شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی دیانا 350-diana 350 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده دیانا Diana products (/forumdisplay.php?fid=7)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=70)
+---- موضوع: معرفی دیانا 350-diana 350 (/showthread.php?tid=27)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - david - 2011-08-21 11:54 PM

دوست من اگر قطعه ای که مسیح جان فرمودند سالم نبود که هیچ تعویض میکنی اما اگر سالم بود .در جایی که پیچ لوله به بدنه سیلندر متصل میباشد و با باز کردن ان لوله از بدنه اصلی جدا میشود. درون ان پیچ قطعه ای دارد از جنس فلزی همچون چدن و استوانه ای شکل که پیچ درون ان قرار میگیرد و لوله را نگه میدارد ممکن است ان قطعه شکسته باشد.البته در گذشته مگنوم من که داشتم همین مشکل را پیدا کرده بود و ان قطعه را دادم تراشکار برایم تراشید. از این دو حال بیشتر خارج نیست یا همانی که اقا مسیح فرمودند یا همینی که من گفتم و در هر دو صورت قابل درست شدن مثل روز اول میباشد

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - rabinhood - 2011-08-25 03:31 PM

david جان سلام
امروز تفنگ رو از مسیح جان تحویل گرفتم و از روز اولش هم بهتر شده بود.قطعه خرابش هم بهم نشون دادن که یه چیزی شبیه یه واشر لبه دار بود که کج شده بود.ظاهرا به فنر گیر میکرده(یه همچین چیزی)
در ضمن اقا مسیح تفنگو یه سرویس توپ هم کردن که بسیار نرم و بی صدا شد. حتی حس میکنم برا مسلح کردن زور کمتری میخواد. دقتشم یه کم بهتر شده!
به هر حال ممنونم ازت آقا داوود.
به قول خال زن یا حق!!

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - eternal - 2011-08-25 06:05 PM

با سلام خدمت دوستان
بنده مگنوم 350 کالیبر5.5 دارم که متاسفانه 2 بار فنرش شکسته
من این سلاح رو نو خریده بودم فکر میکنم از همون نویی هم فنر اصلی دیانا داخلش نبود چون همیشه موقع مسلح کردن صدای گوش خراش فنر ازیتم میکرد تا اینکه کلا فنر شکست..
رفتم یه فنر به اسم مثلا اصل آلمان گرفتم به قیمت 20000 تومان . این فنر هم بعد از تقریبا 2000 شلیک شکست..این فنر دومی هم مثل قبلی هنگام مسلح شدن صدا میداد..
از دوستان کسی هست که بتونه یه فنر واقعا اصل واسه مگنوم 350 تهیه کنه واسم؟
قیمت این فنر اصل حدودا چنده؟

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - ALIANA-54-T06 - 2011-08-25 09:55 PM

(2011-08-25 06:05 PM)eternal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت دوستان
من این سلاح رو نو خریده بودم فکر میکنم از همون نویی هم فنر اصلی دیانا داخلش نبود چون همیشه موقع مسلح کردن صدای گوش خراش فنر ازیتم میکرد تا اینکه کلا فنر شکست..
رفتم یه فنر به اسم مثلا اصل آلمان گرفتم به قیمت 20000 تومان . این فنر هم بعد از تقریبا 2000 شلیک شکست..این فنر دومی هم مثل قبلی هنگام مسلح شدن صدا میداد..
دوست عزیز این فنر تو مغازه های اقالو و ساحل (پاساژ صداسیما) همین حدود 20 هزار قیمت دارند و اونها اصلی دارند البته فعلا اصلی تر از اینها هم نیست که خود شرکت دیانا تو بازار شرق آسیا میفرسته Khansariha (214)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - rabinhood - 2011-08-25 10:18 PM

(2011-08-25 06:05 PM)eternal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت دوستان

دوست عزیز اگه اصفهان زندگی میکنی آقا مسیح میتونه برات تهیه کنه. شاید تفنگت یه ایرادی داره که فنر میشکنه!

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - hamidhunter52 - 2011-08-25 11:32 PM

بله به نظر من حتما یه مشورت با مسیح داشته باش هم میتونه برات فنر تهیه کنه و هم یه تعمیر و سرویس اساسی که از اسلحه ات لذت ببری نه اینکه اعصابت رو خورد کنهKhansariha (8)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - eternal - 2011-08-26 12:55 PM

دوستان عزیز من در اراک زندگی میکنم مشکل اساسی من پیدا کردن یه فنر واقعا اصل هست از نظر تعمیر وسرویس مشکلی ندارم و بقیه قسمت های تفنگ سالمه.. مشکل از فنر هاست..متاسفانه در اراک چیزی به عنوان فنر اصلی دیانا یافت نمیشه اکثرا یا چینی هستن یا ایرانی..متاسفانه آقا مسیح رو نمیشناسم ایشون میتونن این فنر رو برام با پست پیشتاز ارسال کنن؟

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - hamidhunter52 - 2011-08-26 01:09 PM

باید از خودشون سوال کنید نام کاربریشون masih.hunter هست و آدرس پروفایل ایشون هم :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بهشون پیام بدین راهنماییتون میکنند من هم از طریق همین سایت باهاشون آشنا شدم و برای خرید اسلحه خیلی مزاحمشون شدم و میشم کماکانKhansariha (226)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - ham - 2011-08-26 01:11 PM

دوست عزیز فنرو نباید اصلا روغن یا گریس زد.احیانا بهش روغن نزدی؟Khansariha (8)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - eternal - 2011-08-26 01:36 PM

(2011-08-26 01:11 PM)ham نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز فنرو نباید اصلا روغن یا گریس زد.احیانا بهش روغن نزدی؟Khansariha (8)

بله دوست عزیز در جریان هستم فنر رو خشک جا میزنم
(2011-08-26 01:09 PM)sync1732 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باید از خودشون سوال کنید نام کاربریشون masih.hunter هست و آدرس پروفایل ایشون هم :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بهشون پیام بدین راهنماییتون میکنند من هم از طریق همین سایت باهاشون آشنا شدم و برای خرید اسلحه خیلی مزاحمشون شدم و میشم کماکانKhansariha (226)

دوست عزیز از راهنماییتون سپاسگزارم