شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی دیانا 350-diana 350 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده دیانا Diana products (/forumdisplay.php?fid=7)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=70)
+---- موضوع: معرفی دیانا 350-diana 350 (/showthread.php?tid=27)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - siavashpayam - 2017-01-31 07:54 AM

(2017-01-31 12:15 AM)کوهنورد نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام :
دوست عزیز لوله هیچکدام از تفنگ بادی های فنری (غیر از لول ثابت ها ) نه پیچی اند و نه پرسی ، پس دنبال این راهها نباش لوله توسط پیم درون کپ فیکس شده و این پیم در بعضی تفنگها قابل مشاهده است و در بعضی دیگر خیر . بنظر بنده اگر در تصمیم خود اصرار دارید اقلا بگردید جای پیم را مشخص کنید و پس از خارج کردن آن لوله براحتی از کپ جدا میشود . محل پیم معمولا در ابتدای کپ است و در دیانا فکر کنم روی آن را با جوش پوشانده اند ............
در هر صورت با کمی بررسی میشود آن را پیدا کرد . از بردن پیش تراشکار و ... هم خود داری کنید که بشدت از دستکاری این قبیل چیز ها منع شده اند
موفق باشید

درود برادر،نه،با تذکر یکی از دوستان منصرف شدم،ظاهرا به دردسرهای بعدیش نمی ارزه،بهر روی از راهنمایی شما سپاسگزارمKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
(2017-01-31 12:44 AM)AXA نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017-01-31 12:15 AM)کوهنورد نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام :
دوست عزیز لوله هیچکدام از تفنگ بادی های فنری (غیر از لول ثابت ها ) نه پیچی اند و نه پرسی ، پس دنبال این راهها نباش لوله توسط پیم درون کپ فیکس شده و این پیم در بعضی تفنگها قابل مشاهده است و در بعضی دیگر خیر . بنظر بنده اگر در تصمیم خود اصرار دارید اقلا بگردید جای پیم را مشخص کنید و پس از خارج کردن آن لوله براحتی از کپ جدا میشود . محل پیم معمولا در ابتدای کپ است و در دیانا فکر کنم روی آن را با جوش پوشانده اند ............
در هر صورت با کمی بررسی میشود آن را پیدا کرد . از بردن پیش تراشکار و ... هم خود داری کنید که بشدت از دستکاری این قبیل چیز ها منع شده اند
موفق باشید

سلام دوست عزیز درجمع بندی فرمایشات شماودیگر دوستان برای جدا کردن پرس،رزوه،پین باید اضافی مستطیل کپ بریده شود تا لوله جدا شود

درود بر شما،سپاسگزارمKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - snap - 2017-02-22 06:23 PM

سلام عزیزان واسه ۳۵۰ چه دوبینی بگیرم تا ۴۰۰ تومن ؟؟میخوام رتیکل پاره نکنه

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - tinger - 2017-02-22 06:37 PM

(2017-02-22 06:23 PM)snap نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

انتی شک دیگه . البته انتی شک دار زوم ثابت گیرت بیاد عالیه.
اسنایپر ، زایس (چینی) ، لیپرز ، سنترپوینت ،مارکول و...

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - AXA - 2017-02-22 08:41 PM

(2017-02-22 06:23 PM)snap نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام در تاییدحرف دوستمون وطبق تجربه سنترهای جدید زود خراب میشن،به نظرم لیپرز بهتره البته اگرتفنگ اک هست حتما دوربین روزمانی که فنررام شدببندید.موفق باشید

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - snap - 2017-02-22 10:48 PM

ممنون از راهنمایتون ولی لیپرز ۴.۱۶.۵۰ که مد نظر خودمم بود رتیکلش سیمیه و ایا احتمال پاره شدن داره ؟؟ و انتی شوک بودن از روی چی معلوم میشه؟؟

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - alitb - 2017-02-23 08:22 AM

سلام دوست عزیز
لیپرز هم خوبه
من خودم روی ۵۴اسنایپر ۴۰۱۶۰۴۰ بستم
از کیفیتشم که تا حالا راضی بودم
فقط تفنگت باید اول فنرش رام شده باشه بد دوربین رو روش سوار کن
برای اینکه از دوربین نتیجه خوبی بگیری با ساچمه خوب صفرش کن و از همون ساچمه استفاده کن.

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - snap - 2017-02-27 11:02 PM

دوستان شما یک دوربین خوب و مقاوم که ترجیحا رتیکل حک شده داشته باشه به من معرفی کنید که واسه ۳۵۰ خوب باشه

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - climber7043 - 2017-02-28 10:25 AM

(2017-02-27 11:02 PM)snap نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان شما یک دوربین خوب و مقاوم که ترجیحا رتیکل حک شده داشته باشه به من معرفی کنید که واسه ۳۵۰ خوب باشه
سلامKhansariha (8)
اگر بخوای حساب کنی عملا هیچ دوربینی روی ۳۵۰ جواب نمیده و اگر هم جواب بده باید فنر تفنگت خشک نباشه و به اصطلاح رام شده باشه که در مورد دوربین لیپرز و سنتر پوینت های جدید که اصلا محکم نیستند و فقط به درد pcp میخورند البته سنتر پوینت3-9*32 دوربین خوبیه و قبولش دارم و با این وجود که رتیکل حکی نیست اما چیز محکم وخوبیه.
دوربین رتیکل حک اگه میخوای باید بری سراغ گامو که یه سری جدیدش اومده که رتیکلش حکی هست و هم میل دات داره زومش هم گمونم ۱۲ باشه اگه اشتباه نکم، آقالو این نوع دوربین رو توی تهران میفروشه و قیمتش هم ۲۲۰ باید باشه. که این دوربین هم بدک نیست البته بازم به حتم نمیتونم بگم تا چه مدتی روی ۳۵۰ جواب میده. در گل بهت بگم واسه ۳۵۰ اگه خواستی دوربین بخری بالای ۲۵۰ هزینه نکن چون پشیمون میشی و ارزش خرج کردن نداره ولی حالا اگه PCP بود دوربین یک میلیونی هم بگیری میدونی اررزششو داره و به دوربینت آسیبی نمیرسه و عمری باقی میمونه ولی ۳۵۰ بااون لگدش دوربین را مستهلک و خراب میکنه. الان هم اگه یه سرچی تو یوتیوب کنی می بینی کسانی که روی ۳۵۰ دوربین بستن همگی دوربینهای آنتی شوک لیپرز و سنتر پوینت بستن که همگی اصل و آنتی شوک واقعی هستن که در ایالات متحده و کشورهای اروپایی به خوبی یافت میشوند و چند سال پیش هم نمونه های اصلی این دوربینها در کشور موجود بود که الان دیگه نیست و همگی چینی هستند و شبیه اسباب بازی واسه فنری عملا می کنند.
موفق باشیدKhansariha (8)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - Kingjj - 2017-04-10 01:25 PM

سلام دوستان واقعا اسلحه خوبی هستش واصلا هم اونقدر دقتش پایین نیست که بشه ازش ایراد گرفت. موفق باشید

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - Babakpcp - 2017-08-19 02:21 PM

سلام دوستان عزیز
میشه لطفا نظرتون رو بدون تعصب و مستند درباره این سوال بگید و راهنماییم کنید.ممنون میشم
بنظرتون برای ش... تا نهایتا مسافت 80 الی 90 متر یک پی سی پی ترک بهتره یا مگنوم 350؟؟؟
خیلی ممنون