شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی دیانا 350-diana 350 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده دیانا Diana products (/forumdisplay.php?fid=7)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=70)
+---- موضوع: معرفی دیانا 350-diana 350 (/showthread.php?tid=27)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - Shatur - 2017-01-26 04:33 PM

مبارکه .شما اول باید فکر دقت سلاحتون باشید. فقط از باراکودا مچ استفاده کنید انشالله که راضیتون میکنه.

فرستاده شده از GT-I9192ِ من با Tapatalk

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - AXA - 2017-01-26 09:23 PM

(2017-01-26 04:05 PM)snap نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان بلاخره ۳۵۰ خریدم..اگه میشه چندتا عکس از قدرت این سلاح روی اجسام مختلف بزارید
سلام،مبارک باشه،قیمت رو میشه بفرمایید،بنده ۳۵۰ معمولی دارم،دنبال کلاسیک میگردم،دست دوم درحد پیدا کردم،شما اک خریدی.ممنون

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - snap - 2017-01-27 09:24 PM

سلام بله من اک خریدم . قیمت 1500

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - snap - 2017-01-29 10:21 PM

نوشته نشده ؟مدل های دیانا تو کلیپ های خارجی همه این ارم رو دارن ایا کیفیت این ها باهم متفاوته ؟ RWS سلام چرا روی دیانا های موجود تو ایران ارم
دوستان مورد بعدی اینکه بهترین دوربین از نظر کیفیت تا قیمت 400 واسه 350 چیه ؟ لیپرز -سنتر پونت یا هاوک

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - key - 2017-01-30 09:22 AM

(2017-01-29 10:21 PM)snap نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نوشته نشده ؟مدل های دیانا تو کلیپ های خارجی همه این ارم رو دارن ایا کیفیت این ها باهم متفاوته ؟ RWS سلام چرا روی دیانا های موجود تو ایران ارم
دوستان مورد بعدی اینکه بهترین دوربین از نظر کیفیت تا قیمت 400 واسه 350 چیه ؟ لیپرز -سنتر پونت یا هاوک
سلام. اون کلیپ هایی که از سلاحهای RWS استفاده میکنن برای کشور امریکا هستند. دیانا در امریکا با برند RWS توزیع میشه و دلیلش هم قوانین تجاری امریکا و بحث تعرفه گمرکی و ... هستش. اطمینان 100 درصد داشته باشید که کیفیتشون با نمونه های وارداتی ایران با برند DIANA تفاوتی نداره. در مورد سوال دوم شما هم عرض کنم بین سنتر و لیپرز تفاوتی نیست و اگه هر دو دوربین رو دستتون بگیرید و آرم روش نباشه گاهی واقعا نمیشه تفاوتشون رو فهمید. من خودم لیپرز زوم 24 دارم که برای هدف زنی مناسبه ولی برای ش... نه چون وزنش زیاده. شما هم با توجه به کاربریتون دوربین تهیه کنید و اینم بدونید دوربین بهتر لزوما دوربینی نیست که زوم بیشتر داشته باشه. دقت پارالکس و دقت درجه بندی زوم و شفافیت و تحمل شوک در جای خودشون به اندازه زوم اهمیت دارن. دوربین هاوک فکر نمیکنم تو این رنج قیمت پیدا کنید. هاوک برند بسیار باکیفیتی هستش ولی قیمتش تو ایران با قیمت واقعیش اختلاف داره و گرونتره

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - AXA - 2017-01-30 02:46 PM

(2017-01-30 12:35 PM)siavashpayam نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان ؟ کسی اطلاع داره لوله 350 با کوپش یکیه یا نه؟من یه لوله کالیبر 177 مال 350 دارم میخوام باهاش یه پی سی پی بسازم،لوله رو نمیدونم چجوری از کوپ جدا کنم،یکی از دوستان گفت پیچیه ،کوپ رو انداختم توی گیره و لوله رو با آچار شلاقی گردوندم،با وجود اینکه حسابی پارچه پیچش کرده بودم باز لول زخمی شد و حالم گرفته شد،اصلا قابل جدا سازی هست یا باید ببرم تراشکاری؟سپاسگزار میشم راهنماییم کنید

سلام فکر کنم پرس شده باید قسمت مسطتیل کپ رو با سنگ فرز ببری بعد تراشکار ببنده به دستگاه و اضافشیش رو بگیره .موفق باشید

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - siavashpayam - 2017-01-30 05:56 PM

درود،یعنی یکپارچه هستن؟اگر یکپارچه باشن فرمایش شما درسته و راه دیگه ای نیست،بهر روی سپاسگزارم

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - pmn - 2017-01-30 06:59 PM

(2017-01-30 05:56 PM)siavashpayam نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود،یعنی یکپارچه هستن؟اگر یکپارچه باشن فرمایش شما درسته و راه دیگه ای نیست،بهر روی سپاسگزارم
سلام
مطمئن نیستم ولی فکر نکنم یک تکه یا پرس شده باشه.
خیلی وقت قبل یادم نمیاد تو کدوم تاپیک بود بحثش شد چند تا از کاربرا گفتن که پیچششی هستش ولی به مرور زمان باز کردنش خیلی سخت میشه.
قبلا هم شخصا رو شادو کپ فلزی از رو کنجکاوی کار شما رو اعمال کردم که نتیجش همون گفته شما شد.
در مورد 350 هم یادمه موقع خرید که قسمتی که لول به کپ متصل میشه روغنی بود مثل بقیه قسمت های متحرک و پیچششی دیگه تفنگ که روغن کاری میشن.

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - کوهنورد - 2017-01-31 12:15 AM

با سلام :
دوست عزیز لوله هیچکدام از تفنگ بادی های فنری (غیر از لول ثابت ها ) نه پیچی اند و نه پرسی ، پس دنبال این راهها نباش لوله توسط پیم درون کپ فیکس شده و این پیم در بعضی تفنگها قابل مشاهده است و در بعضی دیگر خیر . بنظر بنده اگر در تصمیم خود اصرار دارید اقلا بگردید جای پیم را مشخص کنید و پس از خارج کردن آن لوله براحتی از کپ جدا میشود . محل پیم معمولا در ابتدای کپ است و در دیانا فکر کنم روی آن را با جوش پوشانده اند ............
در هر صورت با کمی بررسی میشود آن را پیدا کرد . از بردن پیش تراشکار و ... هم خود داری کنید که بشدت از دستکاری این قبیل چیز ها منع شده اند
موفق باشید

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - AXA - 2017-01-31 12:44 AM

(2017-01-31 12:15 AM)کوهنورد نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام :
دوست عزیز لوله هیچکدام از تفنگ بادی های فنری (غیر از لول ثابت ها ) نه پیچی اند و نه پرسی ، پس دنبال این راهها نباش لوله توسط پیم درون کپ فیکس شده و این پیم در بعضی تفنگها قابل مشاهده است و در بعضی دیگر خیر . بنظر بنده اگر در تصمیم خود اصرار دارید اقلا بگردید جای پیم را مشخص کنید و پس از خارج کردن آن لوله براحتی از کپ جدا میشود . محل پیم معمولا در ابتدای کپ است و در دیانا فکر کنم روی آن را با جوش پوشانده اند ............
در هر صورت با کمی بررسی میشود آن را پیدا کرد . از بردن پیش تراشکار و ... هم خود داری کنید که بشدت از دستکاری این قبیل چیز ها منع شده اند
موفق باشید

سلام دوست عزیز درجمع بندی فرمایشات شماودیگر دوستان برای جدا کردن پرس،رزوه،پین باید اضافی مستطیل کپ بریده شود تا لوله جدا شود