شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی دیانا 350-diana 350 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده دیانا Diana products (/forumdisplay.php?fid=7)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=70)
+---- موضوع: معرفی دیانا 350-diana 350 (/showthread.php?tid=27)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - imangta - 2011-08-30 12:58 PM

(2011-08-29 09:22 PM)david نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2011-08-29 05:46 AM)yashar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوست عزیز Khansariha (8)
بنده مثال عرض کردم.منظور شما یا یه شخص خاص نبود! اگه بهتون برخورد،من معذرت میخوام.ضمنأ این فاصله باز هم کم نیست! یعنی اگه رو یه pcpفکر کنید کارتون بهتر جلو میره!
راستی کسی میدونه دلیل گرون بودن یه اسلحه مثلbenjamin muradorکه تو خارج 500 دلار هست رو اینجا 1800 دلار میدن،چیه؟؟؟؟؟؟؟؟/Khansariha (172)

دوست من فروش محصولات بنجامین کلا به خاورمیانه ممنوع میباشد.شما به هیچ عنوان به طور مستقیم نمیتوانی از بنجامین به مقصد مثلا دبی یا ایران خرید نمایی بنابراین خرید باید از طریق یک کشور اروپایی باشد و بعد از گذشت از کشور دوم به کشور دیگر و ... و سرانجام وارد گمرک ایران و سپس ترخیص گردد برای همین میباشد که قیمت بنجامین در ایران گران است.به خاطر هزینه پستی و حمل ونقل و خروج و گذشتن از چند کشور. زمانی که به مقصد میرسد قیمت ان گران در میاید

خب یه سوال دلیل ممنوعیتش چی میتونه باشه؟

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - amir74 - 2011-08-30 01:25 PM

فکر کنم چون که محصول امریکاست برای همین ممنون است

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - david - 2011-08-30 11:10 PM

عزیزان خود بنجامین صادراتش به خاورمیانه را ممنوع کرده. و در ضمن فقط مارادور نیست که قیمتش گران است بلکه اوانیکس ای ار 6 700 دلاری هم الان در ایران 1900000 تومان است.

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - craftsman - 2011-08-31 10:14 AM

آقا ياشار عزيز
همون پيچ فابريك بغل تفنگ كه بسته شده به تفنگ به اندازه يك مهره اضافه هست يعني همين مهره ها رو ميشه بهش وصل كرد

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - yashar - 2011-08-31 03:30 PM

(2011-08-31 10:14 AM)craftsman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا ياشار عزيز
همون پيچ فابريك بغل تفنگ كه بسته شده به تفنگ به اندازه يك مهره اضافه هست يعني همين مهره ها رو ميشه بهش وصل كرد

اقا جاوید منم قبلأ مهره رو به همون پیچها بسته بودم! Khansariha (8)
Khansariha (256)ولی همون جور که اطلاع دارید,چون پیچ هاش چهارسو هستن و با گذشت زمان سر پیچ خراب میشه و با سلیقهء من جور در نمیاد واسه همین تعویضش کردم.اینجور پیچ ها تو کارگاه ما زیاد پیدا میشه.پیچ هم ساخت سوئد هستش.آلیاژی،محکم و مطمئن
(2011-08-30 11:10 PM)david نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عزیزان خود بنجامین صادراتش به خاورمیانه را ممنوع کرده. و در ضمن فقط مارادور نیست که قیمتش گران است بلکه اوانیکس ای ار 6 700 دلاری هم الان در ایران 1900000 تومان است. پس به فکر قیمت جهانی هیچ کالایی نباشید ماشین دوج نیون در امریکا 2500 دلار است بله 2500 دلار و ارزان ترین ماشین سدان دنیا با تمام امکانات رفاهی کامل(شیشه برقی- صندلی برقی...) میباشد و هم ابعاد پژو 405 اگر وارد ایران میشد فکر کنم 40 میلیون تومان برای ان قیمت گذاری میشد.پس نمیشود قیاس قیمتی اینجا و اروپا و امریکا نمود. موفق باشید

