شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی دیانا 350-diana 350 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده دیانا Diana products (/forumdisplay.php?fid=7)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=70)
+---- موضوع: معرفی دیانا 350-diana 350 (/showthread.php?tid=27)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - yashar - 2011-08-27 02:43 PM

سلام خدمت دوستان گل خودمKhansariha (8)
بچه ها این همه گفتین 350 دقتش کم هستش و فلان! ولی تا الان من یه نفرو ندیدم تو این سایت بگه این ضعف 350 رو میشه با چند تا ابتکار حل کرد و از این اسلحه پر قدرت با ظاهر عالیش لذت برد! چرا؟ چون یا فنی نیستن یا انتظار دارن بدون دستکاری تو 50 متر نوک سوزن رو هم بتونن هدف گیری کنن.از دوستان خواهشمندم اگه اجازه بدن من فینگیلیسی تایپ کنم و تو تایید حرف اساتید فنی این سایت (اقا جاوید و مسیح خان و چند تا دوست عزیز که نهایت استفاده رو از اطلاعات مفیدشون بردم) چند نکته رو بر حسب تجربه ای که دارم تو اختیار دوستان بزارم.Khansariha (256)
راستی من چهجوری 2.3تا عکس از کامپیوتر به این صفحه بزارم.اخه جای upload کردن عکس رو پیدا نکردم!!! نکنه اینم امتیاز میخواد!!؟؟؟؟

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - hunter1250 - 2011-08-27 03:35 PM

(2011-08-27 02:43 PM)yashar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت دوستان گل خودمKhansariha (8)
.Khansariha (256)
راستی من چهجوری 2.3تا عکس از کامپیوتر به این صفحه بزارم.اخه جای upload کردن عکس رو پیدا نکردم!!! نکنه اینم امتیاز میخواد!!؟؟؟؟

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینجا upload کن.

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - rabinhood - 2011-08-27 08:24 PM

(2011-08-27 10:20 AM)SAVIOR. نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستانی که با دقت 350 مشکل دارند توجه داشته باشند که دقت 350 به نوع دست گرفتن خیلی حساسه، شما باید سعی کنی تفنگ کاملا شناور بگیری و اجازه بدی لگدش کامل بزنه ، اونوقت نظرتون در مورد دقتش عوض میشه
چند بار برام پیش اومده که به خاطر هیجان و از دست ندادن شکار، تفنگ سفت گرفتم و نتیجه برعکس شد و خطا رفت.
تو سایت پیرامید اطلاعات خوبی در مورد تکنیک تیر اندازی با 350 مکتوب شده،
به لینک زیر قسمت
Shooting technique

رجوع کنید:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

موفق باشید
سلام دوست عزیز
من نزدیک 1000 تا ساچمه با این تفنگ زدم و به همین نتیجه هم رسیدم!وقتی سعی نکنی که زیاد مهارش کنی بهتر میزنه! فقط نباید دست آدم موقع شلیک بلرزه. از بهترین ساچمه تو دسترس هم استفاده کردم!(باراکودا) دوربین سنترپوینت هم بستم ولی بازم تو هدف زنی بگیر نگیر داره!مثلا تو 60 متری قوطی ساچمه رو با مهار از 5 بار شلیک 3 بار میزنه! تازه نه وسطش.
و آلو را با 7 بار شلیک زد!!!
البته شاید تیر اندازی خودم ضعیفه و هنوز به اندازه کافی تجربه ندارم!!
ولی واسه شکار واقعا بهتره دیروز باهاش 2تا مرغابی زدم. مرغابی پرنده خیلی زرنگیه و فقط از دور میشه زدش!

سلام به همه دوستان عزیز
از همه دوستانی که زحمت کشیدن نظر دادن ممنون خصوصا آقاجون!! با او گروپ گیری مشتی که گذاشتی. بابا دمت گرم!! 52 تفنگ دقیقی هست ولی تیر انداز حرفه ای میخواد که همچین گروپی تو این فاصله بگیره! دستت درد نکنه.
آقا من از ساچمه باراکودا استفاده میکنم کالیبر تفنگ هم 5.5 هست و دوربین سنترپوینت 3-9*32 گذاشتم ولی بازم 350 اون جور که میخوام دقیق نمیزنه!
گروپش تو 40 متری از 5cm کمتر نمیشه! به نظر شما این واسه 350 طبیعیه؟ یا 1جای کار میلنگه؟!
3-2 تا تیرش میخوره کنار هم یه دفه 3-4 سانتیمتر پرت میزنه! بعد دوباره درست میشه! میشه راهنمایی کنین ببینم کجای کارم میلنگه؟
راستی کسی 52 تمیز داره با 350 عوض کنه؟

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - sniperelit - 2011-08-27 10:29 PM

