شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی دیانا 350-diana 350 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده دیانا Diana products (/forumdisplay.php?fid=7)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=70)
+---- موضوع: معرفی دیانا 350-diana 350 (/showthread.php?tid=27)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - mik - 2015-11-18 02:47 PM

سلام
دوست عزیز تفنگ من هم اولش سوراخ می کرد اما الان فقط ترک میندازه ولی قدرتش خیلی تغییری نکرده و تازه اینجا هست که اسلحه به آرامش می رسه خیالت راحت در ضمن ام دی اف هم خیلی محکمه من با فشنگ 4 پاره که دوستان باهاش چهار پا میزنن به 6 سانت ام دی اف ( سه تا ورق 2 سانت ) شلیک کردم سومی رو نتونست سوراخ کنه...

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - ROOBAH - 2015-11-30 09:20 PM

سلام دوستان
میخواستم یه دوربین برای 350 بگیرم . چی روش بهتر جواب میده ؟؟؟ اسنایپر 3-9*40 خوبه ؟؟

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - ROOBAH - 2015-12-04 10:46 PM

(2015-11-30 09:20 PM)ROOBAH نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
میخواستم یه دوربین برای 350 بگیرم . چی روش بهتر جواب میده ؟؟؟ اسنایپر 3-9*40 خوبه ؟؟

[تصویر: khansariha%20(226).gif][تصویر: khansariha%20(8).gif]

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - key - 2015-12-05 09:47 AM

تا آنجایی که من اطلاع دارم برای ش... دوربین 3*9-32 سنتر پوینت بهترین کارایی رو روی 350 داره. به دلیل سبکی لنز شیی بهتر ضربه حاصل از لگد رو تحمل میکنه. اسنایپ هم یکی از مدل های leapers هستش که احتمالا کارایی خوبی داره

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - ln 1 - 2015-12-05 07:10 PM

این مشکل در انتخاب برای من هم به وجود امد . مدتی قبل برای 460 دوربین مناسب لازم داشتم تا اینکه نظرم به سنتر 32 جلب شد . قبلا همیشه طرفدار این مدل دوربین برای فنری های قوی بودم ولی این بار با دیدن تفاوتهای ظاهری به وجود امده در سریهای جدید از خرید منصرف شدم . مهمترین تفاوت تغییر در طبلکها است که مثل مدلهای قدیم برنجی و زرد رنگ نیست . خلاصه من منصرف شدم به دوستان هم توصیه نمیکنم .. برای 350 مگنوم دوربینهای کمی در بازار ما وجود داره که قابل تهیه برای اکثریت دارندگان این سلاح باشد . بهترین مدلها دوربینهای با زوم ثابت و سبکتر از نظر وزن هستند . سریهای قدیمی گامو با رتیکل حک شده که اتفاقا اونها هم طبلکهای بزرگ برنجی داشتند بسیار مقامت بالایی دارند . متاسفانه مدام باید بگیم قدیم ...Khansariha (367)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - bahruz - 2015-12-05 10:03 PM

از لیپرزهای قدیمی اگه گیرت بیاد رو ۳۵۰ جواب میده. من یه ۹-۳ دارم چند سال به خوبی رو ۳۵۰ جواب داد الان هم رو ای تی داره استراحت میکنه. از لیپرزهای جدید یه ۲۴-۶ گرفتم روی ای تی هم جواب نداد. با ضرر پسش دادم

فرستاده شده از GT-I9300Iِ من با Tapatalk

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - Patrol - 2015-12-28 10:33 PM

