شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی دیانا 350-diana 350 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده دیانا Diana products (/forumdisplay.php?fid=7)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=70)
+---- موضوع: معرفی دیانا 350-diana 350 (/showthread.php?tid=27)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - key - 2014-05-18 01:07 PM

(2014-05-18 09:12 AM)hozdal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت دوستان عزیز و اساتید بزرگوارKhansariha (8)
اول از همه از بابت حرفی که دیروز زدم که متاسفانه من بد نوشته بودم و باعث برداشت بد از طرف اساتید انجمن امین جان و جناب key عزیز شد معذرت میخوامKhansariha (8)
عزیزان اگه پست قبلی من تو همون صحفه رو مطالعه میفرمودید متوجه میشدید که بنده منظوری نداشتم و حتی از جناب akhahir عزیز نیز خواسته بودم که یکی از نمونه های نام برده رو به اساتید سایت نشان بدهند تا صحت این قضیه که این اتفاق بر اثر شیوه استفاده از سلاح بوده یا کیفیت پایین سری جدید محصولات معلوم بشه بازهم از سوء تفاهم پیش آمده عذرمیخوام

سلام
دوست عزیز چرا معذرت خواهی ؟ من نوشته هام رو با لحن آرومی نوشنم ولی یکی از مشکلات ارتباط تایپی اینه که لحن بیان رو نمیشه منتقل کرد و همین باعث سو برداشت میشه . منظور من این بود که خیالتون راحت باشه نگران لوله تفنگتون نباشید . از طرف خودم هم میگم هیچ ناراحتی از هیچ عزیزی رو به دل نگرفتم و نخواهم گرفت ! شرمنده باقالی کاشتیماKhansariha (8)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - yahya.r - 2014-05-18 05:57 PM

سلام دشمنتون داداKhansariha (8)
در کل دوستان بدونن 350 اسلحه خوبی هستش و برندهای معتبری مثل دیانا و وایرخ به شرط نگهداری صحیح تا چند سال به راحتی براتون کار خواهد کرد و مشکلاتشون حداکثر در حد یه واشر یا فنر و یا مشکلات جزئی دیگر خواهد بودKhansariha (256)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - apachee - 2014-05-30 01:31 PM

(2014-05-14 09:11 AM)arshia نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
دوستان گرامي من يه چيزي شنيدم راجب لول 350 ميگن جنسش نرمه و بعد از يه مدت تاب برميداره مي خواستم بدونم واقعيت داره يا نه؟
با تشكر
قطعا شرکت سازنده معتبری مثل دیانا نمیاد لوله اسلحه پر کاربردی مثل 350 را از جنس نامرغوبتر و کیفیت پایینتر بسازه ، نکته اش اینجاست که لوله هر چه بلندتر باشه آسیب پذیرتره و امکان تاب برداشتنش در استفاده نادرست بیشتر میشه ، لوله 350 از خیلی مدلهای دیگه بلندتره ، شاید به این دلیل در مواردی که درست استفاده نشه لوله تاب رداره .

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - huntedman - 2014-06-11 09:11 PM

سلام من قصد خرید دیانا ۳۵۰ رو دارم و میخوام بپرسم به چه نکاتی باید در هنگام خرید توجه داشته باشم
لطفا مو به مو و دقیق راهنمایی کنید چون از خیلی چیزام میزنم که بخرمش
یا علی (۱۱۰)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - royall - 2014-06-11 09:43 PM

(2014-06-11 09:11 PM)huntedman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام من قصد خرید دیانا ۳۵۰ رو دارم و میخوام بپرسم به چه نکاتی باید در هنگام خرید توجه داشته باشم
لطفا مو به مو و دقیق راهنمایی کنید چون از خیلی چیزام میزنم که بخرمش
یا علی (۱۱۰)
بهترین حالت اینه که یه فرد با تجربه شما رو در مراحل خرید همراهی کنه + بهتره از فروشنده ی اشنا یا حداقل با وجدان خرید کنید تا خدای نکرده کلاه سرتون نره.
حتما تاکید داشته باشید که سلاح اک باشه و بسته بندی اون رو مقابل خودتون باز کنه و حتما قبل از خرید با سلاح شلیک کنید (اگه فروشنده خواست خالی شلیک کنه به هیچ عنوان اجازه ی این کار رو بهش ندید)
اینا از جمله مواردی بود که موقع خرید باید رعایت کنید.
Khansariha (8)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - huntedman - 2014-06-12 11:00 AM

خدا خیرت بده ممنون اما ببینید منم دقیقا منظورم اینه که آکبند بودن اسلحه ارو از کجا باید تشخیص داد و سری rws گیرم میاد ؟ اگر شما خودتون مغازه یا فروشگاه با وجدان و با انصاف سراغ دارید معرفی کنید ممنون
راستی یک سئوال دیگه آیا compact هم میشه پیدا کرد و قدرت و بردش با مگنوم معمولی فرقی نداره ؟
یا علی (۱۱۰)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - Marksman - 2014-06-12 11:54 AM

(2014-06-12 11:00 AM)huntedman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خدا خیرت بده ممنون اما ببینید منم دقیقا منظورم اینه که آکبند بودن اسلحه ارو از کجا باید تشخیص داد و سری rws گیرم میاد ؟ اگر شما خودتون مغازه یا فروشگاه با وجدان و با انصاف سراغ دارید معرفی کنید ممنون
راستی یک سئوال دیگه آیا compact هم میشه پیدا کرد و قدرت و بردش با مگنوم معمولی فرقی نداره ؟
یا علی (۱۱۰)

دوست عزیز تنها راهی که سری آردبلیواس گیرتون بیاد اینه که تشریف ببرید آمریکا و اونجا خرید کنید!! حتی تو خود آلمان هم این شرکت اجازه توزیع محصولات دیانا رو نداره و اختصاصا در آمریکا می تونه این کار رو انجام بده.
توی خیابون فردوسی دیاناهایی که از فروشگاه دیانای پاساژ صدا و سیما و دیانا مرکزی(دهقان) خریداری بشن هیچ مشکلی ندارن.
دیانا مگنوم 350 پانتر کامپکت تو بازار کمه ولی نایاب نیست.باید بگردین شاید پیدا بشه.Khansariha (8)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - royall - 2014-06-12 12:01 PM

(2014-06-12 11:00 AM)huntedman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یا علی (۱۱۰)

Khansariha (8)
اک بودن رو میشه از روی گپ متوجه شد،به صورتی که هیچ خطی نبایر روی گپ باشه.
برای خرید هم من معمولا به مغازه های زیر مراجعه میکنم چون نسبت به سایر فروشنده ها باانصاف تر هستند اما قابل اعتماد هم نیستند :
-صبوری(توی پاشاژ)
-اقالو
-فروشگاه درنا

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - huntedman - 2014-06-12 03:46 PM

واقعا ممنونم از دوستان خوب که اطلاعات گران بهاشونو در اختیار من قرار دادند ، گپ اسلحه فرمودید نباید خط داشته باشه منظورتون از گپ همون
قسمت قفل لوله است؟

یا علی (۱۱۰)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - royall - 2014-06-12 07:25 PM

میشه قسمتی که سیلندر به لوله وصل میشه.Khansariha (8)
این قسمتی که مشخص کردم به مرور زمان خط میفته،حتما چک کنید !

[تصویر: 14025883241.jpg]