شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی دیانا 350-diana 350 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده دیانا Diana products (/forumdisplay.php?fid=7)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=70)
+---- موضوع: معرفی دیانا 350-diana 350 (/showthread.php?tid=27)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - shekaarban - 2015-01-31 10:38 PM

با سلام در تایید فرمایش ln 1 عزیز باید بگم که منم این مشکل رو داشتم و با تعویض فنر ضامن این مشکل حل شدKhansariha (8)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - key - 2015-02-04 10:43 PM

سلام کسی از دوستان میدونه کورس پیستون دیانا 350 چند میلی متر هستش ؟

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - KRALMAGNUM - 2015-02-04 11:42 PM

فکر کنم 11 سانت و نیم باشه اگر اشتباه نکنمKhansariha (8)
دوستان تا حالا شده لول 350 از وسط تاب ور داره رو به پایین؟
واسه اسلحه یکی از دوستان اتفاق افتاده بود اورد پیشم واسش راستش کردم ازم پرسید دلیلش چی میتونه باشه منم گفتم تنها دلیلی که داره دستتون رو از وسط لول بگیری واسه مسلح کردن ایا این دلیل درسته ؟به خودش که گفتم گفت اره از وسط من لول رو میگیرم
حالا میخوام خودم قانع بشم که ایا همچین دلیلی درسته؟
یا علی

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - ALIANA-54-T06 - 2015-02-05 09:07 AM

(2015-02-04 11:42 PM)KRALMAGNUM نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فکر کنم 11 سانت و نیم باشه اگر اشتباه نکنمKhansariha (8)
دوستان تا حالا شده لول 350 از وسط تاب ور داره رو به پایین؟
واسه اسلحه یکی از دوستان اتفاق افتاده بود اورد پیشم واسش راستش کردم ازم پرسید دلیلش چی میتونه باشه منم گفتم تنها دلیلی که داره دستتون رو از وسط لول بگیری واسه مسلح کردن ایا این دلیل درسته ؟به خودش که گفتم گفت اره از وسط من لول رو میگیرم
حالا میخوام خودم قانع بشم که ایا همچین دلیلی درسته؟
یا علی
این مورد خمش و تاب لوله بعد از کارکرد زیاد محتمل هست من خودم تفنگ قدیمی دارم که همین تاب را برداشته
البته دلیل قطعی برایش نمیشه گفت از نحوه بستن لوله گرفته تا احتمال بد تکیه شدن تفنگ در حالت استراحت و یا هنگام تیراندازی و ..... اینها میتونه به مرور باعث تاب لوله شود . Khansariha (8)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - KRALMAGNUM - 2015-02-05 12:26 PM

ممنون علی اقا نا گفته نماند بالای 3000 شلیک باهاش داشتهKhansariha (8)
یا علی

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - mehti - 2015-02-11 05:40 AM

تفنگ بی نظیری هست برا شکار اما شکارچی مبتدی نمیتونه باهاش خوب نتیجه بگیره.350 با وزن 3.8kg و سیستم مسلح شدن کمر شکنش و قنداق بسیار زیبا و مناسب برا شکار و قدرت 30 ژولی که بی نظیره در کلاس فنری ها میتونه با ساچمه مناسب و کنترل لگدش در تیراندازی به نتایج عالی تو شکار رسید که شرمندتون نمیکنه مطمینا با شرایطی که گفتم.اما در مقایسه با تفنگهای دیگه دیانا باید بگم نسبت به وزنش و قدرتش شرکت دیانا بالانس خوبی برقرار نکرده و با نصب دوربین این بالانس بهتر میشه و دوربینم حتما باید یا دیانا یا لیپرز یا سنتر با زوم های کم و در صورت امکان بدون زوم خرید تا لگد قدرتمند این تفنگ حسابشو نرسه.در کل برا شکار گزینه خوبی مخصوصا پرندگان متوسط جسه.حتما کالیبر 5.5 این تفنگ و بخرید که خیلی بهتر بخاطر قدرت زیادش حواب میده

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - ln 1 - 2015-02-11 04:12 PM

(2015-02-04 10:43 PM)key نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگه طول کورس برای محاسبه حجم سیلندر مورد نیازه شماست این جدول میتونه مفید باشه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - key - 2015-02-11 11:21 PM

(2015-02-11 04:12 PM)ln 1 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-02-04 10:43 PM)key نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگه طول کورس برای محاسبه حجم سیلندر مورد نیازه شماست این جدول میتونه مفید باشه

اتفاقا دقيقا براي همين ميخواستم . جدول خيلي خوبي براي مقايسه با ساير مدل هاست . دمت گرم دوست عزيزKhansariha (8)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - tem - 2015-02-18 10:42 PM

سلام این اسلحه توان شلیک ساچمه سامیانگ رو داره؟قدرتش چقدر میشه تقریبا؟

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - shekaarban - 2015-02-18 11:37 PM

با سلام Khansariha (8)
سامیانگ براش سنگین دوست عزیز بهترین ساچمه براش تا 18 گرین هست تو 5.5