شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی دیانا 350-diana 350 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده دیانا Diana products (/forumdisplay.php?fid=7)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=70)
+---- موضوع: معرفی دیانا 350-diana 350 (/showthread.php?tid=27)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - amn - 2021-07-11 05:26 PM

(2021-07-08 06:57 PM)RezaHatamiHunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت استاد عزیز بانام کاربری روباه شرمنده اسمتون رو نمیدونستم.
بله درسته اما منظور من این بود که اگر پیچ ها سفت سفت باشن قنداق خورده میشه؟
مثلا مثل هاتسان اگر پیچ هاشو سفت سفت کنید حتی به موقع قنداق اون خورده میشه و جای پیچی براش نمیمونهKhansariha (367)

داش صالح بله این مدل توی ایران پیدا میشه اما این مازل بریک که شبیه دیانا 56هست روش نیست مگسک داره
Khansariha (8)

سلامKhansariha (8)
خُب مسئله همینجاست مدل مگنوم کلاسیکش رو دیدم تو ایران اما مدل مازل بریک دارش رو نه.
فکر میکنم بشه لول تفنگ رو کوتاه کرد و مازل دیانا ۵۶ رو روش نصب کرد نظز شما چیه ؟

در مورد پیچ هم نه اینجور نیست ؛ اگر به اندازه سفت باشه مشکلی پیش نمیاد ولی اگر افراطی سفت بشه مثلا با دریل مشکل ساز میشه‌.

البته شما هم نمیباست به خاطر پیچ ها از دیانا بگذرید دیگه بهتر از دیانا وجود نداره.
این سلاح رو ببینید واقعا قنداقش بسیار زیباست.

اسم این اسلحه هست
DIANA 350 MAGNUM SUPERIOR

فرق این مدل با مدل معمولی اینه که این سلاح قنداق بسیار بسیار زیبایی داره
اینم عکسش

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نمیدونم این سلاح تو ایران پیدا بشه یانه کسی این مدل رو دیده ؟

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - RezaHatamiHunter - 2021-07-12 08:48 AM

دورد.
بله سلاح بسیار زیبایی هست فقط اگر لوله کوتاه بشه با توجه به قدرت و لگد فکر کنم دقت فوق العاده پایین بیاد قدرت هم همینطور
اما در رابطه با مازل بریک برای 350در ایران کار درستی نیست چون ما دوربین های با کیفیت مثل آلمانی ها نداریم و هرچی هست چینیه
اسلحه بدون مازل بریک هم باید بعد از خرید دوربین روش بسته بشه
که این امر در ایران سبب خرابی یا به طور واضح تر سبب به فنا رفتن دوربین میشه
Khansariha (8)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - amn - 2021-07-12 02:36 PM

(2021-07-12 08:48 AM)RezaHatamiHunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دورد.
بله سلاح بسیار زیبایی هست فقط اگر لوله کوتاه بشه با توجه به قدرت و لگد فکر کنم دقت فوق العاده پایین بیاد قدرت هم همینطور
اما در رابطه با مازل بریک برای 350در ایران کار درستی نیست چون ما دوربین های با کیفیت مثل آلمانی ها نداریم و هرچی هست چینیه
اسلحه بدون مازل بریک هم باید بعد از خرید دوربین روش بسته بشه
که این امر در ایران سبب خرابی یا به طور واضح تر سبب به فنا رفتن دوربین میشه
Khansariha (8)

سلام.
بله ؛ وقتی لول کوتاه بشه به همون اندازه دقت هم پایین میاد .
در مورد مازل هم حق با شماست چون دیگه دوربین واجب میشه .

اما واقعا تفنگ بدون مگسک و شکاف درجه و به همراه یک دوربین بسیار بزرگ که کُل تَنه تفنگ رو اِشغال کنه بسیار زیبا میشه نظر شما چیه ؟

فقط ما هرچی میکشیم از این چین بی پدر و مادره که همه اجناس رو بی کیفیت و به درد نخور کپی میکنه.Khansariha (367)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - ln 1 - 2021-07-13 01:12 PM

با سلام. البته کوتاه کردن لوله لزوما باعث کم شدن دقت نمی‌شود. الانه دوستان تعمیرکاری هستن که لوله برنو بلند را به شکلی و از جایی کوتاه می‌کنند که دقت تغییر نکند با ضمانت گروه تیر. در مورد دیانا هایی که با پسوند پروفشنال و.. توسط سازنده عرضه شدند و لوله ها مقداری کوتاه‌تر شده است دقت اگه بالاتر نرفته باشه کمتر نشده. البته در این موارد لوله ها قطع نمیشه بلکه کلا تعویض میشه با لوله ای کوتاه‌تر با طول گام خانکشی متفاوت. به عنوان مثال ملموس‌تر دیانا 48 بنده لوله ای کوتاه‌تر نسبت به 48 معمولی داره. دقتش اگه بالاتر نباشه قطعا کمتر نیست.

