شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی دیانا 350-diana 350 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده دیانا Diana products (/forumdisplay.php?fid=7)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=70)
+---- موضوع: معرفی دیانا 350-diana 350 (/showthread.php?tid=27)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - parandehabi - 2016-01-22 12:07 AM

سلام
دوست عزیز اگه منظورتون فقط مگنوم 350 هست به طور کلی و مطابق کاتالوگ خود دیانا کلا دو مدل کوتا و بلند. داره که اون دو مدل هم خودشون 4 مدل هستند که اگه خودتون کاتالوگ رو ببینید بهتر متوجه میشید و باقی تفاوتها در مدل و جنس قنداق هست که فکر نکنم همه مدلهاش موجود باشه شاید دو مدل قنداق چوبی و یک مدل قنداق کامپوزیتش بیشتر موجود باشه البته مدل بلندش دقتش بهتره ولی به نظر من واقعا تفنگی نیست که مناسب تارگتینگ باشه ولی قدرتش واقعا زیاده
یا حق

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - Marksman - 2016-01-22 09:29 AM

(2016-01-21 10:55 PM)Patrol نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام و درود.
به نظر اساتید، تفنگ رو با مگسک و نه دوربین تو چه فاصله ای تنظیم کنم که تو فاصله بین 50 تا 60 متر بتونم هدف 15×15 رو بزنم؟
منظورم اینه که تو چه فاصله ای صفر کنم که تو فاصله گفته شده موفق به زدن هدف بشم؟
دوستانی که نرم افزار های محاسباتی دارن اگه بتونن راهنمایی کنن که دیگه عالیه! دوستانی هم که تجربه ای داشتن دریغ نکنن لطفا.
تفنگ هم مگنوم 350 کالیبر 5.5 ساچمه هم باراکودا مچ 21.14 گرین هست. فاصله بین 50 تا 60 متر و ابعاد هدف 15×15 سانت هست.
راستی، از نظر دیدن هدف مشکلی ندارم!!
ممنون.

تو این فاصله صرفا صفر کردن مگسک مهم نیست.به هر حال تیراندازی با مگسک ظرافت خاص خودش رو داره که با دوربین خیلی قابل مقاسه نیست.هدف 15 در 15 تو این فاصله به خودی خود کوچک دیده می شه ولی باز یه قاعده ای هست که می گه "کوچک هدف بگیر کمتر خطا بزن" بنابراین باز رو همین هدف اگه شما نقطه کوچکی روی هدف ترجیحا در وسط اون رو به عنوان هدف اصلی انتخاب کنید می بینین که تا حد زیادی احتمال زدنش بالا میره.
با این تفاصیل شما قبل از هر چیز یه گروپ با مگسک تو 40 متر بگیرید تا متوجه بشین چه قدر دستتون برای خطا بازه.به نظر من بهترین روش صفر کردن برای این هدفزنی نهایتا در همون 40 متر خواهد بود و بهتره فاصله بالاتر رو بعد از تجربه عملکرد تفنگ در این فاصله امتحان کنید. Khansariha (8)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - masoudmozaffari - 2016-01-31 09:47 PM

سلام به همه اساتید.
من تازه یه مگنوم 350 خریدم. میخواستم ببینم برا ش ....چه ساچمه ای رو پیشنهاد میکنید و حداقل و حداکثر گرین ساچمه برا این تفنگ چه مقداره تا به تفنگ آسیبی نزنه.
چون شنیدم ساچمه سبک و خیلی سنگین هر دو به تفنگ آسیب میزنن.
در صورت امکان ساچمه های ارزان قیمت یا با قیمت متوسط رو معرفی کنید. باراکودا خیلی گرونه
تشکر از همهKhansariha (8)

معرفی دیانا 350-diana 350 - M.H.ABBASSI - 2016-01-31 09:56 PM

سلام الان بهترين ساچمه ايراني بيژن ١٨ گرين است

[PISTOL]فشمي

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - KRALMAGNUM - 2016-01-31 10:53 PM

سلام اگه میخوای از دقت اسلحت لذت ببری اول از ساچمه باراکودا 21 گرین استفاده کن تا فنرش رام شه بعد از 500تا600 شلیک از ساچمه jsb18گرین استفاده کن تا بیشتر لذت ببری . دیانا 350 یکی از شاهکارهای کمپانی دیاناست فقط باید از ساچمه استاندارد استفاده کنی تا از دقتش لذت ببریKhansariha (8)
یا علی

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - parandehabi - 2016-02-01 07:07 PM

