شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی دیانا 350-diana 350 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده دیانا Diana products (/forumdisplay.php?fid=7)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=70)
+---- موضوع: معرفی دیانا 350-diana 350 (/showthread.php?tid=27)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - mohammad_0544 - 2014-06-16 06:26 PM

یه پیچ مخصوص بند داره اسلحه فروشا دارن .قنداقو با مته سوراخ میکنین بعد پیچش میکنن . بهتره بدین تعمیر کار براتون وصلش کنه.

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - nasergafari - 2014-06-16 06:30 PM

سلام داداشم
دادا یه عکس تو صفحه اول تاپیک 56هست که دو تا تفنگ کنار هم هستند اتفاقا برا 350بند گذاشته اینم ادرسش
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نگاه کن بدردت میخوره
داش محمد نوکرتم بابا کی بخاطر یه بند قنداق رو سوراخ میکنه یا میده به تعمیر کار با ملاطفت با اسلحه بایدرفتارکرد فدات شم
مخلصیم

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - mik - 2014-06-16 06:44 PM

(2014-06-16 06:30 PM)nasergafari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام داداشم
دادا یه عکس تو صفحه اول تاپیک 56هست که دو تا تفنگ کنار هم هستند اتفاقا برا 350بند گذاشته اینم ادرسش
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نگاه کن بدردت میخوره
داش محمد نوکرتم بابا کی بخاطر یه بند قنداق رو سوراخ میکنه یا میده به تعمیر کار با ملاطفت با اسلحه بایدرفتارکرد فدات شم
مخلصیم

مرسی روش خیلی جالبیه فقط این کفشک مخصوص هست و روی خودش جای بند داره و یا باید خودمون براش تهیه کنیم.

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - nasergafari - 2014-06-16 06:53 PM

والا دقیق نمیدونم ولی به احتمال زیادخودش جای بند داره اگرم نداشته باشه میتونی یه تیکه چرم بدوزی به کفشک وبند رو بهش وصل کنی ولی فکر نکنم نیازی به این کار باشه به احتمال قوی جا بند داره خودش
مخلصیمKhansariha (8)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - mik - 2014-06-16 07:37 PM

یک کار دیگه هم میشه کرد که خوذم تصمیم گرفتم انجامش بدم این هست که کلا خود بند را روی کفشک بدوزم و نه دیگه پاره میشه و دائمی هست و اون طرف هم به لوله می بندم به هر حال ممنون از وقتی که گداشتید.

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - mohammad_0544 - 2014-06-16 07:39 PM

شاید اینی که میگم یکم بعضی از دوستان یکم ناراحت بشن چون همه کسایی که تو این پیجن جزو علاقه مندان به این اسلحه هستن.
در مورد وصل کردن بنده که دوست عزیزمون میگن احتیاج نداره حیفه قنداقش سوراخ بشه بگم متاسفانه این اسلحه اینقدر سنگینه که بدون بند باهاش نمیتونی مدت زیادی راه بیفتی دنبال شکار خسته میکنه .
به طمع اینکه قدرتش زیاده میریم 350 میگیریم ولی متاسفانه اصلا دقیق نیست و بدرد شکار ریز نمیخوره و شکار درشت کجا بود که اون بدردش بخوره. تا الان به سفارش هر کی رسید یه مارک ساچمه گرفتم ولی دریغ از یه هدف زنی دقیق . از تفنگ بادی انتظار داریم خال به خال بزنه ولی متاسفانه در حد یه کفه دست میزنه . تا الان 2 تا تفنگ آک گرفتم هر دوش همین طور بود.میگیم چون قدرتش زیاده یکم اینطرف اونطرف میزنه .من ازش راضی نیستم پس حیف نیست قنداقش سوراخ بشه

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - mik - 2014-06-16 08:07 PM

(2014-06-16 07:39 PM)mohammad_0544 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شاید اینی که میگم یکم بعضی از دوستان یکم ناراحت بشن چون همه کسایی که تو این پیجن جزو علاقه مندان به این اسلحه هستن.
در مورد وصل کردن بنده که دوست عزیزمون میگن احتیاج نداره حیفه قنداقش سوراخ بشه بگم متاسفانه این اسلحه اینقدر سنگینه که بدون بند باهاش نمیتونی مدت زیادی راه بیفتی دنبال شکار خسته میکنه .
به طمع اینکه قدرتش زیاده میریم 350 میگیریم ولی متاسفانه اصلا دقیق نیست و بدرد شکار ریز نمیخوره و شکار درشت کجا بود که اون بدردش بخوره. تا الان به سفارش هر کی رسید یه مارک ساچمه گرفتم ولی دریغ از یه هدف زنی دقیق . از تفنگ بادی انتظار داریم خال به خال بزنه ولی متاسفانه در حد یه کفه دست میزنه . تا الان 2 تا تفنگ آک گرفتم هر دوش همین طور بود.میگیم چون قدرتش زیاده یکم اینطرف اونطرف میزنه .من ازش راضی نیستم پس حیف نیست قنداقش سوراخ بشه

حقیقتش من کاری به حرف شما ندارم ولی شما میگی شکار کوچیک اگر منظور شما همون گنجشک باشه که با تفنگ بالای 20 ژول بزنی غیر قابل استفاده هست و گنجشک را شما با یک چینی 100 تومنی هم می تونی بزنی ولی در باب شکار های بزرگتر خصوصا کبوتر واقعا می گم مگنوم 350 از هر 5 شات 4 شاتش می خوره خب آره سنگین بودنش راهم قبول می کنم ولی تفنگ بادی هایی در این رنج همگی سنگین هستند از وایرخ 80 تا 52 و 54 و ... ساچمه مورداستفاده من هم اکثرا تی اس 22 و پرومگنوم هست و تا 50 متر واقعا ازش راضی ام خصوصا تی اس 22 به هرحال هرکس نطر خودش را دارد .
با آرزوی موفقیت برای شما

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - mohammad_0544 - 2014-06-16 08:24 PM

باراکودا ts22 و.... همه رو امتحان کردم .
داداش طرف ما کبوتر کمه از تیکا بزرگتر پیدا نمیشه. کلا تفنگم داره خاک میخوره

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - royall - 2014-06-16 08:26 PM

(2014-06-16 07:39 PM)mohammad_0544 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این که شما نمیتونید با 350 شلیک های دقیقی داشته باشید چند علت داره :
1/تفنگ شما مشکل داره
2/دوربین شما خرابه
3/خودتون در تیراندازی و دفع لگد 350 تجربه ی کافی ندارید
دوستان از 350 خاطرات شکار و هدف زنی های خوبی داشته اند پس براساس نظر شخصی خودتون که قابل استناد نیست چهره ی یک تفنگ رو خراب نکنید.
ثانیا تفنگ های شکاری مخصوص شکار هستند و نباید ازشون انتظار خال زدن داشت.Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - KRALMAGNUM - 2014-06-16 08:47 PM

سلام. والا من یکی از دوستام یه 350 داره 2 سه هفته پیش جمعه رفتیم هدف زنی تا 110 متری باهاش هدف میزدم و انقدرم لگدش سنگین نیست خیلی لگدش نرمه تعجب میکنم اینجوری در موررد350 صحبت میکنید.Khansariha (226)