شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی دیانا 350-diana 350 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده دیانا Diana products (/forumdisplay.php?fid=7)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=70)
+---- موضوع: معرفی دیانا 350-diana 350 (/showthread.php?tid=27)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - yashar - 2011-09-16 09:25 PM

استاد به نظره من این همون moly grease هستش که واسه تیون استفاده میشه!Khansariha (8)
به قسمت پایین این سایت لطفاء دید بزنید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

توضیح هم داده که باعث افزایش سرعت ساچمه میشه!
به اینجا هم دید بزنید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به تیون هم مربوطهKhansariha (226)
تا ایجا حس میکنم این گیریس ها تخصصی و فلان نیستن!!!
فقط چون ظاهرن تو ایران پیدا نمیشه شما هم اسم تخصصی رو استفاده میکنید!
Khansariha (8)
استاد فقط خواهشن مارو هم تو جریان این کاراتون بذارید که بلاخره از تجربیاتتون استفاده کنیم(همه)
متشکر
Beeman sold M-2-M moly paste
اینم یکی از بهترین نوع های اون گیریس هستش
تو سایت citymax.com میتونید بهترین نوعش رو هم گیر بیارید

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - david - 2011-09-16 10:02 PM

نه دوست من اگر به عکس بالا خوب نگاه کنید 3 نوع گریس هست که هیچ اسمی ندارد گرید گریس بسیار مهم میباشد. اما بله با گریسی که لینک گذاشتید تیون میشود

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - yashar - 2011-09-16 10:11 PM

من با مطالعه به این نتیجه رسیدم که اون گریسtar(مشکی تیره) فقط باید به فنر زده بشه در غیر اینصورت سرعت رو کم میکنه! و کاربرد این گیریس واسه کاهش دادن vibration یا همون لرزش اسلحه موقع مسلح کردن و شلیک هستش.
اون یکی گیریس همون گیریس اصل کاری هستش که باید دور واشر سر پیستون و همچنین قسمت پایین پیستون میزنن! البته بخاطره افزایش performance ،داخل لوله و روی پیستون باید قبل مالیدن این گریس با الکل اساسی تمیز بشه.ضمناء گفته از گیریس پایه لیتیم واسه گیریس کاری فنر البته تو اسلحه های قوی مثل 350 استفاده نشه. ولی تو اسلحه های کم قدرت مشکلی نداره.و بهتر همون گیریس مشکی تیره استفاده بشه Khansariha (226)
پورنگ جان مطالبم رو خواهشاء دوباره بخونیدKhansariha (8)
اون گیریس زرد تخصصی نیست.ولی اون یکی دوتا مخصوص پیستون و فنر هستنKhansariha (8)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - david - 2011-09-16 10:17 PM

بله یاشار جان درسته اما ما هم دنبال اسم این گریسها هستیم و گرید انها ببین میتونی تو سایتهای ایرانی مشابه انها را پیدا کنی. من از همین گریسها که عکسش در بالا هست به خیلی از تفنگها زددم و نسوز هم هستند و بسیار مقاوم یعنی با 20000 شلیک هم از بین نمیرن. شکل همین گریسها هم در ایران هست .پایه نقره یا سیلور اما گرید ان پایین است یعنی دوام ندارد اصلا کار نمیکند

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - yashar - 2011-09-16 10:27 PM

پورنگ جان این گیریس هارو به نظرم نمیشه از اینجا پیدا کرد.ولی چون نوشته بود تو سلاح گلوله زنی هم کاربرد داره میشه به یه تعمیر کاره حرفه ای اسلحه مراجعه کرد! من یه نفر مسیحی رو سراغ دارم که ازش میپرسم.بهترین راه خرید از خارج هستش.مثلا میشه از انگلیس خرید و با پست اینجا تحویل گرفت که اینم گرون در مییاد!Khansariha (214)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - craftsman - 2011-09-16 10:37 PM

آقا ياشار داريم سعي ميكنيم راه حلش رو پيدا كنيم فقط يكم صبر و تحمل ميخواد و يكم آزمون و خطا

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - ehsan058 - 2011-09-16 10:39 PM

سلام دیوید.شرمنده.تازه واردم دیگه.این اطلاعیه رو تو چه تاپیکی باید میزاشتم راستی عکسای سلاهمو گذاشتم واست نظرت چیه

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - yashar - 2011-09-16 10:39 PM

نوشته تو این سایت اسم این گیریس ویا هر وسیله بدرد بخور اورجینال واسه تیون رو میشه پیدا کرد
این لینک رو باز کنی همون گیریس tar میاد که میتونیم با اسمهای کلیدیش به نوع گیریس هم برسیم

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - david - 2011-09-16 10:41 PM

خوب دوستانی که میگفتند چطور تفنگ ها را تیون میکنم و سرعت ان همیشه ثابت است و پر قدرت همین معما بود که موادم(همان گریسها)را داشتم و تیون میکردم و راحت تا 10 سال بر روی تفنگ ماندگار بود همان سه عدد گریسی که عکس ان را در بالا گذاشتم. و دیانا مگنوم خودم را هم با ان تیون کردم وحتی گامو ویسپرخودم را هم با ان تیون کرده بودم و به راحتی کار میکرد و هیچ مشکلی نداشت این هم عکس گامو ویسپر من بعد از تیون کالیبر 4.5 ساچمه گامو مگنوم. سرعت]

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - ehsan058 - 2011-09-16 10:44 PM

عزیزم این گریسارو از کجا میشه تهیه کردKhansariha (8)