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - amn - 2021-07-13 02:48 PM

سلام خدمت اقای in1 ممنون بابت پاسخگویی شما. Khansariha (8)
بله منم این مطلب رو شنیده بودم که اگر طول لول نسبت به بدنه کوتاه بشه در دقت تاثیر خوبی داره و باز دوباره شنیده بودم که کوتاه شدن لول در دقت تاثیر بدی داره برای همین دو به شک بودم کدوم یکی درسته.
اابته اون دیانا ۴۸ شما یه شاهکاره و واقعا عاشق اون تفنگ شما شدم.Khansariha (8)
من به خاطر استایل زیبا تری که این دیانا ۳۵۰ های کوتاه لوله دارن خیلی ازشون خوشم اومده.
کلا لول اگر کوتاه تر باسه اسلحه قشنگ تر میشه.Khansariha (219)

موفق باشید Khansariha (8)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - RezaHatamiHunter - 2021-07-21 11:39 AM

سلام خدمت دوستان عزیز
در رابطه با کوتاه کردن لوله برنو اونطور که بنده مشاهده کردم در منطقه ما از لوله 308اگر اشتباه نکنم استفاده می کنند که برد سلاح محشر میشه البته باید فشنگ دیگه ای هم استفاده کرد

اما برای تفنگ بادی که هیچ این مطلب برای تمام سلاح ها صدق می کند
در سلاح های بادی به تناسب سیلندر و قدرت فنر باید اندازه لوله سلاح مشخص بشه و در سلاح هایی که از باروت استفاده می شود این مطلب متفاوت هست و این مورد بر می گردد به کالیبر و مقدار باروت مصرف شده در فشنگ
لوله کوتاه تر برای مسلح کردن مشکل بوجود میاره و باعث لرزش دست شده که این امر سبب کاهش دقت میشود
از دیگر معایب لوله کوتاه تر در مگنوم350کاهش برد سلاح هست
ساچمه زمان بسیار کمی را در لوله طی میکند
اما مزایای لوله کوتاه تر
کاهش وزن سلاح در قسمت جلو
خم نشدن لوله
تمیز کاری آسان تر
شاید موارد دیگری هم وجود دارد و بنده اطلاع ندارم

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - amn - 2021-07-24 08:29 AM

(2021-07-21 11:39 AM)RezaHatamiHunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت دوستان عزیز
در رابطه با کوتاه کردن لوله برنو اونطور که بنده مشاهده کردم در منطقه ما از لوله 308اگر اشتباه نکنم استفاده می کنند که برد سلاح محشر میشه البته باید فشنگ دیگه ای هم استفاده کرد

اما برای تفنگ بادی که هیچ این مطلب برای تمام سلاح ها صدق می کند
در سلاح های بادی به تناسب سیلندر و قدرت فنر باید اندازه لوله سلاح مشخص بشه و در سلاح هایی که از باروت استفاده می شود این مطلب متفاوت هست و این مورد بر می گردد به کالیبر و مقدار باروت مصرف شده در فشنگ
لوله کوتاه تر برای مسلح کردن مشکل بوجود میاره و باعث لرزش دست شده که این امر سبب کاهش دقت میشود
از دیگر معایب لوله کوتاه تر در مگنوم350کاهش برد سلاح هست
ساچمه زمان بسیار کمی را در لوله طی میکند
اما مزایای لوله کوتاه تر
کاهش وزن سلاح در قسمت جلو
خم نشدن لوله
تمیز کاری آسان تر
شاید موارد دیگری هم وجود دارد و بنده اطلاع ندارم

سلام.
تشکر بابت توضیحات شما.Khansariha (8)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - amn - 2021-12-29 01:38 PM

دوستان عزیز سلام خدمت همه شماKhansariha (8)
دوستان برای اینکه بیشتر به قدرت مگنوم ۳۵۰ ایمان بیاورید
پیشنهاد میکنم ویدیو پایین در یوتیوب رو تماشا کنید.

شلیک به انواع میوه ها ؛ تبلت اپل و کلاه خود جنگ جهانی اول.
من که بیش از پیش عاشق این سلاح خوش خط و خال المانی شدم.
موفق باشید در پناه حق.