شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی دیانا 350-diana 350 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده دیانا Diana products (/forumdisplay.php?fid=7)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=70)
+---- موضوع: معرفی دیانا 350-diana 350 (/showthread.php?tid=27)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - alimohsenzade - 2017-08-19 02:55 PM

(2017-08-19 02:21 PM)Babakpcp نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان عزیز
میشه لطفا نظرتون رو بدون تعصب و مستند درباره این سوال بگید و راهنماییم کنید.ممنون میشم
بنظرتون برای ش... تا نهایتا مسافت 80 الی 90 متر یک پی سی پی ترک بهتره یا مگنوم 350؟؟؟
خیلی ممنون

درود . هیچکدوم دوست عزیز

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - Babakpcp - 2017-08-19 04:44 PM

(2017-08-19 02:55 PM)alimohsenzade نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017-08-19 02:21 PM)Babakpcp نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان عزیز
میشه لطفا نظرتون رو بدون تعصب و مستند درباره این سوال بگید و راهنماییم کنید.ممنون میشم
بنظرتون برای ش... تا نهایتا مسافت 80 الی 90 متر یک پی سی پی ترک بهتره یا مگنوم 350؟؟؟
خیلی ممنون

درود . هیچکدوم دوست عزیز
منون از پاسختون.پس پیشنهادتون چیه.بودجه من در همین حد و حدود 3 تومن هست

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - siavashpayam - 2017-08-20 11:10 AM

(2017-08-19 04:44 PM)Babakpcp نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017-08-19 02:55 PM)alimohsenzade نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان عزیز
خیلی ممنون

درود . هیچکدوم دوست عزیز

درود بر شما،چون ش... با تفنگ بادی هم خلاف قانون است و هم خلاف اخلاق،به این دلیل دوستمون فرمودن هیچکدوم،شما با همین بودجه میتونید یه تک لول بخرید

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - Babakpcp - 2017-08-20 06:12 PM

(2017-08-20 11:10 AM)siavashpayam نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017-08-19 04:44 PM)Babakpcp نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان عزیز
خیلی ممنون

درود . هیچکدوم دوست عزیز

درود بر شما،چون ش... با تفنگ بادی هم خلاف قانون است و هم خلاف اخلاق،به این دلیل دوستمون فرمودن هیچکدوم،شما با همین بودجه میتونید یه تک لول بخرید
با سپاس از 2دوست عزیزی که پاسخ سوال بنده رو دادند چند نکته رو عرض میکنم.سوال کردن همیشه به معنای ندانستن یا نداشتن جواب نیست.خوشبختانه اطلاعات بنده در حوزه انواع تفنگهای بادی و پی سی پی کم نیست.اگه سوال کردم چون بشدت معتقد به خرد جمعی و مشورت هستم و اینکه علی رغم اطلاعات خوبی که هر شخص میتونه داشته باشه اما اون اطلاعات لزوما خالی از اشتباه و نقص نیست
نکته دوم بحثی است که دوست دوممون مطرح کردن و از جواب اول برداشت اینرو داشتن که چون ش... با تفنگ بادی و پی سی پی غیر اخلاقی و غیر قانونی هست دوست اول هیچکدوم رو پیشنهاد نکردن.اابته از جمله"هیچکدوم دوست عزیز"شاید بشه برداشتهای زیاد دیگه ای هم کرد مثل اینکه 350 و پی سی پی های ترک رو قبول ندارن واسه ش... و شایدم منظورشون همین باشه که دوست دوممون گفتن.اینکه مطرح شده غیر قانونی هست.بله و نه.خود من از محیط زیست مجوز ش... گنجشک سانان رو میگیرم.حالا اینکه ماها دنبال ش... چی باشیم بحثش جداست و قانون رو که به هر حال قانون هست و در جامعه مدنی احترام به قانون جزو ملاکهای متمدن بودن هست اما این دلیل انتقاد نداشتن به قانون نیست.سوال من اینه.ایا با گلوله زن امکان زخمی کردن شکار(مثلا کل و بز)نیست که خارج از دسترس شکارچی بیفته و حرام بشه.ایا با ساچمه زن به سمت هر پرنده ای که شلیک بشه در جا فریز میشه!!!ایا پرنده هایی تا حالا ندیدید که در فاصله ای که ساچمه تفنگ شکاری توان کمی داشته و فقط پرنده رو زخمی کرده و یا نمرده و شکارچی دیگری در روز دیگری همون پرنده رو ش... کرده و دیده تو بدنش ساچمه هست یا اون پرنده در اثر خونریزی چندین ساعت بعد و در جای دیگه ای تلف شده!!!این اخلاقیه و انسانی!!!دوستان عزیز بحث قانون رو با سلیقه شخصی خودمون قاطی نکنیم.اگر کسی کلا ش... رو غیر اخلاقی بدونه خیلی منطقی تر هست تا ش... با ساچمه زنی رو که وقتی تو گله پرنده شلیک میشه 5 تارو میکشه 20تارو زخمی و بادی که اگه فاصله و نقطه حساس و حیاتی ش... رعایت بشه بالای 80 درصد فریز رو خواهید داشت غیر اخلاقی بدونه.بله.دوستانی که با انرژی 50 ژول و کالیبر 5.5 به سمت موجودی با 100 کیلوگرم وزن شلیک میکنن کار درستی نمیکنن.کم نیستن حرفه ایهایی چه داخل کشور و چه غیر هموطن که برای ش... پرنده و دیگر حیواناتیکه که بلحاظ جثه سایزی در همین حدو اندازه دارند تفنگ بادی و علی الخصوص پی سی پی رو نه تنها استفاده میکنن بلکه بلحاظ فنی و حرفه ای ترجیح میدن در حالیکه ساچمه زن هم تو دست و بالشون هست.دوست عزیز اساسا کاربرد ساچمه زن برای ش... در حال حرکت و غیر ساکن در فاصله متناسب هست وگرنه اگر فاصله متناسب نباشه ابدا ساچمه زن ش... رو انجام نمیده و حیوان رو زخمی میکنه .نه اینکه ش... ساکن رو نمیشه زد و کاربرد نداره بحث ماموریت این تفنگ هست.بادی و پی سی پی هم همینطوره.ماموریت خودش رو داره.اگر جثه مناسب و فاصله مناسب رو رعایت بکنی بسیار کاربردی و اخلاقی هم هست .پس هر وسیله ای کاربرد خاص خودش و کاربر خاص خودش رو میخواد.