با سلام خدمت دوستان عزیز.
من به تازگی یه 350 نو گرفتم. در مورد انتخاب ساچمه کاملاً گیج شدم. هم نوع و هم گرینش. هر چی هم بیشتر خوندم بیشتر گیج شدم!! کل این 209 صفحه رو هم خوندم امروز.
من برای شکار تو فاصله از 10 متر و حداکثر تا 50-60 متری میخوام. چه ساچمه یا ساچمه هایی بگیرم که تو این فاصله هم دقتش خوب باشه هم افتش زیاد نباشه. دوربین هم ندارم و از قدیم با مگسک میزنم. ساچمه 21 گرینی افتش تو فواصل بالا زیاده و محاسبه افت سخته. لطفاً دوستانی که تجربه ای در این مورد دارن نوع و گرین رو معرفی کنن. ممنون میشم.
ضمناً هدفم از شکار، زدن پرنده های حمایت شده نیست. فقط کلاغ و زاغی هست که تو باغ ما شدن آفت و اذیت میکنن. ساچمه زنی هم دارم ولی فشنگش گرونه نمیصرفه برام با اون بزنم.
ممنون.
خواهش دارم دوستان لطف کنن و راهنمایی کنن.

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - ln 1 - 2015-12-28 10:44 PM

باراکودا 21 گرین دقیقه ولی افت تیر داره .ولی از طرفی حدااقل تا 500 شلیک اول اگر تفنگ اک خریداری شده لازم است ساچمه سنگین و ترجیحا همان 21 باراکودا استفاده شود . بعد از ان بهترین وزن 18 گرین jsb و اگر دسترس نبود رنجر دراگون

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - Shatur - 2015-12-28 10:47 PM

سلام دوست عزیز.من هم چند ساله 350 دارم که فقط باراکودا 21 واسش مناسب میدونم. با توجه به اینکه هنوز سلاح شما نو هست پیشنهادم واسه شما همون باراکودا 21 هستش. اینم بدونید 350 بعد از تغریبا 1000 شات دقتش خیلی بالاتر میره . و در اخر هم اینکه قبل از هر بار شکار 20 تا شات باهاش داشته باشید

فرستاده شده از GT-I9192ِ من با Tapatalk

شما بهتره فعلا با باراکودا تو فاصله 50 متر هدف زنی کنید دقت خیلی مهمه که باراکودا دقتش حرف نداره .تخمین افت هم سادست با سیبل کار کنید زود دستتون میاد .

فرستاده شده از GT-I9192ِ من با Tapatalk

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - Patrol - 2015-12-28 11:38 PM

با سلام مجدد.
ضمن تشکر از دوستان عزیز، جناب ln 1 و Shatur بابت راهنمایی خوبشون.
پس با این توصیف من تا 1000 شات از باراکودا 21 و بعد از اون از جی اس بی 18 استفاده میکنم.
در کنار این مگنوم، یه وایرخ 80 هم خریدم که با همون شلیک های اول متوجه شدم وایرخ به راحتی حریف کلاغ و زاغی نیست. میخوره بهشون و تپ! صدا میکنه ولی مثل قرقی پا میشن میرن!! البته میدونم در نهایت یه جایی میافتن ولی دوست ندارم زجرکش بشن. میخوام در جا خلاص بشن یا اگه زخمی شدن همونجا بیافتن که بتونم خلاصشون کنم. دوست ندارم بزنمشون ولی واقعاً اذیت میکنن. امیدوارم با زدن چندتاشون احساس ناامنی کنن و دیگه نیان. چون خیلی باهوش و زیرک هستن.

اینم عکس تفنگ ها.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این توضیح رو هم بدم که همون اول به دلیل بی اطلاعی دوربین لیپرز 3-9-40 روش بستم که بلافاصله متوجه شدم تنظیم نمیمونه و بازش کردم و احتمالاً شاید ببندمش رو وایرخ و شاید هم نه و ردش کنم بره. مگسک اطمینان بیشتری بهم میده. رو تجربه دوربینی که رو گلوله زنی داشتم و گاهی بعد از کلی مکافات گرفتن پروانه، تو شکارگاه دستم رو میذاشت تو پوست گردو!

متشکرم و باز اگر دوستان راهنمایی یا نکته خاصی به ذهنشون میرسه ممنون میشم مورد لطف قرارم بدن.