شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی دیانا 350-diana 350 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده دیانا Diana products (/forumdisplay.php?fid=7)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=70)
+---- موضوع: معرفی دیانا 350-diana 350 (/showthread.php?tid=27)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - ALIANA-54-T06 - 2011-05-03 10:47 AM

(2011-05-03 07:19 AM)zahhak نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باسلام و درود فراوان به دوستان عزيز. از كودكي علاقه زيادي به تفنگ و فشنگ و اينجور چيزا داشتم و هنوز هم دارم. بچه كه بودم يه ديانا داشتيم كه مدلش رو نمي دونم چي بود يه روز اسلحه رو بدون ساچمه مسلح كردم و رفتم سمت مامانم و شليك كردم و اينجوري شد كه از روز [align=justify]بعد تفنگه فروخته شد. حيف هنوز كه هنوزه داغش به دلم مونده. الغرض تهران نيستم و از يزد ميخوام بيام تهران و اگر خدا بخواد يه دونه ماگنوم 350 كاليبر 5.5 با دوربين بخرم. سؤال : آيا انتخاب خوبي هست؟ از دوستان عزيز استدعا دارم لطف كنن و نظر به اينكه بنده در تهران غريبم و اطلاعاتي از فروشگاه ‌ها و اينكه كجا قيمت مناسب تره و اصليه ندارم بنده نوازي كنن بهمم شماره تلفن و آدرس چند مغازه رو بدن. ممنون مي شم.

امام حسن(سلام الله علیه):هيچ قومى با يكديگر مشورت نكردند مگر آن كه به راه پيشرفت خود رهنمون شدند.

سلام دوست من خیلی خوش آمدید Khansariha (8)
بنظرم گزینه خوبی را انتخاب کردین از خصوصیات اصلی این 350 دیانا علاوه بر کیفیت تفنگ سرعت عمل شلیکهاشه و قدرت خیلی خوبش هست که برای شکار بسیار مناسب و مهم میباشد.
اکثر مغازه های تفنگ و شکار توی خیابان فردوسی بعد از سراه سرهنگ سخائی (میدان امام خمینی) قرار دارند من خودم معمولا از مغازه شاهین شکار آقای مرادی خرید میکنم الان تلفنش دم دستم نیست اگر خواستی شب براتون ارسال میکنم ولی کلا اونجا را اول یک گشتی بزن و قیمتی بگیر بعدش هم مطمئن بشو که اکبند هست و سپس خرید کن. موفق باشی عزیز Khansariha (214)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - zahhak - 2011-05-03 12:36 PM

سلام واي حال كردم چه قدر سريع ايول. خيلي لطف كرديد اميدوارم يه زماني بتونم هم توي اين سايت و هم خارج ازسايت جبران كنم. اگر زحمتي نيست شماره تلفنش رو هم بذار. ممنون مي شم. راستي اگز قيمتش رو زحمت بكشي كه ديگه محشره ضمن اينكه آيا يك مدل خاصه يا اينكه ماگنوم 350 سري هاي متفاوتي داره؟ نظرخوبت رو راجع به 5.5 نگفتي . Khansariha (219)

يا علي(ع)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - sh-a - 2011-05-03 12:58 PM

آقا من الان سه ماه مگنوم 350 کالیبر 5.5 خریدم از دقتش کاملا راضیم . مشکل فقط در نحوه دست گرفتن تفنگ هست که باید کف دست چپ را در گرانیگاه تفنگ بگذارید و قداق رو هم به خودتون فشار ندیدن . من یک مربع 5 در 5 سانت رو دقیقا در 60 متری زدم. پایه دوربین رو هم حتما از این پایه های یک تکه که چهار پیچ داره بخرید لئوپولد یه همچین چیزی چون پیچهاش خوب سفت میشه و هرز نمیشه و یک بسته تیر هم بزنی شل نمیشه .
دوربین هم حتما بالای 120 هزار تومنی

قدرت خیلی خوبه توی 40 متری دو طرف حلب 17 کیلویی رو سوراخ میکنه با ساچمه پرو مگنوم و مگنوم نوک تیز که اولی 14.53 گرین و دوم 14.70 گرین هست

کلا تفنگ شکار هست . یعنی تو محدوده 50 متر تا 60 متر بزنی راحت پرنده ای مثل کبک و کمنزیل رو میندازه . قمری و کفتر چاهی که اصلا میزنی تکون نمیخوره درجا میوفته یعنی تا بهش برسی میمیره

ولی فقط 5.5 رو بگیرید

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - sh-a - 2011-05-03 02:32 PM

