شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی دیانا 350-diana 350 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده دیانا Diana products (/forumdisplay.php?fid=7)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=70)
+---- موضوع: معرفی دیانا 350-diana 350 (/showthread.php?tid=27)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - key - 2015-11-15 09:43 AM

(2015-11-14 10:38 PM)Shatur نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام مجدد خدمت دوستان احساس میکنم قدرت 350 که دارم کم شده.میخواستم فنر و واشراشو عوض کنم ولی تا حالا تجربه باز کردن بادی نداشتم اگه امکانش هست پیج مرتبط با روش باز کردن و تعویض فنر بذارید ممنون میشم . البته این افت قدرت ناشی از بی تجربگی و سهل انگاری خودم بود که اقدام به تمیز کردن لول با پیتلر سیگار کردم و واسه بیرون اوردن پیتلر چند بار شلیک کردم که صدای خیلی بلندی داشت همراه با دود
بله دوست عزیز استفاده از لوله پاک کن هایی که شبیه ساچمه هستند فقط برای سلاح های پی سی پی باید استفاده بشن نه فنری چون میتونه آسیب های جدی به فنر وارد کنه به خصوص در سلاح های پر قدرتی مثل 350. باز کردنش کار سختی نیست ولی جا زدنش اگه فنر جمع کن نداشته باشی واقعا مکافاته. چون فنر فوق العاده سفتی داره. به هر حال باز کردنش به این صورته که اول 2 تا پیچ جلویی و یه پیچ قسمت جلویی محافظ ماشه رو باز میکنی . قنداق رو از سیلندر جدا میکنی. در پوش پشت سیلندر رو که ضامن ماشه در اون قرار داره رو درمیارید و بعدش باید 2 تا پین سیستم ماشه رو بکشی بیرون. خیلی آروم یه پیچ گوشتی کوچک رو میزاری روی پین و با چکش ضربه های آرومی بهش میزنی و پین از سمت دیگه خارج میشه. درآوردن پین دوم قلق داره به این دلیل که فشار فنر بعد از بیرون کشیدن پین اول به طور کامل روی اون قرار میگیره. همچنین اگه از پشت سیلندر با چیزی مهار نکنی ممکنه با بیرون کشیدنش به بیرون پرتاب بشه. اول پیچ گوشتی رو توی سوراخ پین اول قرار بده و بعد به همون روش که گفتم پین دوم رو هم در بیار. بعد در حالی که با کف دست فنر رو از پشت کنترل کردی پین دوم رو هم بکش بیرون و دستگاه ماشه و فنر رو خارج کن . اگر بخوای پیستون رو هم دربیاری باید اهرم کوک رو از جاش خارج کنی بعد پیستون رو هم بکشی بیرونKhansariha (8)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - Shatur - 2015-11-15 05:32 PM

ممنون بابت توضیحات. ببینم میتونم ناقصش کنم خخخخ

فرستاده شده از GT-I9192ِ من با Tapatalk

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - Shatur - 2015-11-17 06:02 PM

دوستان ساچمه کراسمن تهیه کردم. فقط میگم بهترین ساچمه واسه 350 از هر جهت باراکودا مچ با وزن 21گرین هست.

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - key - 2015-11-17 08:15 PM

(2015-11-17 06:02 PM)Shatur نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان ساچمه کراسمن تهیه کردم. فقط میگم بهترین ساچمه واسه 350 از هر جهت باراکودا مچ با وزن 21گرین هست.

چطور مگه ؟ کراسمن با 350 دقت نمیده ؟

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - Shatur - 2015-11-17 08:25 PM

تو15 متر باراکودا تغریبا تیر رو تیر میزنه ولی کراسمن حدود نیم تا یک سانت بین تیرا فاصلست.شاید واسه شکار هالوپوینت بهتر جواب بده اونم فقط واسه تخریبش ولی فکر نکنم باراکودا تو شکارم چیزی کمتر از کراسمن باشه. یه سوال داشتم اگه دوستان پاسخ بدن ممنون میشم امکانش هست افت قدرت 350 به خاطر همون به ارامش رسیدن و نرمال شدن فنر باشه؟؟؟ اخه قبلا یک لایه ام دی اف راحت سوراخ میکرد .ولی الان تیر خارج نمیشه از ام دی اف

