدا کنم و قیمتش چنده از کجا بدونم که اصل هست

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - صادق قرنجیکی - 2012-04-03 09:34 AM

با سلام
به نظر من بهتره یه سری به تایپیک تعمیرات سلاح بزنی اگه تا حالا تجربه ای در باز کردن قطعات سلاح نداری !
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من برای اولین بار وقتی می خواستم پیچ های بدنه 350 خودم رو باز کنم هی فکر می کردم بعدش لق بزنه ولی اینطوری ها نبود. البته تا حالا فنر رو باز نکردم ، بهتره با دوستانی که تو این مورد تجربه بیشتری دارن مشورت کنین.
Khansariha (48)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - ALIANA-54-T06 - 2012-04-03 10:22 AM

(2012-04-03 08:38 AM)mahsa نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با تشکر از راهنمایی آقایون ولی آخه اگه فنر شکسته باشه مگه میشه بازم باهاش شلیک کرد میترسم اگه باز شد دیگه نشه مثل اول بستش
فنر فابریک کجا میتونم پیدا کنم و قیمتش چنده از کجا بدونم که اصل هست
خیلی خوش آمدید .
فنرهای زیادی برای 350 هست ولی فعلا بهترینش این برچسب را داره (به اسم اصلی) توی فردوسی پاساژ صداسیما مغازه آقالو یا ساحل دارند .
نمای ظاهر فنر دیانا (البته این نمونه مال 52 هست)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نمای پشت نوشته ها

این لیبل کوچک هم در حلقه اول فنر چسبیده شده است (این مهمه)
[تصویر: 13334349821.jpg]
قیمت هم حدود 25 هزاری شاید باشه
برای باز کردنش کمی کار راحته ولی بستنش بخاطر فنر نو و قوی خیلی کار سختتره حتما به کمک یک نفر دیگر اینکار را بکنید .
بهتره برید به این تاپیک نحوه باز و بستن را توضیح میده .

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - ALIANA-54-T06 - 2012-04-03 10:36 AM

تهران دوست من Khansariha (214)