(2016-01-31 09:47 PM)masoudmozaffari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه اساتید.
من تازه یه مگنوم 350 خریدم. میخواستم ببینم برا ش ....چه ساچمه ای رو پیشنهاد میکنید و حداقل و حداکثر گرین ساچمه برا این تفنگ چه مقداره تا به تفنگ آسیبی نزنه.
چون شنیدم ساچمه سبک و خیلی سنگین هر دو به تفنگ آسیب میزنن.
در صورت امکان ساچمه های ارزان قیمت یا با قیمت متوسط رو معرفی کنید. باراکودا خیلی گرونه
تشکر از همهKhansariha (8)
سلام
دوست عزیز اگه کالیبر تفنگتون رو هم بفرمایید حتما دوستان بهتر راهنماییتون میکنند چون قدرت و سرعت در این دو کالیبر با توجه به نوع ساچمه تغییر میکنه البته
به نظرم اگه ساچمه قیمت مناسب میخوای در مورد ساچمه های هاتسان هم ی پرسش و تستی بکن بد در نیومدن و قیمتشون هم خوبه ولی من ساچمه های بیشتر از 18 گرین رو پیشنهاد نمیدم حتی اونم به نظرم زیاده و 15 فکر کنم مناسب تر باشه البته این نظر و تجربه شخصی من هست و اگرم به خود سایت دیانا ی سر بزنی هم توی انتخابت کمک میکنه
یا حق

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - masoudmozaffari - 2016-02-01 08:11 PM

سلام مجدد خدمت همه دوستانKhansariha (48)
کالبیر 5.5 هست. حتما از ساچمه های هاتسان هم استفاده می کنم ببینم نتیجه چی میشه.

تو دفترچه راهنمای تفنگ نوشته که پس از هر هزار تا شلیک قسمت های متحرک و فنر به مقدار کم روغن کاری بشه و واشر سر پیستون هم از طریق محل شکسه شدن لوله دو قطره روغن روش چکیده بشه. البته نوشته روغنی که حاوی اسید یا resin نباشه. اگر کسی از دوستان در این رابطه هم تجربه یا پیشنهادی داره خوشحال میشم منو راهنمایی کنه.
آیا همچین روغنی رو میشه پیدا کرد یا نه؟

الان دارم از ساچمه گامو پرو مگنوم که سفت هم جا میره استفاده میکنم ولی میترسم وزنش کم باشه و استهلاک تفنگ زیاد باشه.

ممنون از لطف همه اساتید.Khansariha (8)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - parandehabi - 2016-02-01 08:48 PM

سلام
زیاد واسه روغنکاری عجله نکن و هیچ موقع از روغنهایی که ی مواد نفتی جزو ترکیباتشون هست استفاده نکن مثل بعضی از روغنهای چرخ خیاطی, زیاد هم نگران استهلاک تفنگت نباش تفنگای دیانا واقعا عالی و با دوام هستند حتی همین مگنوم با قدرت زیادش و ی عمر تفنگ هستند البته زیادم باهاش الکی ساچمه نزن
یا حق

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - key - 2016-02-01 09:53 PM

(2016-02-01 08:11 PM)masoudmozaffari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام مجدد خدمت همه دوستانKhansariha (48)
کالبیر 5.5 هست. حتما از ساچمه های هاتسان هم استفاده می کنم ببینم نتیجه چی میشه.

تو دفترچه راهنمای تفنگ نوشته که پس از هر هزار تا شلیک قسمت های متحرک و فنر به مقدار کم روغن کاری بشه و واشر سر پیستون هم از طریق محل شکسه شدن لوله دو قطره روغن روش چکیده بشه. البته نوشته روغنی که حاوی اسید یا resin نباشه. اگر کسی از دوستان در این رابطه هم تجربه یا پیشنهادی داره خوشحال میشم منو راهنمایی کنه.
آیا همچین روغنی رو میشه پیدا کرد یا نه؟

الان دارم از ساچمه گامو پرو مگنوم که سفت هم جا میره استفاده میکنم ولی میترسم وزنش کم باشه و استهلاک تفنگ زیاد باشه.

ممنون از لطف همه اساتید.Khansariha (8)
بهترین روغن در این مورد روغن سیلیکون هستش که یک روغن معدنی هستش که خاصیت دیزلینگ نداره ولی کلا روغن نزنید چون گرد و خاک بهش میچسبه به مرور کثیف کاری میشه. ساچمه هم به نظر من زیر یک گرم استفاده نکنید و از استفاده از ساچمه هایی که شل جا میرن هم خودداری کنیدKhansariha (8)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - Shatur - 2016-02-01 09:57 PM

سلام .من تا الان به واشر سر پیستون روغن نزدم حدود 3 4 هزارتا شلیکم داشتم. سوالم اینکه نیاز هست که روغن زده بشه ؟؟

فرستاده شده از GT-I9192ِ من با Tapatalk