شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی دیانا 350-diana 350 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده دیانا Diana products (/forumdisplay.php?fid=7)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=70)
+---- موضوع: معرفی دیانا 350-diana 350 (/showthread.php?tid=27)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - mustafa - 2014-10-03 12:40 PM

مهدی جان سلام
تابستان امسال در مسافرتی که به استان گیلان داشتم در شهر لنگرود به صورت اتفاقی مغازه ی بادی فروشی دیدم واز صاحب مغازه درباره ی لول مگنام 350 پرسیدم که موجود داره و اصله؟ ج داد شرکت نخجیر آورده و اصله البته 4.5 بودش...من دنبال لول 5.5 بودم که متاسفانه نداشت.و وقتی دیدش که من 4.5 رو نمی خوام قیمت نداد و گفتش باید از شرکت نخجیر قیمت بگیرم و مارو پیچوند!
اگه گیلان- لنگرود- سمت جاده چمخاله و پل قدیمی(فکر کنم آدرسش همینه) آشنا داری شاید هنوز داشته باشه..
پیروز باشید

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - MehdiNiyati - 2014-10-04 11:38 AM

شماره تلفن نداشت

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - mustafa - 2014-10-05 12:43 AM

متاسفانه یادم رفت شماره بگیرم

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - arshia - 2014-10-27 02:09 PM

با سلام خدمت دوستان گرامي
تفنگ من 350 مگنوم 5.5 هست ، اون قسمتي كه ساچمه داخل لول ميره تو تفنگ من گرد نيست يه مقادر به سمت بالا اوريب
شده مي خواستم بدونم اشكالي نداره
با تشكر

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - smostafam - 2014-10-27 02:43 PM

دوست عزیز اشکالی ندارد. Khansariha (8)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - arshia - 2014-11-12 08:40 AM

با سلام خدمت مدیران و دوستان گرامی
من دیروز حواسم نبود با تفنگ خالی شلیک کردم . می خواستم بدونم مشکلی برا تفنگ پیش نمیاد

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - mhrSB - 2014-11-12 11:23 AM

(2014-11-12 08:40 AM)arshia نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت مدیران و دوستان گرامی
من دیروز حواسم نبود با تفنگ خالی شلیک کردم . می خواستم بدونم مشکلی برا تفنگ پیش نمیاد
سلام دوست عزیز
با یکی دو بار مشکلی به وجود نمیاد ولی در دراز مدت باعث خرابی اسلحه و واشر میشه.
وقتی شما بدون تیر شلیک میکنید فنر با سرعت بیشتری باز شده و پیستون و واشر پیستون هم با سرعت زیادی جلو می ایند و این باعث میشه در دفعات متعدد باعث سوخت و خرابی واشر پیستون بشه(البته اگه با ساچمه خیلی سنگین تر از حد تفنگتون هم شلیک بکنید واشر پیستون خراب میشه و قدرت تفنگ کم خواهد شد)
و همچنین چون خود پیستون هم محکم به انتهای سلیندر میخوره باعث ارتعاشات به مراتب بیشتری نسبت به حالت اول میشه که اینم روی تمامی قطعات تفنگ تاثیر داره.Khansariha (226)
ولی در کل بر اثر چند بار مشکلی پیش نمیاد.Khansariha (399)
اگه تیراندازی هم منصرف شدید میتوان اسلحه را از حالت کوک خارج کرد و یا اسلحه را در نقطه امنی مثل خاک خالی بکنید(هرچند سرب میزان کمی سمی هست)Khansariha (226)
موفق باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - ln 1 - 2014-11-12 02:32 PM

ممنون از توضیحات اقا محراب .
یک پیشنهاد که خودم همیشه به اون عمل میکنم . مخصوصا در مورد کمر شکنها اجرایی تر هست اینکه همیشه یک ساچمه در جان لوله قرار میدم . اینطوری تفنگ عملیاتی هست همیشه و در ثانی مواقعی که تفنگ در حال استراحت میباشد مخصوصا در حالت عمودی اگه ذره ای هر چند کوچک وارد لوله شود امکان اینکه به داخل سیلندر و سر واشر پیستون وارد شود منتفی خواهد شد

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - ROOBAH - 2014-11-13 02:34 PM

سلام دوستان
یه سوال داشتم . امروز یکی از دوستانم به من گفت توی قوطی ساچمه چند قطره روغن بریز تا کمی چرب بشه و شتاب ساچمه بیشتر بشه ( تفنگ دیانا 350 کالیبر 5.5 ) . آیا این کار درسته و آسیبی به تفنگ نمیزنه ؟؟ ( ساچمه هم در حال حاضر پرو مگنوم )

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - royall - 2014-11-13 02:57 PM

(2014-11-13 02:34 PM)ROOBAH نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
یه سوال داشتم . امروز یکی از دوستانم به من گفت توی قوطی ساچمه چند قطره روغن بریز تا کمی چرب بشه و شتاب ساچمه بیشتر بشه ( تفنگ دیانا 350 کالیبر 5.5 ) . آیا این کار درسته و آسیبی به تفنگ نمیزنه ؟؟ ( ساچمه هم در حال حاضر پرو مگنوم )

سلام دوست عزیز
اگر ساچمه ها چرب باشند سرعت حرکتشون داخل لوله زیاد میشه و بخاطر سرعت زیاد ساچمه با خان خوب درگیر نمیشه که عامل اصلی کاهش دقته + ساچمه ای که چرب شده باشه با فشار (هوای) کمتری از داخل لول خارج میشه به همین دلیل پیستون با سرعت بیشتری داخل سیلند حرکت میکنه و مشکلات زیر رو به وجود میاره :
1/شکستن زود هنگام فنر
2/از بین رفتن واشر سر سیلندر
3/قوی تر شدن لگد تفنگ
4/افزایش صدای شلیک