دوستان فکر کنم بهتر برای دقت بهتره 350 یکم از قدرتش رو بگیریر حالا یا با استفاده از فنر ضعیفتر یا استفاده از فنر مدلهی دیگه و یا شکست یکی دو حلقه از فنر موعق جا انداختن
راستی یه جای یک پست دیدم که نوسته بود یک کیت مخصوص تیون 350 وجود دراه که کارکرد رو نرم تر میکنه و قدرت رو درحد 2 ژول پایین میاره اما خب چون 350 بازه قویتر از بقیه است
اما حالا یادم نیست کجا بود اگه دوستان دیدن خبر بدن

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - HALFMAN2010 - 2011-08-28 02:43 AM

فکر کنم دقت کم اون ناشی از لگدی که داره
خوب مسلما اگه تیرانداز ماهری باشی و بتونی تفنگ رو خوب مهار کنی دقتم افزایش پیدا میکنه ولی در کل این سلاح با این قدرت برای گروپ گیری و شکار گنجشک و امثالهم ساخته نشده و اگه برای کبوتر به بالا استفاده بشه خیلی کم دقت نیست و مناسب هم هست

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - SAVIOR. - 2011-08-28 09:54 AM

(2011-08-27 08:24 PM)rabinhood نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2011-08-27 10:20 AM)SAVIOR. نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستانی که با دقت 350 مشکل دارند توجه داشته باشند که دقت 350 به نوع دست گرفتن خیلی حساسه، شما باید سعی کنی تفنگ کاملا شناور بگیری و اجازه بدی لگدش کامل بزنه ، اونوقت نظرتون در مورد دقتش عوض میشه
چند بار برام پیش اومده که به خاطر هیجان و از دست ندادن شکار، تفنگ سفت گرفتم و نتیجه برعکس شد و خطا رفت.
تو سایت پیرامید اطلاعات خوبی در مورد تکنیک تیر اندازی با 350 مکتوب شده،
به لینک زیر قسمت
Shooting technique

رجوع کنید:

موفق باشید
سلام دوست عزیز
من نزدیک 1000 تا ساچمه با این تفنگ زدم و به همین نتیجه هم رسیدم!وقتی سعی نکنی که زیاد مهارش کنی بهتر میزنه! فقط نباید دست آدم موقع شلیک بلرزه. از بهترین ساچمه تو دسترس هم استفاده کردم!(باراکودا) دوربین سنترپوینت هم بستم ولی بازم تو هدف زنی بگیر نگیر داره!مثلا تو 60 متری قوطی ساچمه رو با مهار از 5 بار شلیک 3 بار میزنه! تازه نه وسطش.
و آلو را با 7 بار شلیک زد!!!
البته شاید تیر اندازی خودم ضعیفه و هنوز به اندازه کافی تجربه ندارم!!
ولی واسه شکار واقعا بهتره دیروز باهاش 2تا مرغابی زدم. مرغابی پرنده خیلی زرنگیه و فقط از دور میشه زدش!

سلام به همه دوستان عزیز
از همه دوستانی که زحمت کشیدن نظر دادن ممنون خصوصا آقاجون!! با او گروپ گیری مشتی که گذاشتی. بابا دمت گرم!! 52 تفنگ دقیقی هست ولی تیر انداز حرفه ای میخواد که همچین گروپی تو این فاصله بگیره! دستت درد نکنه.
آقا من از ساچمه باراکودا استفاده میکنم کالیبر تفنگ هم 5.5 هست و دوربین سنترپوینت 3-9*32 گذاشتم ولی بازم 350 اون جور که میخوام دقیق نمیزنه!
گروپش تو 40 متری از 5cm کمتر نمیشه! به نظر شما این واسه 350 طبیعیه؟ یا 1جای کار میلنگه؟!
3-2 تا تیرش میخوره کنار هم یه دفه 3-4 سانتیمتر پرت میزنه! بعد دوباره درست میشه! میشه راهنمایی کنین ببینم کجای کارم میلنگه؟
راستی کسی 52 تمیز داره با 350 عوض کنه؟
ببین حواست به دستی که زیر تفنگ میزاری باشه و همچنین شکل گذاشتن Khansariha (214)
مثلا من بهترین دقت وقتی میگیرم که انگشت شصت و انگشت اشارم به شکل یک U زیر تفنگ قرار میدم و جالبه وقتی کف دستم زیر تفنگ میزارم نتیجه خوبی نمیگیرم
البته این فقط یه تجربه شخصی و فوت کوزه گری برا منه امیدوارم برا شماهم مفید باشهKhansariha (256)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - نظري - 2011-08-28 10:28 AM

كاملا درسته آقاي Savior
350 چون لگد و ارتعاش داره موقع شليك بايد حتما بايد زيرش يه چيز نرم باشه در غير اينصورت دقت نداره و كف دست زير تفنگ قرار بگيره از همه حالتها بهتره و به حالتي كه تفنگ بين انگشت اشاره و انگشت شست قرار بگيره و سفت نگيريش و تو دستت راحت باشه و همچنين قنداق رو هم در حد يه تماس عادي به شونه ات بچسبان و فشار بهش نيار و تمركز موقع تيراندازي خيلي مهمه. اگه اينها رعايت بشه و تفنگ و دوربين هم تنظيم باشه ميشه دقت خوبي ازش گرفت Khansariha (8)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - rabinhood - 2011-08-28 04:22 PM

سلام
سعی میکنم باز یه گروپ دیگه بگیرمو بزارم همه ببینن و نظرشونو بگن.
شاد باشین!