بین 1500 تا 2000 تا شلیک داشتم

متاسفانه اینجا تعمیر کار نیست که بدم واسم سرویس و یا تعمیر کنن. با گجت کمپ تماس گرفتم گفتن با پست بفرست واست سرویس میکنیم ولی هم هزینه بره و زمان بر به دلیل مسافت

بی تجربگیم بد دردیه .انصافا هم از دوربین هم اسلحم راضیم با اینکه دوربین همون روز اول قبل از شلیک اول دوربین بستم خدارو شکر مشکلی پیش نیومده واسشون به جز همین افت قدرت.ولی دقتش بهتر شده

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - key - 2015-11-18 10:29 AM

نرم شدن فنر وی حدود 400 شلیک بدست میاد . نمیشه از روی ام دی اف و غیره نتیجه گیری کرد. دقیقترین راهش کورنو هستش ولی به هر حال چون شما میگی یه بار برای تمییز کردن لوله با پیتلر سیگار باهاش شلیک کردی و صدای شدیدی داده خوب شک برانگیز میشه هر چند که فکر نکنم با یه بار خالی شلیک کردن مشکلی برای فنر به وجود بیادحالا اینکه شما میگید ام دی اف رو فبلا رد میکرده با چه ساچمه ایی بوده ؟ من با هاتسان 125 و ساچمه رنجر مارشال 22 گرین از 5 متری زدم به ام دی اف رد نشد ولی پشتش رو کامل ترک انداخت( جرات نکردم از نزدیک تر بزنم ترسیدم تکه ای چیزی بره تو چشمم ) . من فیلم ریویو این اسلحه رو که توسط سایت airgunweb با ساچمه کراسمن و جی اس بی 18 گرین دارم. که خوب با جی اس بی بهتر کار کرده بود و طبیعی هم هست . به نظرم شما روی کراسمن متمرکز نشو برای این تفنگ سبکه و ممکنه مشکل در رفتگی شافت پیستون رو براتون به همراه داشته باشهKhansariha (8)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - Shatur - 2015-11-18 10:48 AM

من از همون ابتدای خرید 350 باراکودا شلیک کردم که این بار گفتم شاید با ساچمه های دیگه بهتر عمل کنه که کراسمن خریدم ولی مثل اینکه 350 فقط باراکودا واسش مناسبه.دقیقا الان اسلحه من همینجور شده تو 10 و 15 متر پشت ام دی اف ترک میندازه ولی خارج نمیشه

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - key - 2015-11-18 10:57 AM

(2015-11-18 10:48 AM)Shatur نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من از همون ابتدای خرید 350 باراکودا شلیک کردم که این بار گفتم شاید با ساچمه های دیگه بهتر عمل کنه که کراسمن خریدم ولی مثل اینکه 350 فقط باراکودا واسش مناسبه.دقیقا الان اسلحه من همینجور شده تو 10 و 15 متر پشت ام دی اف ترک میندازه ولی خارج نمیشه

از 10-15 متر پشتش رو ترک میندازه ؟؟؟؟؟؟ نه اقا خیالت راحت باشه من فکر کردم از نیم متری میزنی رد نمیشه !!!! به اصطلاح مجیک پلت 350 همون باراکودا هستش و مطمئن باش تو تخریب بهتر از کراسمن عمل میکنهKhansariha (8)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - Shatur - 2015-11-18 11:03 AM

اخه قبلا تو این فاصله کامل رد میشد .حتی همون روز که چندتا شلیک کردم بعد لول با پیتلر تمیز کردم و بعد از شنیدن اون صداها که 4مرتبه خالی شلیک کردم دیگه ساچمه رد نشد و فقط ترک میندازه و تا نیمه های ام دی اف پیش میره .سوالم اینه که با این حال هنوزم میشه رو قدرتش حساب کرد؟؟ و تو 30 40 متر افت زیادی نداره؟

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - key - 2015-11-18 12:22 PM

کلا اگه سلاحی بتونه از 15 متری ام دی اف رو سوراخ کنه و سمت دیگه رو هم تخریب کنه قدرت خوبی داره. بابا ام دی اف خیلی محکمه. به هر حال 2000 تا هم شلیک داشتید باهاش. ولی اگه قبلا رد میشده و بعد اون اتفاق رد نمیشه احتمال داره فنر از قسمت های انتهاییش دچار مشکلاتی شده باشه