شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی دیانا 350-diana 350 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده دیانا Diana products (/forumdisplay.php?fid=7)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=70)
+---- موضوع: معرفی دیانا 350-diana 350 (/showthread.php?tid=27)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - Alighazvini - 2017-10-31 09:17 PM

(2017-10-31 03:25 PM)behzadking نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام ممنون بابت کمکتون مشکلک حل شد یه سوال دیگه هم داشتم چه ساچمه ای استفاده کنم برای برد زیاد و از چه روغنی و گریسی استفاده کنم Khansariha (226)
سلام، هرگز نباید از هیچگونه روغن و گریسی برای سلاح بادی خود استفاده کنید، این عمل موجب دیزایلینگ شده و نه تنها عملکرد آنرا به اختلال می اندازد،بلکه موجب زیان هم است. در ۳۵۰ طبق گزارشات دوستانی که از این سلاح استفاده کرده اند ساچمه جی اس بی ۱۸ گرین و باراکودا بهترین گروپ را داده است.

1352

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - behzadking - 2017-11-04 02:08 PM

با سلام خدمت همه میشه راهنمایی کنید تا بتونم لگد این اسب وحشی رو رام کنم و دیگه اینکه چه دوربینی با چه زومی روی این تفنگ جواب میده شرمنده سوالام زیاد شده تازه کارم دیگه شما ببخشیدKhansariha (8)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - AXA - 2017-11-05 12:28 AM

سلام ۳۵۰ اگر لگد نداشته باشه که دیگه اسب وحشی نیست....البته بعداز حدود۵۰۰ شات کمی فنر اروم تر میشه وباید دنبال پیدا کردن قلقش باشی.اونوقته که۳۵۰ خیلی کارابرات انجام میده،دوربین هم من باتمام سنگینیش۶,۲۴,۵۰ لیپرز روش انداختم،۳ ساله بکوب تیرانداختم،ولی دوربین خراب نشده،کمی بهم خورده بعضی وقت ها ولی سالمه،موفق باشید

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - behzadking - 2017-11-26 02:51 AM

با سلام یه مشکل خیلی عجیب دارم این اسلحه من ابتدای لولش جای ساچمه گذاریش به صورت نیم دایره هستش یعنی ساچمه به طور کامل داخل لوله قرار نمیگیره دامنه پاینی ساچمه میمونه بیرون وقتی ساچمه رو میزاری و لوله رو برمیگردونی جای خودش دامنه ساچمه لح میشه میخوام بدونم بقیه هم این مشکل رو دارن آخه شنیدم خیلیا این مشکل رو با 350 دارن کلا میخوام بدونم این عادیه آخه واسه کمپانی مثل دیانا خیلی بعیده واقعا بدجوری فکرمو مشغول کرده اصلا از اسلحه دلسرد شدم کسی تونسته این مشکل رو حل کنه ممنون میشم کمکم کنید منتظر جوابتون هستمKhansariha (367)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - سید علی - 2017-11-26 08:37 AM

(2017-11-26 02:51 AM)behzadking نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام یه مشکل خیلی عجیب دارم این اسلحه من ابتدای لولش جای ساچمه گذاریش به صورت نیم دایره هستش یعنی ساچمه به طور کامل داخل لوله قرار نمیگیره دامنه پاینی ساچمه میمونه بیرون وقتی ساچمه رو میزاری و لوله رو برمیگردونی جای خودش دامنه ساچمه لح میشه میخوام بدونم بقیه هم این مشکل رو دارن آخه شنیدم خیلیا این مشکل رو با 350 دارن کلا میخوام بدونم این عادیه آخه واسه کمپانی مثل دیانا خیلی بعیده واقعا بدجوری فکرمو مشغول کرده اصلا از اسلحه دلسرد شدم کسی تونسته این مشکل رو حل کنه ممنون میشم کمکم کنید منتظر جوابتون هستمKhansariha (367)

سلام دوست عزیز ابتدا کالیبر سلاح شما چی هست ودوم چندتا عکس از کپ ومحل ساچمه گذاری قرار بدید جهت رویت اما در صورت کلی همچنین چیزی بعید به نظر میرسه مگر اینکه سلاح دچار نقص فنی شده در ضمن بعضی از ساچمه ها از کالیبر خود سلاح کمی بزرگتر هستند وبه سختی جا میخورن خصوصا در مگنوم 350 که لوله وخان منحصر به فردی دارد در نتیجه ساچمه مورد استفاده رو هم تغییر بدید مورد آخر اگر منظور شما از نیم دایره حالت گپ سلاح هست یعنی که وقتی کپ بسته میشه به این شکل هست // کاملا طبیعی میباشد فقط باید فشار بیشتری به ساچمه وارد کنید که خوب جا بخوره یا از ساچمه دیگری استفاده کنید اگر کالیبر 4/5 هست از ساچمه jsb 10 گرین یا مارشال 10 گرین واگر 5/5 هست از ساچمه 18 گرین jsb یا بارکودا 21 گرین استفاده کنید به خوبی با 350 مچ هستند
موفق باشید