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - yashar - 2011-08-28 04:25 PM

Khansariha (8)
ba salam khedmate dustan.ba ejazatun man fingilisi minevisam chon farsi vaghean nemitunam.diruz un chand kalame ro tu 20 daghighe neveshtam!!!Khansariha (290)
dar morede deghate 350 2safhe gabl tavize 2ta piche baghal ro goftam ke in masale tu afzayeshe deghate aslahe kar mikone karestun!
hamun tori ke agha javide aziz ham farmudan avaz kardane piche zire mashe ham kheyli moheme! yani har 3ta pich ro taviz mikonim(har 3tash az noe alen bashe)
hala in piche zire mashe ro mikhari(az picho mohre furush.betori ke hodude 6-7 milimetr shayadam bishtar az piche orjinale ruye aslahe deraz tar bashe)baad halgheye pelastikie 2re mashero baz mikoni picho ham mindazi hamun jaye piche halge va mibari terashkar ke andazeye piche jadid ro ke ru halge hastesh ro ham andazeye hamun piche orjinal kone.manzuram ine ke piche taze bayad meghdari az halgeye 2re mashe birun biyad ke piche orjinal miumad birun hodude 1 ela 2milimetr ham az andazeye tule orjinalelsh midi kutahtaresh konan!
baad ye vasher ham mindazi zire picho mibandi ruye hamun ghat-eye pelastikie halgheye mashe. bekhatere in zire mashe vasher mizarim chon ba har bar seft kardane pich,avaze mohkam baste shodan,pelastike halgheye mashe ro mikhore va chon pich ba har bar seft kardan 1milimetr be payin mire ,dar natije baade ye moddat tu dakhele silandr be mashe va fanar gir mikone!

baade tavize pich ha man luleye aslahero baz kardam! chon hes kardam tuye bushe ostovaneyi giris nist ya kam shode.chon avalan lule moghe mosalah kardan seda midad va seft ham bud.
.taze yekam ham laghi dasht.kholase bazesh kardam didam bejaye giris ye no roghane kheyli raghigh hast ke karkhune vase zang nazadane aslahe az un estefade mikone.hamin nabude giris baese khorde shodane bush dar asare sayide shodan va ba gozashte zaman baese shol shodan va lagh shodane lule mishe!!!
hala az girise nasuze verkole asle espaniyayi ham behesh zadam va lule ro andakhtam sare jashKhansariha (219)
deghat konid yeki az pich haye lule 4su hast vali un yeki ke mohre hast,vase seft kardanesh bayad abzar e makhsusesh ro besazi ke man tu kargahe terashkarim sakhtamesh.yani behtare ham pich va ham mohre seft beshan va be meghdare mosavi ke ehyanan lule kaj baste nashe!!Khansariha (214)

2safhe ghabl raveshe bastane mohre be pich haye kenare gonagh ro ham sharh dadam(hatman mohre bebandid chon joloye shol shodane pich haro migire!)
.Khansariha (48)
alan aslaheye man tu masafate 20metr ba durbine bsa sweet17 ke gheymatesham faghat 110 hezar tomane,bedune charkhidane + va shekastane adasi hash nazdike 1200ta shelik kardam(kollan) ke baade in tavize picho mohreo servise kamele aslahe tu 100ta shelike daghighe tir be june khodam na pich hash shol shode va na durbin az tanzim kharej shode! albate aval ha durbin daghigh nemizad vali baade shim gozari tavasote farmayeshate ali agha be natijeye matlub residamKhansariha (48)
chon pich haye tanzime bala payin ya chapo raste durbin bishtar az 2 dor baz beshe ,hatman durbin tanzim nemishe!!!
hala bavar konid nahayate lezzat ro mibaram .tu faselele 20 metri ye dayere be shoa-e 5milimetr ro mizanam va az tanzim ham kharej nemisheKhansariha (219)
aks hasho ham mizaram ke bavar konid!

khaheshan dustan bazi mataleb dar morede boridane fanaro injur harf haro faramush konan va zehne bazia ro injuri mashghul nakonan ke beran bala va mosibat sare khodeshun va aslahe be in khoshgelio kar dorosti biyaran.mamnun az hamatun va asatide mohtarame in sayt.zemnan har no soali dar morede in hayi ke goftam ro beporsid hatman javab midam.albate residan be in tajrobe ha 2mah zaman bord!!
bazan ham aslahe az chesham oftad vali akhare semajet be natije residam!

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - yashar - 2011-08-28 05:48 PM

[تصویر: Photo0043.jpg]