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - alimohsenzade - 2017-08-20 07:49 PM

درود دوستان . صحبت های هر دو عزیزان درست و منطقی هست منتهی باید ببینیم قانون چی میگه تا ش... با مجوز یا ..مساله این؟

بگذریم . دوست عزیز جناب بابک بنده حدود 6 سال قبل اولین pcp هاتسان ترکی
تهیه کردم . بسیار متعجب شدم و با خودم گفتم واقعا عمرمون و وقتمون با سلاح
فنری ( انواع برند دیانا وایرخ هم داشتم اتفاقا) به هدر رفت و . و اگر اینو داشتیم و ... بنده نمیخام بگم ادم قانون مداری بودم چرا باهاش خیلی ش..هم رفتم و بسیار راضی بودم از دقت at-44 و واقعا برتر از هر فنری حتی لول ثابت ها مثل 52-54 بود. و بنده بهد چند سال بعد وایرخ 100 خریدم که نظرم درباره دقت سلاح عوض شد و تقریبا به ارضای کامل دقت تفنگ رسیدم
ولی خوب اینجور سلاح ها معایبی هم داشتند از جمله مشکل شارژ که یا باید کپسول بخرید یا تلمبه و خرابیهایش را تحمل کنید .

انتخاب pcp در این دوره از زمان تا سه 4 میلیون واقعا چیز زیادی نمیتونید انتخاب
کنید که از بتونه مثلا هدفی 100 درصد 80-90 متر در شرایط مناسب جوی و تجهیزات بزنه و در کل فواصل استاندارد همون 50-60 متر با دقت خوب که با تفنگ ترکی چه کرال و چه هاتسان میشه بهش رسید . ولی اون چیزی که انتظار دارید نیست
Khansariha (8)Khansariha (8) مخلص

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - Afshins - 2017-09-01 01:26 AM

تفنگ بادی دیانا مگنوم 350 بسیار خوش دست، با کیفیت و قدرت بالا می باشد. این تفنگ با ویژگی هایی منحصر به فرد در مقایسه با دیگر مدل های دیانا، تبدیل به سلاحی خاص شده است.
قدرت این سلاح معادل 30 ژول می باشد که بالاترین قدرت را در خانواده دیانا دارد. این تفنگ قابلیت شکار آسان اجسام دوربرد تا فاصله 120 متری را دارد.
دقت این تفنگ با داشتن تجربه و مهارت در تیراندازی بسیار خوب می باشد. همچنین ساچمه مورد استفاده برای مگنوم 350 بسیار تاثیرگذار در دقت تفنگ می باشد و توصیه می شود از ساچمه های مرغوب و باوزنی در حدود 21 گرین برای تیر اندازی استفاده شود تا بالاترین دقت را از این سلاح کسب نماییم.
برای استفاده هر چه بهتر از مگنوم 350، نیاز به کمی تجربه تیراندازی دارید، در نتیجه این سلاح برای افراد آماتور که قصد ورود به ورزش تیر اندازی را دارند توصیه نمی شود...! کارشناسان هانت شاپ به صورت 24 ساعته و از طریق تلفن های تماس آماده مشاوره و خدمتگذاری به علاقه مندان بوده تا بهترین گزینه را نسبت به نیازشان انتخاب نمایند.
تفنگ بادی دیانا مگنوم 350جنس قنداق مگنوم 350 از چوب راش می باشد که دارای ظاهری زیبا و شکاری است. در دو طرف دسته قنداق، دارای طرحی شطرنجی شکل می باشد که باعث سهولت در کنترل سلاح می شود. همچنین دارای پدته قنداق بوده که باعث انتقال کم تر لگد سلاح به تیرانداز می باشد.

