شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی دیانا 350-diana 350 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده دیانا Diana products (/forumdisplay.php?fid=7)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=70)
+---- موضوع: معرفی دیانا 350-diana 350 (/showthread.php?tid=27)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - craftsman - 2011-09-14 08:58 PM

مهدي جان درست ميگي اين دوستمون اينجوري به حرف نمياد يه فكر بايد براش بكنيمKhansariha (290) خخخخخخ
آخه توضيحاتش بيشتر آدمو گيج ميكنه ميگه يه دستكاري كوچيك و از اونطرف ميگه 4 روز طول ميكشه معماي پيچيده ايه من ضريب هوشيم مشكل داره خخخخخخخخخخ

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - david - 2011-09-14 09:01 PM

جاوید جان داشتیمKhansariha (214)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - yashar - 2011-09-14 09:04 PM

(2011-09-14 08:51 PM)david نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نه داداش مشت ولوق بده خخخخخخخ خصوصی میگم چون کسی که این نوع تیون را یادم داد و وسایل ان را در اختیارم گذاشت قسمم داد هیچ وقت نگم. اما به دوستان حضوری خواهم گفت و وسایل را در اختیارشان قرار میدم.فقط نمیخواهم همه گیر شود.با ارض شرمندگی از دوستان یا خودم باید تیون کنم برایشان یا لوازم را بدهم و اموزشKhansariha (8)

آقا تا اینجاش خوب اومده بودی ولی آخرش رو خراب کردیKhansariha (226)
اینکه یه چیزی رو یاد بدین که من و امثال من کم تجربه هم یه چیزای یاد بگیریم ،که خیلی خوبه آقا پورنگ.ایشالا تو فکرتون تجدید نظری میکنید

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - david - 2011-09-14 09:05 PM

یاشار جان برای خنده بود جدی نگیرKhansariha (8)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - MEHDI - 2011-09-14 09:05 PM

جاوید جان شما که خوبین !!!!!!
من که همون کرنو گرافی اول تا بحال خوابهایه پریشون میبینم خخخخخ
آقا پورنگ هم که به قول شما سازمان سیا هم نمیتونه به حرفشون بیاره چی برسه به ما...
اما در کل حیلی جالبه تویه این مدت که نبودم همیشه تو فکرش بودم اما حالا دیگه اوضام اورژانسی شده خخ
یه بادی با 54 ژول قدرت !!!!!!!!!یعنی یه عجایب دیگه به عجایب 7 گانه اضافه بشه Khansariha (214)Khansariha (8)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - craftsman - 2011-09-14 09:15 PM

آقا ياشار عزيزKhansariha (8)
اينجور نگيد چون اگه اينجور برداشت كنيد پست 362 منو بخونيد و جاي آقا پورنگ باشيد چي ميگيد؟
يه نكته اي هم هست بايد توضيح بدم يه موقعي هست كه يه نفر مياد هر بلايي سر تفنگش يا ماشيني يا هر چيزي مياره كه حتي اگه خراب هم بشه بيخياله
اما يه وقتي يه نفر مثل من اينكارو ميكنه و اگه خراب بشه تا صبح خوابش نميبره
اين مسايل رو هم در نظر بگيريد

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - yashar - 2011-09-14 09:15 PM

اینجا یه کسی هست که عکس پیستون 350 رو با واشر سر پیستون بزاره که منم دید بزنم و از لحاظ فنی روش یه خورده فکر کنم؟
شاید یه فکره طلایی به ذهن آدم بیاد و مجبور نشه به هرکسی بگه تورو خدا به منم یاد بده! شاید با فکره هم دیگه بشه به نتیجه رسید!
(2011-09-14 09:15 PM)craftsman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا ياشار عزيزKhansariha (8)
اينجور نگيد چون اگه اينجور برداشت كنيد پست 362 منو بخونيد و جاي آقا پورنگ باشيد چي ميگيد؟
يه نكته اي هم هست بايد توضيح بدم يه موقعي هست كه يه نفر مياد هر بلايي سر تفنگش يا ماشيني يا هر چيزي مياره كه حتي اگه خراب هم بشه بيخياله
اما يه وقتي يه نفر مثل من اينكارو ميكنه و اگه خراب بشه تا صبح خوابش نميبره
اين مسايل رو هم در نظر بگيريد

اقا جاوید شما سرور مایید.حرفتون هم کاملاء متین.ولی حداقل من تو کارم که خیلی هم تخصصی هستش هیچ وقت این رو تو نظرم نگرفتم که همه چییو خودم بدونم ولی به کسی یاد ندم! تازه این بحث اسلحه جنبهء تفریحی داره، چه بهتر که از تجربهء اساتید همه استفاده کنن.این حرف رو که شنیدم ناراحت شدم چون طبق تعریف بچه ها و حرف های آقا پورنگ،ایشون همیشه حرفه ای برخورد میکردن و بنده هم شخصاء از اطلاعاتشون در مورد evanix استفاده کردم و از طریق تولید کنندهء قطعاتمون تو ترکیه یه evanix ar6 خریدم 1100$ که ایشالا تا 1ماه دیگه بدستم میرسه و دیگه نمیگم آقا پورنگ این تیون کردن رو به منم یاد بدینKhansariha (226)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - craftsman - 2011-09-14 09:39 PM

آقا ياشار بخاطر شلوغ نشدن اين تاپيك براتون خصوصي ميفرستمKhansariha (8)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - yashar - 2011-09-14 09:40 PM

در کل مخلص همتون هستم.بلاخره تو این چند ماه از تک تکتون هزار و یک تا مطلب یاد گرفتمKhansariha (8)
(2011-09-14 09:39 PM)craftsman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا ياشار بخاطر شلوغ نشدن اين تاپيك براتون خصوصي ميفرستمKhansariha (8)

خیلی ممنونم استادKhansariha (8)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - david - 2011-09-14 09:43 PM

یاشار جان اقا جاوید برایتان در پیام خصوصی بخاطر اینکه تاپیک شلوغ نشود الان میفرستند.موفق باشی دوست خوبKhansariha (8)