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - ln 1 - 2017-11-26 09:25 PM

با سلام..دقیقا متوجه منظور دوستمون که گفتن نیم دایره است نشدم ، ولی دیاناهای ۳۵۰ عموما یک مشکل ساختاری دارن به این صورت که جان لوله ، دقیقا در محلی که ساچمه قرار داده میشود حالت دایره کامل نیست بلکه بیشتر شبیه بیضی است که این مورد برمیگردد به بی توجهی یا نواقصی در فرایند ماشین کاری و تولید..چنین ساختاری باعث میشود کمی فرار هوا از اطراف دامنه ساچمه به وجود بیاید که نتیجه ان دقت پایین در شلیکهاست..خیلی کم دیانا مگنوم دیدم که محل ساچمه گذاری سلاح دقیقا دایره شکل باشد..برای درک بهتر این مشکل کافیست ، جان لوله وایروخ ۸۰ را نگاه کنید و از این همه کیفیت و دقت در تولید یک محصول لذت ببرید

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - سید علی - 2017-11-27 01:44 PM

سلام سید جان من منظور شمارو از بیضی بودم جان لوله متوجه نشدم به همین دلیل از مگنوم 350 و وایرخ 80 خودم از بخش ساچمه گذاری عکس گرفتم ممنون میشم راهنمایی کنید با تشکر

مگنوم 350 کالیبر 177 سال ساخت 2005 ماشه T05

[تصویر: -20171127-134004.jpg]

وایرخ 80 کالیبر 22 سال ساخت 2015

[تصویر: -20171127-134046.jpg]
سید جان منتظر پاسخ شما هستم Khansariha (8)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - ln 1 - 2017-11-27 06:48 PM

سلام.دقیقاهمینجایی که شما عکس گذاشتین..البته این مشکل در کالیبر ۵۰۵ این سلاح بیشتر دیده میشه ولی به کرات دیده شده..عموما هم کاربران به اون توجه نمیکنند..تفنگ شما با توجه به عکسی که گذاشتین ظاهرا مشکلی نداره ولی بازهم میشه با یک کولیس با دقت یک صدم دو قطر فرضی را از قسمت جان لوله اندازه گرفت..
[img]http:// دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دقیقا مثل این عکسها
دقیقا مثل این عکسها

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - key - 2017-11-28 12:55 AM

زاویه برش انتهای لوله در کپ اسلحه باعث شده بیضی دیده بشه ولی در واقع بیضی نیست. شما مقطع یه لوله رو به جای عمود، با زاویه مثلا 80 درجه برش بدید محل برش بیضی شکل میشه ولی در واقع گرد هستش

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - behzadking - 2017-11-28 03:13 AM

(2017-11-26 09:25 PM)ln 1 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام..دقیقا متوجه منظور دوستمون که گفتن نیم دایره است نشدم ، ولی دیاناهای ۳۵۰ عموما یک مشکل ساختاری دارن به این صورت که جان لوله ، دقیقا در محلی که ساچمه قرار داده میشود حالت دایره کامل نیست بلکه بیشتر شبیه بیضی است که این مورد برمیگردد به بی توجهی یا نواقصی در فرایند ماشین کاری و تولید..چنین ساختاری باعث میشود کمی فرار هوا از اطراف دامنه ساچمه به وجود بیاید که نتیجه ان دقت پایین در شلیکهاست..خیلی کم دیانا مگنوم دیدم که محل ساچمه گذاری سلاح دقیقا دایره شکل باشد..برای درک بهتر این مشکل کافیست ، جان لوله وایروخ ۸۰ را نگاه کنید و از این همه کیفیت و دقت در تولید یک محصول لذت ببرید

بله درسته همین طور که شما گفتین محل ساچمه گذاری حالات دایره کامل نداره و کالیبرشم 5.5 هستش هر ساچمه ای هم بزاری دامنشو لح میکنه والا این همه چینی داشتم گامو داشتم و... چنین چیزی ندیده بودم ولی بازم نمیتونم این کار دیانا رو درک کنم با این همه دبدبه و کبکبه اینطور سلاح رو بده بیرون به هر حال بابت پاسختون خیلی ممنونم