شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی دیانا 350-diana 350 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده دیانا Diana products (/forumdisplay.php?fid=7)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=70)
+---- موضوع: معرفی دیانا 350-diana 350 (/showthread.php?tid=27)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - mmdsniper - 2015-03-25 11:10 AM

(2015-03-25 08:19 AM)tem نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام من به یه مشکلی برخوردم که نگرانم کرده من از 8 متری به یه کاسه ی استیل با ساچمه تی اس22 زدم ولی سوراخش نکرد.به نظرتون خیلی ضعیف شده؟

سلام
دوست عزیز در ادامه فرمایش دوستمون mik بگم که اگه کاسه رو ثابت نکرده باشی در اثر ضربه برخورد قبل از اینکه سوراخ بشه از جاش حرکت میکنه که همین باعث میشه نیروی کافی در نقطه برخورد اعمال نشه و کاسه سوراخ نمیشه.
در ضمن چه اصراری که از استیل رد بشه مگه میخوای باهاش فیل شکار کنی خخخخخخخخKhansariha (8)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - zizo - 2015-04-08 04:08 PM

سلام به همه اساتید
من حسین هستم. کاربر جدیداین سایت. سایت فوق العاده ای دارید. ممنون از ساپورت کنندگان سایت و دوستان دیگه که تبادل اطلاعات میکنند.
چندروزی کل مطالب سایت رو خوندم برا خرید pcp. اما در آخر به نتیجه رسیدم برگردم سراغ 350 خودم و در عوض یک تفنگ ساچمه ای آکار ترک بگیرم.
چند سال پیش یک دوریین 50 9-3 tasco هم روش بستم. اما بنا به دلایلی تا امروز اونو صفر نکردم. متاسفانه تو سایت اصلی هیچگونه راهنمایی در مورد این دوربین پیدا نکردم. دوستان اگر امکان داره راهنماییم کنید
١ - چطور تنظیمات دوربین رو ریست کنم
٢ - هرکدوم از شماره ها توی عکس برا چه کاری هستند.
٣ - ساچمه مناسب برا صفر کردن و گروپ و بعضی وقتها شکار پرنده.
سپاسگذارم

[تصویر: 14284956551.j]

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - zizo - 2015-04-10 11:55 PM

دوستان کسی نیست؟ بنظر بعد از تعطیلاته و همه خستن! به نظرتون با پرومگنوم اصلی صفر بکنم یابرم ts 22 یا باراکودا بخرم؟ [/size]

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - mehti - 2015-04-11 12:34 AM

سلام
روی 350 سعی کن از ساچمه های سنگین و با کیفیت استفاده کنی قطعا بارکودا و تی اس یکم بهتر از پرومگنوم هستند.اگه فنر سلاح به ارامش رسیده دوربین نصب کن تا دوربین کمتر اسیب ببینه معمولا بعد از 500 تا شلیک.
اگه از ساچمه خوب برا 350 استفاده نکنی ازش زده میشی بعد ی مدت.چون دقت خوب بهت نمیده.

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - royall - 2015-04-11 12:38 AM

سوالات مربوط به صفر کردن دوربین رو لطفا در تاپیک مربوطه مطرح کنید.البته اگر پست اول دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رو مطالعه کنید احتمالا جواب تعدادی از سوالاتتون رو میگیرد
اما ساچمه ......
به نظر من شما ساچمه های کراسمن هالوپوینت و کراسمن دیسکاوری و جی اس بی 18 و 16 رو تست کنید و با هرساچمه ای که بهترین نتیجه رو گرفتید با همون دوربین رو صفر کنید
تی اس 22 و باراکودا کمی برای 350 سنگین هستند
Khansariha (8)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - fafam - 2015-04-11 01:13 PM

(2015-04-10 11:55 PM)zizo نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان کسی نیست؟ بنظر بعد از تعطیلاته و همه خستن! به نظرتون با پرومگنوم اصلی صفر بکنم یابرم ts 22 یا باراکودا بخرم؟ [/size]

دوست عزیز یک ساچمه عالی وتست شده برای تفنگ شما هاتسان رنجر دراگون جعبه اش سبز رنگه با اطمینان بخرید ضرر نمیکنید قیمت هر بسته بین 15 تا 18 هزار میباشد
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - zizo - 2015-04-11 10:41 PM

با سپاس از پاسخ دوستان « mehti, royal & fafam »
آقا مهتی با این تفنگ نزدیک به ٥٠٠ شلیک انجام شده. دوربین رو نصب کردم و آماده گرفتن ساچمه خوب هستم.
دوست گرامی آقای رویال (از همه دوستان بدلیل استفاده از تام کاربری بجای نام خودشون پوزش میخوام) ممنون از توجهتون. من پیش از اینکه پرسشم رو بنویسم بیش از ٢٠ صفحه اول رو خونده بودم و هنوز هم مطالب رو دنبال میکنم. اما پاسخهای متفاوت که البته دلیل بر اشتباه بودنشون نیست، دیدم. توی فروم های خارجی هم کم و بیش همین هست که نشان از توام بودن تجربه و سلیقه هست. اما امکان تست همه این ساچمه ها برای من مشکله با توجه به قیمتها و یافتن زمان و مکان مناسب. توی همین ٣ پست آخر ٧ مدل ساچمه پیشنهاد شد که در دو پست کاملن متضاد هم هستن. قبول کنید به یک نتیجه رسیدن برای من و دیگران مثل من خیلی سخته. مخصوصن هرچی بیشتر میخونم بدتر میشه.

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - kargadankosh - 2015-04-11 11:18 PM

(2015-03-25 08:19 AM)tem نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام من به یه مشکلی برخوردم که نگرانم کرده من از 8 متری به یه کاسه ی استیل با ساچمه تی اس22 زدم ولی سوراخش نکرد.به نظرتون خیلی ضعیف شده؟

سلام من تجربه 350روندارم ولی کاسه استیل خیلی محکمه وحتی باتجربه ای که دارم استیل خالص بامته اهن معمولی هم راحت سوراخ نمیشه

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - royall - 2015-04-11 11:26 PM

تنها ساچمه ای که میتونم با تضمین بگم نیاز شما رو برای تفریح و شکار براورده میکنه ساچمه ی کراسمن (دیسکاوری و پریمر) و بعد جی اس بی 18 گرین هست اما ساچمه های دیگه رو باید تست و بعد تهیه کنید.این دو ساچمه رو هم با اطمینان کامل به شما پییشنهاد میکنم چون این ساچمه ها بارها و بارها روی 350 تست شده و نتایج هم رضایت بخش بوده اند
Khansariha (8)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - alighaed - 2015-04-11 11:31 PM