والا من بندرعباس با ماشه فلزی رو خریدم 420 تومن و دوربین هم گامو 50-3*9 125 تومن . 1000 تا تیز زدم نه دوربین مشکلی براش پیش اومده نه قدرت و دقت تفنگ

درسته که تفنگهایی مثل وایرخ 80 یا مگنوم 460 یا 470 هم تفنگ خوبی هستند ولی قدرت 350 رو ندارند . و باز هم تاکید میکنم این تفنگ شکار هست. برای پرنده هایی مثل کفتر چاهی ،کبک ، کمنزیل یا همون مرغ جیرفتی و البته قمری . گنجشک یکبار اونم داشتم نشونه گیری میکردم یهو اومد جلوی دوربین ناخداگاه زدمش به خدا به غیر از چند پر تو محدوده 2 متری که زدم هیچیش نمونده بود انگار پرت شده دورتر. منظورم اینه که چیزهای کوچیک نزنین باهاش
والا من بندرعباس با ماشه فلزی رو خریدم 420 تومن و دوربین هم گامو 50-3*9 125 تومن . 1000 تا تیز زدم نه دوربین مشکلی براش پیش اومده نه قدرت و دقت تفنگ

درسته که تفنگهایی مثل وایرخ 80 یا مگنوم 460 یا 470 هم تفنگ خوبی هستند ولی قدرت 350 رو ندارند . و باز هم تاکید میکنم این تفنگ شکار هست. برای پرنده هایی مثل کفتر چاهی ،کبک ، کمنزیل یا همون مرغ جیرفتی و البته قمری . گنجشک یکبار اونم داشتم نشونه گیری میکردم یهو اومد جلوی دوربین ناخداگاه زدمش به خدا به غیر از چند پر تو محدوده 2 متری که زدم هیچیش نمونده بود انگار پرت شده دورتر. منظورم اینه که چیزهای کوچیک نزنین باهاش

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - ALIANA-54-T06 - 2011-05-03 02:36 PM

(2011-05-03 02:14 PM)zahhak نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام. مرسي . كاش قيمت رو نوشته بودي و اينكه اين سلاح در حالت آكبند چه چيزاي ديگه‌اي همراش هست. قربونت. Khansariha (8)
ممنون دوست من بهتره گزینه سپاس را برای پاسخ دوستان بزنید اینطوری دوستان هم متوجه خوندن شما هم میشوند Khansariha (8)
پیشنهاد میکنم یک سری به این تایپیک قیمتها بزنید کمکتان میکند البته قیمتها کمی با بازار و شهرهای دیگه متفاوت هست اونجا بحث اکبند بودن هم مطرح شده یک سری بزنید اگر سئوالی بود در خدمتم شماره فروشگاه آقای مرادی هم شب که رسیدم منزل براتون میزارم Khansariha (214)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - zahhak - 2011-05-09 07:05 AM

سلام به همه دوستان. روز پنجشنبه در يزد در كمال ناباوري (آخه ميدونيد در يزد مردم خيلي پول بالاي اين چيزا نميدن) چند تا ماگنوم 350 آكبند درست جايي كه فكرش رو هم نمي كردم ديدم.
1 ـ تفنگ 480 تومان ( البته قسم خورد قيمت خريدش 440 بوده)
2 ـ دوربين ديانا 4-9*40 140تومان
3 ـ پايه لئوپولد 15 تومان
4 ـ كاور 15 تومان
يه بسته ساچمه گامو ماگنوم هم اشانتيون!!!!!.
مشكل: دروبين چه جوري صفر مي شه؟
آيا با اين پولي كه ايشون داده و اين رو خريده مي‌تونست چيز بهتري بخره يا نه حالا صدتون بالاتر هم كه شد شد.
در مجموع تجربه خوبي بود براي خريد بعدي خودم. قربون همه دوستان.

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
امام على(سلام الله علیه):.
با ديگر مردمان به انصاف رفتار كن و با مؤمنان به ايثار.

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - ALIANA-54-T06 - 2011-05-09 08:19 AM

(2011-05-09 07:05 AM)zahhak نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه دوستان. روز پنجشنبه در يزد در كمال ناباوري (آخه ميدونيد در يزد مردم خيلي پول بالاي اين چيزا نميدن) چند تا ماگنوم 350 آكبند درست جايي كه فكرش رو هم نمي كردم ديدم. ( شيطون رفت توي جلدم ) به برادر خانومم پيشنهاد خريد دادم بيچاره هم اغوا شد(البته بگم قصد خريد داشت اما نه از يزد) :
1 ـ تفنگ 480 تومان ( البته قسم خورد قيمت خريدش 440 بوده)
2 ـ دوربين ديانا 4-9*40 140تومان
3 ـ پايه لئوپولد 15 تومان
4 ـ كاور 15 تومان
يه بسته ساچمه گامو ماگنوم هم اشانتيون!!!!!
در مجموع 650 تومان نمي دونم كلاه رفت سرش يا نه ولي به هرحال خريد.
مشكل: دروبين چه جوري صفر مي شه؟
آيا با اين پولي كه ايشون داده و اين رو خريده مي‌تونست چيز بهتري بخره يا نه حالا صدتون بالاتر هم كه شد شد.
در مجموع تجربه خوبي بود براي خريد بعدي خودم. قربون همه دوستان.

