شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی دیانا 350-diana 350 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده دیانا Diana products (/forumdisplay.php?fid=7)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=70)
+---- موضوع: معرفی دیانا 350-diana 350 (/showthread.php?tid=27)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - miladdelghandi - 2015-08-13 04:33 PM

سلام.آقا هر کی گفته 350 دقت نداره اشتباه میکنه اسلحه رو خوب نمیشناسه یا ازش انتظار دیگه ای داره Khansariha (367)درسته که به 52 نمیرسه ولی مثلا تو یه اسله بادی واسه شکار چه فرقی داره که تیر ها یکی دو سانت اینور تر بخورن تو فاصله ی 40 متری.بلاخره به اون موجود که احتمالا هم پرندست میخوره.من خودم با کالیبر 4.5 این اصلحه با پرو مگنوم و ساچمه آذرخش 2 راحت توی 50 متری کبوتر میزنم.که تازه ساچمه های خیلی خوبی هم نیستن
البته باید یکم با اسلحه مچ شی و یه چیزایی رو رعایت کنی
1:لگد اسلحه زیاده.سعی کن اسلحه رو تو دستت شل بگیری که لگدش راحت رو به عقب بیاد و تو دستت خنثی شه و دقت رو کم نکنه
2:اگه از دوربین استفاده میکنین بشینین کاملا بحث صفر دوربین هارو بخونین و یاد بگیرین و با اسلحه کار کنین تا بدونین تو 25 متری چه قدر بالا میزنه مثلا مال من تو 25 متری 8 سانت بالا میزنه و تو 45 متری صفره و خوب میزنه
3:تو فاصله های بالا باد رو مد نظر بگیرین چون مخصوصا تو ساچمه های سبک خیلی تاثییر داره
4:هر چند وقت یه بار گروپ بگیرین تا ببینین دوربین به هم نریخته باشه
5:من تو اسلحم لحظه آخر که ماشه رو میکشم یکم اسلخه به سمت راست میاد که خطای خودمه و من اسلاحش نکردم بلکه باهاش کنار اومدم م اون رو مد نظر قرار میدم.احتمالا شما هم اینطوری هستین
6.این اسلحه به خاطر لگدش و ارتعاشش زیاد بست هاش محکم نیست باید یه جوری محکمش کرد تا دوربین به هم نریزه و پیچ ه شل نشه چون یه کم که شل بشه کلا اسلحه گیج میزنه یکی به چب یکی به راست و یکی هم بالا خلاصه عجیب غریب میشه بعد چند وقت هم دوربین رو داغون میکنه.واسه اینه که میگن 350 زیاد مناسب دوربین نیست و باید دوربین خوب روش بزارین.اما یه فروشنده راه خوبی رو به من یاد داد که هم خطا ی سلاح رو کم میکنه و میزاره که شما بتونین از دوربین های ارزون تر هم روش استفاده کنین
[تصویر: IMG-20150808-202327.jpg] این لینک عکس 350 منه
دورش با این نوار های قدیمی که رو دوچرخه ها بسته میشد ببندیدن با کشش زیاد که خوب سفت شه و بعد بپیچینش همینطور ادامه بدین تا جایی که جلویه شکسته خم شدن لوله رو نگیره و بعد سرش رو با فندک آب کنین و روی هم بپسبونین.دیگه تموم 350 نه پیچ هاش شل میشه نه دوربین فشار میاد روش Khansariha (219)Khansariha (256)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - gamocfr - 2015-08-14 11:32 AM

سلام دوستان
من قبلا یه 350 داشتم بهترین دوربین براش 3*9*32 گامو با مارک طلایی هستش البته اگه پیدا شه

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - garshasb - 2015-08-14 12:38 PM

هیچ وقت به جهت محافظت از قنداق یا بست شدن بستها رویه هیچ تفنگی از انواع نوار دوچرخه و چسب لنت استفاده نکنیدKhansariha (8)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - miladdelghandi - 2015-08-14 08:47 PM

چرا داداش؟واسه اینکه رنگش میره یا رطوبت جمع میشه میگی؟؟؟فک نکنم مشکلی پیش بیادا اخه مثل چسب نیست که خورندگی ایجاد کنه .و اگه درست هم بسته شه زیرش هوا نباشه هیچ رطوبتی هم نمیگیره.البته اگه من اشتباه میکنم با دلیل بهم توضیح بدید ممنون.Khansariha (226)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - garshasb - 2015-08-14 09:33 PM

