شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی دیانا 350-diana 350 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده دیانا Diana products (/forumdisplay.php?fid=7)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=70)
+---- موضوع: معرفی دیانا 350-diana 350 (/showthread.php?tid=27)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - huntedman - 2014-06-13 09:44 AM

دوست عزیز خیلی ازت ممنونم برای پاسخ به سئوالات بنده
با تشکر و سپاس فراوان

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - key - 2014-06-13 02:41 PM

به یه وب سایت روسی برخوردم تو مایه های همین وب سایت خودمون که ظاهرا فرومش مربوط به مشکلات ایجاد شده تو سلاح های دیانا هستش . کسی از دوستان احیانا زبان روسی بلد هست بگه جریان این فاجعه که عکسشو پایین گذاشتم چی هستش ؟ لوله 350 از بیخ کنده شده Khansariha (290)
اینم لینکش : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - huntedman - 2014-06-13 02:59 PM

اینم ترجمه ؛

آیا افراد خوب، کمک کند. هنگام خرید یک تفنگ
بلافاصله خریداری شده از فلز
راهنمای، آن را به یک ماشین کامل بود.
سوال که در آن باید قرار داده می شود؟ در هنگام تجزیه
من یک تفنگ یا قطعات مشابه دیده می شود نیست. نه چندان
پا زدن، این تفنگ برای اولین بار من است
طبقه بندی.
فقط در صورت، عکس، 1 - چه رفتن به شد
کیت با راه آهن فلز، و 2 -
آنچه که بر روی پلاستیک بود هنگام تجزیه
PYSY: دیانا 470 تفنگ اما من در درک
آنها شبیه به 460 می باشد، این می تواند باعث شود؟
منظور من واقعا چگونه است؟
دوستان سئوالی برام پیش اومده ، یعنی تا به حال کسی برای ۳۵۰ موفق به ساختن سایلنسر نشده ؟ اصلا سایلنسر فایده ای هم داره یا صدا از پیستونه و بی صدا کردنش غیر ممکنه؟
ویسپر گامو خیلی بی صداست میگن برای سایلنسر سر لوله است اما چه طور ممکنه ؟
منظورم اینه اگه میشه صداشو کم کرد به شرطی که روی قدرتش تاثیر نذاره راهنمایی کنید ممنون میشم
یا علی (۱۱۰)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - mik - 2014-06-14 08:35 PM

با سلام
من چند وقتی هست که فکر می کنم واشر سرپیستون تفنگم خراب شده می خواستم ببینم بدون بار کردن تفنگ چه شکلی می توان فهمید که واشر خراب شده یا نه؟

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - daneshyar - 2014-06-14 08:44 PM

(2014-06-14 08:35 PM)mik نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
من چند وقتی هست که فکر می کنم واشر سرپیستون تفنگم خراب شده می خواستم ببینم بدون بار کردن تفنگ چه شکلی می توان فهمید که واشر خراب شده یا نه؟

از شواهد میشه تا حدودی فهیمد.
مثل کاهش دقت و قدرت اسلحه.
و یا تعداد میزان شلیک.
واشر های دیانا معمولا تا 3000 و بلکم خیلی بیشتر نیاز به تعویض ندارن.
ولی بهترین حالت باز کردن تفنگ هست.

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - sasanfitness - 2014-06-15 03:12 AM

من روی مگنوم 350 دوربین لیوپولد 6*42 بستم و مشکلی باهاش پیش نیومده خدارو شکر ولی دوستان خیلی تکید دارن لیپرز یا سنتر استفاده بشه خواستم ببینم ایا کسی تجربه این دوربین در دراز مدت داره ؟ اگر قراره خراب بشه بازش کنم ؟ تا الان 100 تا زدم هنوز خوبه

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - mik - 2014-06-16 02:02 PM

با سلام
دوستان حتما می دانند که مگنوم 350 جایی برای نصب بند ندارد و درحین شکار حملش خیلی سخت هست و اذیت می کنه می خواستم ببینم هیچ کدام از دوستان ابتکاری برای نصب بند بدون آسیب رساندن به سلاح و قتداق اسلحه ندارند؟

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - nasergafari - 2014-06-16 02:18 PM

سلام
میتونی یه سربند رو ببندی به کفشک قنداق یه سر دیگه هم ببندی به پیچ بغل قنداق یا ببندی به لوله البته باید یه محافظ هم برای لوله بذاری که خط نیوفته
مخلصیمKhansariha (8)
یاعلی

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - mohammad_0544 - 2014-06-16 04:26 PM

یک سر شو مثل همه تفنگا با جا بند مخصوص به قنداق وصل کن سر دیگشو با یه طرح ابتکاری به انتهای لول .مثل تصویر

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - mik - 2014-06-16 05:14 PM

(2014-06-16 04:26 PM)mohammad_0544 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یک سر شو مثل همه تفنگا با جا بند مخصوص به قنداق وصل کن سر دیگشو با یه طرح ابتکاری به انتهای لول .مثل تصویر

ممنون از پاسختون ولی متاسفانه مگنوم جابند کلا نداره و مشکل اصلی من هم همان جایی برای اتصال بند به قنداق هست
(2014-06-16 02:18 PM)nasergafari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
میتونی یه سربند رو ببندی به کفشک قنداق یه سر دیگه هم ببندی به پیچ بغل قنداق یا ببندی به لوله البته باید یه محافظ هم برای لوله بذاری که خط نیوفته
مخلصیمKhansariha (8)
یاعلی

با تشکر
چه شکلی ببندم به کفشک اگر میشود یک خورده بیشتر توضیح دهید.