شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی دیانا 350-diana 350 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده دیانا Diana products (/forumdisplay.php?fid=7)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=70)
+---- موضوع: معرفی دیانا 350-diana 350 (/showthread.php?tid=27)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - jubin - 2014-12-13 11:15 PM

با سپاس از شما دوست عزیز اگه امکان داره میتونید آدرس تهران و بهم بدید که کجا میتونم تهیه کنم؟

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - royall - 2014-12-13 11:17 PM

سلام دوست عزیز
برای تهیه ی ساچمه ی دیسکاوری میتونید به فروشگاه سایت مراجعه کنید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - joyandeh - 2014-12-18 01:13 AM

سلام در حال ساچمه گذاري دستم به ماشه خورد لوله به شدت بر گشت و به سمت بالا کج شد اين اتفاق عادي هست يا نه؟ پس از باز کردن لوله نسبتا راحت تاب گيري شد بعدش تفنگ رو کلا باز کردم موقع بستن پيستون و واشر وفنر رو گريس کاري کنم يا نه؟ ا گه نيازه با چه نوع گريسي با تشکر از راهنمايي شما دوستان خوب

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - key - 2014-12-18 10:15 AM

(2014-12-18 01:13 AM)joyandeh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام در حال ساچمه گذاري دستم به ماشه خورد لوله به شدت بر گشت و به سمت بالا کج شد اين اتفاق عادي هست يا نه؟ پس از باز کردن لوله نسبتا راحت تاب گيري شد بعدش تفنگ رو کلا باز کردم موقع بستن پيستون و واشر وفنر رو گريس کاري کنم يا نه؟ ا گه نيازه با چه نوع گريسي با تشکر از راهنمايي شما دوستان خوب

به بالا كج شدن لوله در اثر اين اتفاق به كرات پيش اومده چه تو سلاحهاي ديانا و چه برند هاي ديگه. ولي چيزي كه عجيبه اينه كه مگه سلاح شما به طور خودكار رو ضامن نرفته كه دست شما خورده به ماشه و اسلحه اين بلا سرش اومده ؟ در مورد گريس كاري هم بعضي دوستان فنر رو گريس ميزنن و معتقدند كه اسلحه نرم تر ميشه ولي بدون شك هيچگونه روغن و گريسي به داخل سيلندر نبايد بزنيد

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - lisar - 2014-12-19 01:06 AM

سلام به همه داداشا ازتون یه سوال داشتم با 350 تا ند متر میتونم اردک شکار کنم

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - mik - 2014-12-20 05:32 PM

(2014-12-20 05:01 PM)ROOBAH نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
یه سوال داشتم . میخواستم بدونم برد این اسلحه با ساچمه جی اس بی 18 چقدره ؟ منظورم اینه که تا چند متری ساچمه مسیر نسبتا صافی رو طی میکنه و تا چند متری میشه با این تفنگ و این ساچمه انتظار شکار موفق داشت ؟
با سپاس
با سلام
دوست عزیز اگر منظور شما مسیر صاف باشه بدون استفاده از میلدات تقریبا می شود از ده متر تا 40 متر در این فاصله اسلحه تقریبا دقیق می زند و در وسط های مسیر یک خورده بالا در شرایط بدون باد در مسافت های بالاتر با استفاده از میلدات تا 60 متر هم می توانید بزنید البته در شرایطی که در شکار سنگی یا تفنگتون پایه داشته باشه که تفنگ تکون نخوره و گر نه سر دست زدن کار سختیه در بالاتر از 60 متر هم می توان زد ولی اگر حتی اندکی باد هم بیاید ساچمه زیاد انحراف پیدا می کند شاید از نظر قدرتی بتوان گفت در صد متر هم شما به شکار بزنید می افتد چون در آن فاصله تقریبا ده زول باقی مونده از توان تفتگ که خودش برای کشتن کبوتر و خرگوش و ... کافی است ولی موضوع این است در این شرایط اگر باد بیاید. که معمولا در شرایط شکار باد میاید حد اقل باید یک شات داشته باشید تا شاید بتوانید شات بعدی را دقیق بزنید پس شما تا شصت متر حساب کن و من تا شصت متر هم خودم تجربه اش را داشته ام و در فواصل بالاتر نقش شانس بیشتر از مهارت می شود.

در ضمن تمام تجربیات من با کراسمن بوده ولی جی اس بی هم در سطح کراسمن هست و بادقت تر و کراسمن شکاری تر هست ولی جی اس بی یک خورده سنگین تره پس تمام موارد بالا را شامل می شود.

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - joyandeh - 2014-12-20 05:58 PM

سلام دوستان عزيز در جايي شنيدم براي بهتر کار کردن تفنگ داخل محفظه سيلندر پس از 1000 شليک يک تا دو قطره روغن نسوز ريخته بشه خوبه ايا براي 350 اين کار نيازي هست اين روغن ها رو کجا ميشه گير اورد با تشکر از راهنمايي شما اساتيد محترم

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - ln 1 - 2014-12-21 04:44 PM

طبق فتاوای قدما ریختن هر گونه روغن و سایر روانسازها در محفظه کمپرس تفنگ فنر پیستونی به حکم محاربه با تفنگتون میباشد فلذا از انجامش خودداری نمایید

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - torbo - 2014-12-21 04:54 PM

سلام داداش گلKhansariha (8)
منم شنیدم بعد چند تا شلیک که دقیق نمیدونم چندتا فقط یک قطره روغن تفنگ نه روغن دیگه ریخته شه.
من فقط شنیدم و نمیدونم راسته یادروغ

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - ROOBAH - 2014-12-21 05:09 PM

سلام دوستان
برای دیانا 350 میخواستم جی اس بی 18 بخرم . 5.50 یا 5.51 یا 5.52 بگیرم ؟