شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی دیانا 350-diana 350 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده دیانا Diana products (/forumdisplay.php?fid=7)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=70)
+---- موضوع: معرفی دیانا 350-diana 350 (/showthread.php?tid=27)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - lockal - 2012-02-12 05:07 PM

نمیخواد عوض کنی بازاش کن اون لوله استوانه ای رو با یه میله ضربه بزن صافش کن
قیمتش هم بیشتر از 10 تومن نیست

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - rezashirali - 2012-02-16 10:07 AM

میله رو صاف کردم.یه خورده گوشه هاش خم شده بودن.صدای فنر خیلی بهتر شد.اما چون قبل از باز کردن دور پیستون رو مقداری گریسکاری کرده بودم واشر سر پیستون هم یه خورده گریسی شد و موقع شلیک دود از لوله خارج میشد .البته نه خیلی زیاد و بعد از حدود 20 شلیک دود از بین رفت.به نظر شما آسیبی به واشر سر پیستون وارد نشده؟

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - lockal - 2012-02-16 10:18 AM

واشر پیستون رو نگاه کن اگر لبه اش له نشده یا لب پر نشده نه

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - david - 2012-02-16 11:05 AM

دوست خوب نیازی به باز کردن نیست واشر تفنگتان را با گرفتن انگشتتان بر روی سوراخ مکش هوا نگه دارید و تفنگ را باد کنید(مسلح کنید) و انگشتتان را از روی سوراخ بر دارید اگر مکش داشت و انگشتتان را مکید واشرتان درست است. احتیاط کنید 2- درون پیستون شما یک ورق نازک مفتول شده میباشد که مطمین با شید ان مفتول لبه اش کمی به داخل در هنگام جا زدن فنر برگشته و در هنگام جمع شدن فنر برای مسلح کردن فنر به لبه ان میگیرد و صدا میدهد .که لبه را با یک دنباریک درون همون پیستون صاف کنید ان صدا هم قطع میشود موفق باشید

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - rezashirali - 2012-02-16 02:15 PM

(2012-02-16 11:05 AM)david نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست خوب نیازی به باز کردن نیست واشر تفنگتان را با گرفتن انگشتتان بر روی سوراخ مکش هوا نگه دارید و تفنگ را باد کنید(مسلح کنید) و انگشتتان را از روی سوراخ بر دارید اگر مکش داشت و انگشتتان را مکید واشرتان درست است. احتیاط کنید 2- درون پیستون شما یک ورق نازک مفتول شده میباشد که مطمین با شید ان مفتول لبه اش کمی به داخل در هنگام جا زدن فنر برگشته و در هنگام جمع شدن فنر برای مسلح کردن فنر به لبه ان میگیرد و صدا میدهد .که لبه را با یک دنباریک درون همون پیستون صاف کنید ان صدا هم قطع میشود موفق باشید

خیلی ممنون از راهنماییتون.پس یه خورده گریس نمی تونه باعث از بین رفتن واشر پیستون بشه.چون تست مکش رو انجام دادم.کاملا درست و خوب بود.

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - rezashirali - 2012-02-17 06:05 PM

دوستان جاتون خالی امروز برای اولین بار با جناب مگنوم 350 رفتم شکار.اصلا با دیانا 36 قابل قیاس نیست.به هیچ وجه.یک کبوتر باهاش زدم حتی به 2 ثانیه نکشید و مرد.تیر هم ازش رد شد.چند تا سار هم شکار کردم که همگی داغون شدن. واقعا تفنگ قدرتمندیه

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - mbt - 2012-02-17 10:14 PM

جناب مگنوم هم فکر کنم شکار اولش بوده چون دست ما که بود فقط کاغذ و چوب و آجر میزد

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - رضا قلعه قافی - 2012-02-23 01:05 AM

من یک مگنوم 350 کالیبر 4.5 گرفتم حدود دو هفته داشتمش اعصابمو داغون کرد واقعا افتزاح بود گروپش.چند مدل ساچمه عوض کردم ونشد .دادمش یک وایرخ80 گرفتم وخیالم راحت شد .

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - ALIANA-54-T06 - 2012-02-23 10:41 AM

(2012-02-23 01:05 AM)cholpe نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من یک مگنوم 350 کالیبر 4.5 گرفتم حدود دو هفته داشتمش اعصابمو داغون کرد واقعا افتزاح بود گروپش.چند مدل ساچمه عوض کردم ونشد .دادمش یک وایرخ80 گرفتم وخیالم راحت شد .
دوست من این تفنگهای 350 بسیار پرقدرت هستند و بلطبع لگد زیادی هم دارند مخصوصا وقتی که نو باشند یعنی هنوز رام نشده باشند .
البته من نظرم اینه که بهتره برای مگنومها 5.5 انتخاب بشه ولی در کل اگر شیوه کار و قلق دستتون بیاد میتونید دقتهای خوبی در تیراندازی ازش بدست بیارید و اونوقت راضی کننده هم خواهد بود باز میگم من قبول دارم بعضی مگنومها بدقلق هستند ولی بصورت حرفه ای با کمی حوصله و ظرافت میتوان این مگنومها را رام کرد . Khansariha (214)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - rezashirali - 2012-02-23 01:43 PM

(2012-02-23 01:05 AM)cholpe نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست عزیز در مگنوم 350 سرعت ساچمه کالیبر 4.5 خیلی زیاد هست و احتمال پرت زدن بالاتر میره. من خودم مگنوم 350 کالیبر 5.5 دارم.فعلا با مگسک میزنم.دقتش خوبه به شرط استفاده از ساچمه خوب (باراکودا).