(2015-08-14 08:47 PM)miladdelghandi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چرا داداش؟واسه اینکه رنگش میره یا رطوبت جمع میشه میگی؟؟؟فک نکنم مشکلی پیش بیادا اخه مثل چسب نیست که خورندگی ایجاد کنه .و اگه درست هم بسته شه زیرش هوا نباشه هیچ رطوبتی هم نمیگیره.البته اگه من اشتباه میکنم با دلیل بهم توضیح بدید ممنون.Khansariha (226)
دادا واسه اینکه همیشه مقداری هوا زیر نوار میمونه که حاوی مولکولهای اب هست هم حاوی اسپور قارچ هم میکروبهای غیر هوازی،
همه اینها باعث پوسیدگی یا زنگ زدن یا به علت نتابیدن نور افتاب باعث باعث دورنگی میشه، این نوار اگه فقط برای بیرون رفتن بسته بشه و بعد از اتمام کار در اخر روز باز بشه اشکالی نداره و موارد گفته شده توسط شما صادق هست در غیر این صورت جز صدمه زدن کاری نمیکنهKhansariha (8)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - miladdelghandi - 2015-08-15 01:21 AM

والل رو یه چینی واسم این اتفاق نیافتاد اما اون واسم مهم نبود.این یکی به ریسکش نمی ارزه
به نظرت اگه یه پارچه بزارم زیرش و بعد اینو روش ببندم چطور؟؟؟
فکر کنم تاثیرش خیلی کمتر بشه

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - garshasb - 2015-08-15 01:52 AM

(2015-08-15 01:21 AM)miladdelghandi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
والل رو یه چینی واسم این اتفاق نیافتاد اما اون واسم مهم نبود.این یکی به ریسکش نمی ارزه
به نظرت اگه یه پارچه بزارم زیرش و بعد اینو روش ببندم چطور؟؟؟
فکر کنم تاثیرش خیلی کمتر بشه
بله تاثیرش کمتر هست،
بهتره از روکشها یا کاورهای ساخته شده مخصوص اینکار استفاده کنید، مثلا تمام کاموکید های پنجتیر پران ها به تفنگهای لوله شکن میخورن یا نوارهای مخصوص اینکار،
جهت شل نشدن بستها بهتره قبل از جاگذاری پیچها از واشرهای خورشیدی تیز استفاده کنید،

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - saheb - 2015-08-15 01:57 AM

دوستان کلا برای جلوگیری از شل شدن پیچ های قنداق هر اسلحه ای از واشر خورشیدی فنری و چسب لاکتایت مدل ۲۴۳ یا ۲۴۲ استفاده کنید

[تصویر: henkel-loctite-243-threadlocker-blue-250ml_431x431.jpg]

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - ziaeianho - 2015-08-15 09:23 AM

(2015-08-15 01:57 AM)saheb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان کلا برای جلوگیری از شل شدن پیچ های قنداق هر اسلحه ای از واشر خورشیدی فنری و چسب لاکتایت مدل ۲۴۳ یا ۲۴۲ استفاده کنید

[تصویر: henkel-loctite-243-threadlocker-blue-250ml_431x431.jpg]

صاحب جان بعد موقع باز کردن مجدد به رنگ قنداق اسیب نمیزنه Khansariha (8)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - saheb - 2015-08-15 09:50 PM

این یک چسب برای پیچ ها هست که چند تا مزیت داره
یکی اینکه از اکسید شدن و گیر کردن پیچ جلوگیری میکنه
از نفوذ اکسیژن به رزوه جلوگیری میکنه
چون حالت چسبدگی ایجاد میکنه ، پیچ راحت باز نمیشه ، نه در اون حد سفت که با ابزار دستی باز نشه
به قنداق هم کاری نداره چون باید به قسمت رزوه پیچ زده بشه. برای پیچ قنداق کمتر از یک قطره کافیه و البته اگر به قنداق هم بگیره اتفاقی نمیوفته چون روی مواد غیر فلزی اثر آنچنانی نداره فقط مقداری حالت چسبناکی ایجاد میکنه که با پارچه پاک میشه. اصلا فکر کنم در معرض هوا خشک نمیشه
فقط هم از همین مدل ۲۴۳ و ۲۴۲ استفاده کنید کمتر از یک قطره . اگر مثلا ۲۷۰ بزنید ، دیگه تا ابد باز نمیشه جز اینکه ۲۰۰ درجه حرارت مستقیم بدین.