شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی دیانا 350-diana 350 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده دیانا Diana products (/forumdisplay.php?fid=7)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=70)
+---- موضوع: معرفی دیانا 350-diana 350 (/showthread.php?tid=27)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - conneralfa - 2015-06-13 11:02 AM

دوستان یه سوال قیمت 350 به نظر شما تا تابستون دیگه چقدر تغییر میکنه ؟

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - tinger - 2015-06-13 11:32 AM

(2015-06-13 11:02 AM)conneralfa نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان یه سوال قیمت 350 به نظر شما تا تابستون دیگه چقدر تغییر میکنه ؟
منظورتون تابستان 1395؟یه کم سوالتون تخصصیه!Khansariha (8) باید تاس و اسطرلاب بیاریم و پیشگویی کنیم...

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - conneralfa - 2015-06-13 11:58 AM

اره
بدبختی اینه دیگه
باید اگه بخوام طبق گفته دوستان صبر کنم یه سال صبر کنم تا اسلحه خوب بگیرم
دوران کنکور نمیذاره Khansariha (226)
می خوام ببینم بودجمو چطوری تنظیم کنم .خودم رو 1/500 بستم
بودجه دانش آموز دیگه بیشتر از این جواب نمیده( با نون و نمک خوردن اینو باید جمع کنم خخ )
به خاطر همین میخوام قیمتو بدونم اگه دوستان میتونن یه پیش بینی کنن متشکر میشم از همه Khansariha (48)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - conneralfa - 2015-06-13 06:21 PM

دوستان میدونم تخصصیه ولی خب ما فقیر فقرا ریسک نمیتونیم کنیم
اگه میشه یه حدودی بهم بگید کاهش قیمت که مهم نیست افزایششو میخوام بدونم
مثلا تا 500 تومن ممکنه افزایش داشته باشه ؟؟؟!!(البته خدا نکنه )
البته خودم این سه شنبه یه سری فردوسی میزنم و یه سری سوال میپرسم ولی خب به بچه های انجمن هر چند 1 هفته نیست اینجام اعتمادم بیشتره Khansariha (219)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - key - 2015-06-13 06:29 PM

(2015-06-13 06:21 PM)conneralfa نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان میدونم تخصصیه ولی خب ما فقیر فقرا ریسک نمیتونیم کنیم
اگه میشه یه حدودی بهم بگید کاهش قیمت که مهم نیست افزایششو میخوام بدونم
مثلا تا 500 تومن ممکنه افزایش داشته باشه ؟؟؟!!(البته خدا نکنه )
البته خودم این سه شنبه یه سری فردوسی میزنم و یه سری سوال میپرسم ولی خب به بچه های انجمن هر چند 1 هفته نیست اینجام اعتمادم بیشتره Khansariha (219)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
نه اقا خیالت راحت. افزایش قیمت به 2 صورت ممکنه. یا دلار بره بالا که فعلا از اون نوابغ که دلار رو شش ماهه 3 برابر کردن خبری نیست. یا اون جنس خاص تو بازار کمیاب بشه که این یکی رو واقعا بعید میدونم چون توی این رنج قیمت 350 از پر طرفدار ترین اسلحه هاست. بره بالا نهایت 50 تومان بیاد پایین هم نهایت 50 تومان. این رو از روی قیمت پایه دارم میگم وگرنه تو بعضی شهر ها واقعا قیمت ها عجیب و غریبه. قیمت پایه توی فردوسی.Khansariha (8)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - conneralfa - 2015-06-13 07:02 PM

متشکرم دوست عزیز Key ) شرمنده اسمتونو بلد نیستمKhansariha (226)
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - mik - 2015-06-16 10:37 AM

با سلام
دوستان چند وقتیه که سلاح من هنگام هدف گیری اختلاف عمودی شات ها خیلی زیاد شده ولی از نظر افقی خیلی خوب میزنه تقریبا 1 سانت در 20 متر اما اختلاف عمودی شات ها بین 5 تا 7 سانته می خواستم ببینم مشکل از کجای سلاح هست ؟ در ضمن با سه نوع ساچمه هم تست کردم همین شکلی بود و دوربین هم سنتر 3-9*32 هست به نظر خودم مشکل از واشر سر پیستون هست.آیا درست میگم؟
ممنونKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - tinger - 2015-06-16 10:46 AM

(2015-06-16 10:37 AM)mik نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
دوستان چند وقتیه که سلاح من هنگام هدف گیری اختلاف عمودی شات ها خیلی زیاد شده ولی از نظر افقی خیلی خوب میزنه تقریبا 1 سانت در 20 متر اما اختلاف عمودی شات ها بین 5 تا 7 سانته می خواستم ببینم مشکل از کجای سلاح هست ؟ در ضمن با سه نوع ساچمه هم تست کردم همین شکلی بود و دوربین هم سنتر 3-9*32 هست به نظر خودم مشکل از واشر سر پیستون هست.آیا درست میگم؟
ممنونKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
اگر پایین میزنه احتمالا از واشرته ،وقتی تفنگ به هرعلتی ضعیف بشه اختلاف عمودی منفی پیدامیکنه.

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - asman - 2015-06-16 11:33 AM

1پیچ یا محوری که لول به وسیله اون به تفنگ بادی وصل میشه رو بررسی کنید که لاغر نشده باشه چون بالاغر شدنش لول از بدنه سیلندر تفنگ فاصله میگیره واز اونجا هوا رد میکنه یا با گشاد شدن سوراخیکه پیچ محور داخل اون قرار میگیره بازم این حالت پیش میاد2 اورینگی رو که ابتدای لوله( اونجایی که فشنگ گذاری میشه) رو برسی کنید لاغر یا پاره نشده باشه / من اینجوری تست میکنم اول از ازاد بودن فنر تفنگ بادی وخالی بودن لول از ساچمه مطمن میشم بعد که این مواردو رعایت کرددم دیگه لول سلاحو نمیشکنم واز سر لول چند بار پشت سر هم هوای داخل لول رو (میکشم) مک میزنم تا حالت خلا ایجاد بشه بعد فورا زبونمو میچسبونم به سر لول حالا اگه واشر مشکلی نداشته باشه خلا داخل لول زبون ادمو میکشه داخل اگرم مشکل داشته باشه که مشخصه /یادمه یه بار یه تفنگ بادی دست دوم روخریدم نمیدونم چه مارکی بود اما باواشر سالم بازم خلا درست نمیشد اخرسر متوجه شدم زیر شکافدرجه رو 3تا سوراخ کرده بودن ورزوه کرده بودن برای نگه داشتن شکافدرجه که یکی از سوراخا وصل بود به داخل لول وپیچشم گم شده بود که درستش کردم/ویا واشرداخلی سر پستون تفنگ زخمی شده/ پرحرفی کردم ببخشید

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - mik - 2015-06-16 01:26 PM

ا سلام
دوستان طاقت نیاوردم و اسلحه رو باز کردم این هم عکس هاش و فکر کنم هم فنر و هم واشر نیاز به تعویض دارند فقط چه جوری میشه واشر رو در آورد و درضمن این میله داخل پیستون هم یک خورده لق میزنه طوری نیست ؟
خواهشا دوستان سریع جواب بدن.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.