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
امام على(سلام الله علیه):.
با ديگر مردمان به انصاف رفتار كن و با مؤمنان به ايثار.
ضحاک عزیز اول بگم 350 مبارک برادر خانومت باشه Khansariha (8)
میبینم که یواش یواش داری به تفنگ نزدیک میشی خوشم اومد که فعلا انداختی به گردن برادر خانومت اینو میگن آینده نگری و برنامه ریزی برای بیرون رفتن . دیگه مجوزدار شدی خخخخخخ Khansariha (214)
خب بنظرم میتونی قیمتها را تلفنی هم بپرسی البته من فکر میکنم اگر تهران خرید میکردی ممکن بود یه 30 تا 40 هزاری در مجموع کمتر پرداخت کنی ، ولی اگر وقت ، مسیر و کرایه را حساب کنی بنظرم خیلی هم بصرفه شدهKhansariha (256)
برای صفر کردن دوربین هم به آدرس زیر برو دوستان کامل توضیح دادند اگر هم مشکلی بود باز همان جا مطرح کن . فعلا عزیز Khansariha (214)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیانا 350 مگنوم با سرعت 410 متر بر ثانیه - hunter extreme - 2011-05-09 11:10 AM

سلام دوستان من چند روز پیش توی سایت دیانا یه 350 مگنوم مدل 2011 به نام

panther 350 magnum camoufalge معرفی کرده بود با ساچمه (magnum green)

سرعت تیر اون به 410 متر میرسه . البته فقط در کالیبر 4.5

مشخصات این ساچمه :

DIANA MAGNUM GREEN
Lead-free, lightweight high-velocity pellet with exceptional accuracy for competition and hunting.
Cal. 4,5 mm/.177“
200 St./Pack.; 5,56 grs

فقط معلوم نیست این ساچمه با این وزن کمی که داره چه انرِژی میتونه داشته باشه ؟ یا

اگه تو دیانا 1000fps بذاریش چه سرعتی داره؟

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - craftsman - 2011-05-09 11:50 AM

بنظرم با توجه به شكل مگسك مدل 2011 ديانا يه قدم به عقب برگشته!
دوست داشتني ترين قسمت 350 مگسك مسابقه اي اونه كه خود مگسك و نوك مگسك به راحتي قابل تعويض با مدلهاي ديگه ست در انواع جديد همه دارن به سمت فيبرهاي اپتيكي ميرن واقعا خوشم نمياد كلا از مصرف پلاستيك تو اسلحه خوشم نمياد!اسلحه بايد فلزي باشه و مردونه!!
اما تو مدل 2011 اگه اون قسمت مگسكي كه گذاشتن وزن خوبي داشته باشه و كمي سنگين باشه حدس من اينه كه روي دقتش تاثير مثبتي داره هرچند سرعت سوپر سونيكش اين مزيت رو خنثي ميكنه

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - بهنام تک تیر - 2011-06-03 04:29 AM

سلام. اسلحه من از نظر ظاهری و فنی کپی مگنوم هست ولی مارکش فرق میکنه و تو اینترنت بعضیها میگن روسیه بعضیها میگن چین. اسمش کاملا درست نوشتم و اشتباه تایپی نیست. تفنگ XTSG_ mangom1000 مدل XT206 پنج ونیم. تنها زیر لوله نوشته دیزاین ژرمنی. معلوم نیست کجاییه. ۲تا ادرس سایت ازش دیدم که بچه ها تو اینترنت گذاشته بودن و با ادرس سایت تو کاتولوگ خودم میشه ۳تا ادرس که باهم فرق دارن. یکی از سایتها میگفتن زبانش روسی بود. فقط از قدرتش بگم که قوطی فلزی چای کاشف السلطنه که همه جا هست رو پاره کرده و رو هم تا کردم کلا شد ۱۰لا ورق تا شده رو هم. تا ورق نهم رو پاره کرد. جلاالخالق. ادرس سایتش لطفا استاد سایت تحقیق کنه بدونیم کجاییه.مرسی عزیزان.Khansariha (48) دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.