تفنگ بادی دیانا مگنوم 350شکاف درجه و مگسک سلاح فلزی می باشد. شکاف درجه قابل تنظیم و مگسک سلاح قابل تعویض است.
تفنگ بادی دیانا مگنوم 350مگنوم 350 دارای سیستم ماشه T06 می باشد که از حساسیت بالایی برخوردار است. ماشه سلاح دارای مکانیزم قفل اتوماتیک می باشد.

طول لوله سلاح 50 سانتی متر است که در کلاس کاری خود از بلندترین طول لوله و از گام خان و چرخش خان بیشتری بهره می برد. انداره ی لوله مگنوم 350 یکی از خصوصیات بارز سلاح به شمار می آید.

Khansariha (256)Khansariha (48)Khansariha (8)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - key - 2017-09-01 09:14 PM

(2017-09-01 01:26 AM)Afshins نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تفنگ بادی دیانا مگنوم 350 بسیار خوش دست، با کیفیت و قدرت بالا می باشد. این تفنگ با ویژگی هایی منحصر به فرد در مقایسه با دیگر مدل های دیانا، تبدیل به سلاحی خاص شده است.
قدرت این سلاح معادل 30 ژول می باشد که بالاترین قدرت را در خانواده دیانا دارد. این تفنگ قابلیت شکار آسان اجسام دوربرد تا فاصله 120 متری را دارد.
دقت این تفنگ با داشتن تجربه و مهارت در تیراندازی بسیار خوب می باشد. همچنین ساچمه مورد استفاده برای مگنوم 350 بسیار تاثیرگذار در دقت تفنگ می باشد و توصیه می شود از ساچمه های مرغوب و باوزنی در حدود 21 گرین برای تیر اندازی استفاده شود تا بالاترین دقت را از این سلاح کسب نماییم.
برای استفاده هر چه بهتر از مگنوم 350، نیاز به کمی تجربه تیراندازی دارید، در نتیجه این سلاح برای افراد آماتور که قصد ورود به ورزش تیر اندازی را دارند توصیه نمی شود...! کارشناسان هانت شاپ به صورت 24 ساعته و از طریق تلفن های تماس آماده مشاوره و خدمتگذاری به علاقه مندان بوده تا بهترین گزینه را نسبت به نیازشان انتخاب نمایند.
تفنگ بادی دیانا مگنوم 350جنس قنداق مگنوم 350 از چوب راش می باشد که دارای ظاهری زیبا و شکاری است. در دو طرف دسته قنداق، دارای طرحی شطرنجی شکل می باشد که باعث سهولت در کنترل سلاح می شود. همچنین دارای پدته قنداق بوده که باعث انتقال کم تر لگد سلاح به تیرانداز می باشد.

تفنگ بادی دیانا مگنوم 350شکاف درجه و مگسک سلاح فلزی می باشد. شکاف درجه قابل تنظیم و مگسک سلاح قابل تعویض است.
تفنگ بادی دیانا مگنوم 350مگنوم 350 دارای سیستم ماشه T06 می باشد که از حساسیت بالایی برخوردار است. ماشه سلاح دارای مکانیزم قفل اتوماتیک می باشد.

طول لوله سلاح 50 سانتی متر است که در کلاس کاری خود از بلندترین طول لوله و از گام خان و چرخش خان بیشتری بهره می برد. انداره ی لوله مگنوم 350 یکی از خصوصیات بارز سلاح به شمار می آید.

Khansariha (256)Khansariha (48)Khansariha (8)

شکار از فاصله 120 متری برای پی سی پی هم کار راحتی نیست چه برسه به 350 با توان 30 ژول. ساچمه 21 گرین برای این سلاح سنگینه. به نظر من جی اس بی 18 گرین عملکرد بهتری داره چون با باراکودا 21 گرین، افت تیر زیاد میشه. در کل واقعا اسلحه دوست داشتنی هستش

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - Marksman - 2017-09-02 10:18 AM

شکار آسان تا 120 متر؟؟Khansariha (226)سالها بود کسی از این ادعاها نمی کرد.ممکنه با 350 بشه اهدافی رو در این فاصله با احتمال 3 از 10 زد ولی مطمئنا کلمه آسان شامل حالش نمی شه.

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - Mahdiiiiiiiiiiiiiiii - 2017-09-12 12:51 PM

سلام دوستان
من محمد مهدیم کوچیک شما
به نظر شما با یکو پونصد شیصد یه دیانا مگنوم بگیرم 350 یادیانا 52 ؟؟؟؟
Khansariha (214)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - Shatur - 2017-09-12 11:23 PM

(2017-09-12 12:51 PM)Mahdiiiiiiiiiiiiiiii نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
من محمد مهدیم کوچیک شما
به نظر شما با یکو پونصد شیصد یه دیانا مگنوم بگیرم 350 یادیانا 52 ؟؟؟؟
Khansariha (214)
سلام بدون شک 52. مگنوم 350 قلق خاص خودشو داره

فرستاده شده از GT-I9192ِ من با Tapatalk