شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی دیانا 350-diana 350 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده دیانا Diana products (/forumdisplay.php?fid=7)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=70)
+---- موضوع: معرفی دیانا 350-diana 350 (/showthread.php?tid=27)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - david - 2011-08-28 06:05 PM

افرین بر شما یاشار جان خوشحال شدم که حرفه ایی عمل میکنید. منتظر همچین کاری از دوستان بودمKhansariha (8)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - yashar - 2011-08-28 06:23 PM

(2011-08-28 06:05 PM)david نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
افرین بر شما یاشار جان خوشحال شدم که حرفه ایی عمل میکنید. منتظر همچین کاری از دوستان بودمKhansariha (8)

دیوید جان خیلی ممنون از لطفتونKhansariha (8)
بلاخره تو حد تجربه ای که دارم میخوام واسه دوستان مفید واقع بشم.
اینا بلاخره یه مطالبی هستند که من انجامشون دادم و واقعأ در حد تیم ملی جواب گرفتم!!! الان بعد 2ماه یکی از من بپرسه چی بخرم میگم 350! اولأ اسلحه سبک خیلی خوش دست زیبا و به درد شکار و هدف زنی میخوره.در یک کلام اسلحه من الان عالیه با توجه به این که هم تحصیلاتم تو دانشگاه فنی هستش و هم کارمون تراشکاری موتور و تعمیر گیربکس ماشینهای سنگین هستش.تو مساءل فنی هم مشکل پسندم.2ماه بود با خودم و اسلحه درگیر بودم که بلاخره اسلحه تسلیم شد و به اسلام گرویدKhansariha (48)
(2011-08-27 03:35 PM)hunter1250 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2011-08-27 02:43 PM)yashar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت دوستان گل خودمKhansariha (8)
.Khansariha (256)
راستی من چهجوری 2.3تا عکس از کامپیوتر به این صفحه بزارم.اخه جای upload کردن عکس رو پیدا نکردم!!! نکنه اینم امتیاز میخواد!!؟؟؟؟

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینجا upload کن.

ممنون از راهنماییتونKhansariha (8)
az dustan ham khahesh mikonam ke ru andazeye masir ha ye khorde eghragh nakonan!!!Khansariha (8)
yani mahdudeye ghabele etminane hadaf zanie injur tofang ha 50metr unam daste ye shekarchie maher hastesh!!!
yani bazia ke migam man tu 60 metr ghutie sachmeye pro magnum mizanam ro ye khorde jaye fekro barrasi dare! Khansariha (8)
khaheshan in dustan yebar metr begiran bebinan 60 metr az koja ta koja mishe ke ayare kar biyad dasteshun!!!
yademun nare ke tu avale in sayt neveshtan sayte takhassosi!!!
mamnun az hameye dustanKhansariha (256)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - yashar - 2011-08-28 08:29 PM

دوستان اگه کسی نقشه واسه قطعات فنی 350 رو پیدا کرد لطف کنه عکس و سایت مربوطه رو بزارن اینجا که همه استفاده کننKhansariha (8)
من نتونستم پیداش کنمKhansariha (172)
بالاخره پیداش کردمKhansariha (219)
[تصویر: 350M_small.jpg]

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - rabinhood - 2011-08-29 12:13 AM

(2011-08-28 06:23 PM)yashar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2011-08-28 06:05 PM)david نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیوید جان خیلی ممنون از لطفتونKhansariha (8)
بلاخره تو حد تجربه ای که دارم میخوام واسه دوستان مفید واقع بشم.
اینا بلاخره یه مطالبی هستند که من انجامشون دادم و واقعأ در حد تیم ملی جواب گرفتم!!! الان بعد 2ماه یکی از من بپرسه چی بخرم میگم 350! اولأ اسلحه سبک خیلی خوش دست زیبا و به درد شکار و هدف زنی میخوره.در یک کلام اسلحه من الان عالیه با توجه به این که هم تحصیلاتم تو دانشگاه فنی هستش و هم کارمون تراشکاری موتور و تعمیر گیربکس ماشینهای سنگین هستش.تو مساءل فنی هم مشکل پسندم.2ماه بود با خودم و اسلحه درگیر بودم که بلاخره اسلحه تسلیم شد و به اسلام گرویدKhansariha (48)
(2011-08-27 03:35 PM)hunter1250 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2011-08-27 02:43 PM)yashar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت دوستان گل خودمKhansariha (8)
.Khansariha (256)
راستی من چهجوری 2.3تا عکس از کامپیوتر به این صفحه بزارم.اخه جای upload کردن عکس رو پیدا نکردم!!! نکنه اینم امتیاز میخواد!!؟؟؟؟

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینجا upload کن.