استاد خواهشن روی پیدا کردن یه راه واسه اینکه این اسلحه ها ارزون دستمون برسه هم بحث کنیم! مسئلهء من و امثال شما که به اسلحه بادی علاقه داریم همینه! با عقل من جور درنمیاد که بخاطر سود کردن چند نفر یه اسلحه رو 4برابر قیمت واقعیش بخرم و ...!
اینم ناگفته نماند که من و دوستم که متخصص خرید اینترنتی هست،روی این مسله کار کردیم که قرار شد ایشون airforce condorبخره بفرسته ترکیه بعد از طریق رابط هایی که از ترکیه به ما جنس تولید میکنن دستمون برسه که این کار هنوز معلق مونده؛ولی اگه ایشاللا جواب داد اطلاع میدم.با پست هم نمیشه.یعنی یه راه داره اونم اینه که بطور ... داخل اون پالت های چوبی بزرگ که جنسامون رو میارن بزاریم و بیاریم اینجاKhansariha (399)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - david - 2011-08-31 04:05 PM

البته دوست من شرکتهایی که در زمینه تجهیزات شکار و اسلحه وخدمات این رشته کار میکنند هیچ گاه به طور ... جنس وارد نمیکنند که اگر زمانی به مشکل خورد مثلا 1000 عدد تفنگ انها از بین برود مثل شرکت زوبین ایشان کلیه محصولات خود را از طریق گمرک و کاملا قانونی میاورد بنابراین انهایی که قدمتی چندین ساله و اوازه در این رشته دارن هیچگاه خود و اجناس خود را نابو نمیکنند زیرا اگر مشکلی برای اجناسشان پیش اید هم باید جریمه هنگفت پرداخت کنند و هم چندصد میلیونشان که همان کالا میباشد توقیف میشود پس بنابراین هیچگاه این کار را نمیکنند.موفق باشید

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - yashar - 2011-08-31 04:42 PM

(2011-08-31 04:05 PM)david نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
البته دوست من شرکتهایی که در زمینه تجهیزات شکار و اسلحه وخدمات این رشته کار میکنند هیچ گاه به طور ... جنس وارد نمیکنند که اگر زمانی به مشکل خورد مثلا 1000 عدد تفنگ انها از بین برود مثل شرکت زوبین ایشان کلیه محصولات خود را از طریق گمرک و کاملا قانونی میاورد بنابراین انهایی که قدمتی چندین ساله و اوازه در این رشته دارن هیچگاه خود و اجناس خود را نابو نمیکنند زیرا اگر مشکلی برای اجناسشان پیش اید هم باید جریمه هنگفت پرداخت کنند و هم چندصد میلیونشان که همان کالا میباشد توقیف میشود پس بنابراین هیچگاه این کار را نمیکنند.موفق باشید

دوست عزیز ما کارمون تراشکاری و در ضمن وارد کردن قطعات خودروهای سنگین و راهسازی هستش.ما تفنگ وارد نمیکنیم که بحث رو به بی راهه کشوندینKhansariha (8).بنده عرض کردم دوستان اگه راههای مختلف دارن بگن که همگی استفاده کنیم! و الا راه وارد کردن قطعات به تعداد زیاد و قانونی رو بلدیم بطوری که سر بعضی قطعات، حتی از راه وارد کردن غیرقانونیش هم ارزون در بیاد.مسئله راه وارد کردن یدونه اسلحه واسه استفادهء شخصی هستش .فقط همین.مرسیKhansariha (256)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - david - 2011-08-31 06:42 PM

خوب برای استفاده شخصی دوبی و ترکیه و عراق و ترکیه میتوانی خرید کنی بیاوری. به قول قدیمیها چتر باز هم در همانجاها هست

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - imangta - 2011-08-31 09:21 PM

خب یه سوال واجب بخاطر لگد سنگین دیانا 350 به نظر شما دوستان گرامی قنداق چوبیش محکمتر و بهتره یا قنداق فایبرگلاسش؟

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - david - 2011-08-31 09:49 PM

قنداق انتی شوک بادوام تر از قنداق چوبی میباشد و قناق انتی شوک بر اثر ضربه خوردن مقاوم تر میباشدKhansariha (8)