ممنون از راهنماییتونKhansariha (8)
az dustan ham khahesh mikonam ke ru andazeye masir ha ye khorde eghragh nakonan!!!Khansariha (8)
yani mahdudeye ghabele etminane hadaf zanie injur tofang ha 50metr unam daste ye shekarchie maher hastesh!!!
yani bazia ke migam man tu 60 metr ghutie sachmeye pro magnum mizanam ro ye khorde jaye fekro barrasi dare! Khansariha (8)
khaheshan in dustan yebar metr begiran bebinan 60 metr az koja ta koja mishe ke ayare kar biyad dasteshun!!!
yademun nare ke tu avale in sayt neveshtan sayte takhassosi!!!
mamnun az hameye dustanKhansariha (256)
سلام یاشار جان
من نگفتم تو 60 متری! خواهش میکنم 1 بار دیگه متنو بخون عزیز دل برادر!
اگه منظورمو درست نرسوندم دوباره میگم!
من من گفتم از این فاصله لذت میبرم ولی تفنگم دقت لازم رو نداره! بعدشم گفتم شاید تجربم کمه!
ببین داداش تفنگ من با کلی ور رفتنو صفر کردن دوربین تو 40متری(که طول باغ هست و نیاز به متر کردن نداره!) قوطی ساچمه 5.5 که خیلی هم بزرگه را از 3 بار شلیک اونم با ساپورت!!! 2 بار زد! که این اصلا راضیم نمیکنه!
البته تو این مدت هم اقا مسیح تفنگو سرویس کردن هم 1 ایراد تو دوربین بود که زحمت کشیدن برطرف کردن.و هم اینکه یه سری چیزایی بود که من رعایت نمیکردم.یعنی بلد نبودم و به لطف استادایی مثل شماو اقا مسیح برام جا افتاده.واسه همینم میخوام اگه خدا بخواد دوباره دوربینو صفر کنم و 1گروپ مشتی جدید بگیرم! انشاءالله عکس هاشو میزارم شما هم حتما نظرتو بگو.
موفق باشین

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - yashar - 2011-08-29 05:46 AM

سلام دوست عزیز Khansariha (8)
بنده مثال عرض کردم.منظور شما یا یه شخص خاص نبود! اگه بهتون برخورد،من معذرت میخوام.ضمنأ این فاصله باز هم کم نیست! یعنی اگه رو یه pcpفکر کنید کارتون بهتر جلو میره!
راستی کسی میدونه دلیل گرون بودن یه اسلحه مثلbenjamin muradorکه تو خارج 500 دلار هست رو اینجا 1800 دلار میدن،چیه؟؟؟؟؟؟؟؟/Khansariha (172)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - Hamed_HW80 - 2011-08-29 11:41 AM

جوابش ساده هست:
چون تفنگ خوبیه و همه می خرن و هیچکس دنبال بقیه تنفگا نمیره و کار و کاسبی مغازه دارا و دلالا کساد میشه...

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - rabinhood - 2011-08-29 01:43 PM

(2011-08-29 05:46 AM)yashar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بنده مثال عرض کردم.منظور شما یا یه شخص خاص نبود! اگه بهتون برخورد،من معذرت میخوام.ضمنأ این فاصله باز هم کم نیست! یعنی اگه رو یه pcpفکر کنید کارتون بهتر جلو میره!
راستی کسی میدونه دلیل گرون بودن یه اسلحه مثلbenjamin muradorکه تو خارج 500 دلار هست رو اینجا 1800 دلار میدن،چیه؟؟؟؟؟؟؟؟/Khansariha (172)
سلام یاشار جان
خواهش میکنم داداش.
اتفاقا من هم کاملا با نظرتون موافقم! من هم معتقدم دوستان باید تقریب وتخمین وحدس رو کنار بزادن و دقیق و رو اصول نظر بدن! چون بی تجربه هایی مثل من رو این نظرات حرفه ای حساب میکنن و با مشکل مواجه میشن در نتیجه دیگه مطالب سایت رو جدی نمیگیرن!
باید توجه داشته باشیم که پست ها مون در معرض دید عموم هست!
خصوصا تیر انداری که همش خلاصه میشه تو دقت وظرافت و نتیجه همه تجربیات فقط در عمل ظهور پیدا میکنه!

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - masih.hunter - 2011-08-29 05:02 PM

دلیلیش اینه که چون یکم کم وارد میشه قیمتش بالاست بنظر من برندهای خیلی خیلی بهتر از مارادور هم توی ایران هست وباقیمت مناسبتر . Khansariha (8)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - yashar - 2011-08-29 09:10 PM

(2011-08-29 05:02 PM)masih.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دلیلیش اینه که چون یکم کم وارد میشه قیمتش بالاست بنظر من برندهای خیلی خیلی بهتر از مارادور هم توی ایران هست وباقیمت مناسبتر . Khansariha (8)

سلامKhansariha (8)
اقا مسیح بنظرتون میشه این اسلحه رو کسی که تو خارج هست،به عنوان وسیله شخصیش بخره و بیاره ایران؟؟؟!!!
منظور گمرک و قانون اجازه میده؟!

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - david - 2011-08-29 09:22 PM

(2011-08-29 05:46 AM)yashar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست من فروش محصولات بنجامین کلا به خاورمیانه ممنوع میباشد.شما به هیچ عنوان به طور مستقیم نمیتوانی از بنجامین به مقصد مثلا دبی یا ایران خرید نمایی بنابراین خرید باید از طریق یک کشور اروپایی باشد و بعد از گذشت از کشور دوم به کشور دیگر و ... و سرانجام وارد گمرک ایران و سپس ترخیص گردد برای همین میباشد که قیمت بنجامین در ایران گران است.به خاطر هزینه پستی و حمل ونقل و خروج و گذشتن از چند کشور. زمانی که به مقصد میرسد قیمت ان گران در میاید