شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی دیانا 350-diana 350 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده دیانا Diana products (/forumdisplay.php?fid=7)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=70)
+---- موضوع: معرفی دیانا 350-diana 350 (/showthread.php?tid=27)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - key - 2014-04-27 01:44 PM

مبارکه
دوست عزیز مهمتر از زوم دوربین , کیفیت دوربینه . یه دوربین نگیری با زوم بالا بعد 10 تا شلیک از کار بیفته ! همانطور که همه هم میدونن لپرز و سنتر پوینت بهترین دوربین ها روی سلاح های مگنوم هستن . ولی به طور کلی چون ظاهرا لانگ شات میخواید استفاده کنید 16*4 بهتره . در مورد ساچمه هر 2 مورد عالین . در مورد لقی یه تصویر بذارید توش مشخص کنید بهتر میشه نظر داد . ولی پیچهای سلاح رو یه آچار کشی بکنید شاید پیچهای قنداق شل شده

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - Vicxtor - 2014-04-27 02:00 PM

(2014-04-27 01:22 PM)imanbaghery نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.بالاخره یه 350 کارکرده در حد خریدم.فقط نشانه رو اون عوض شده و از این نشانه رو های ایرانی روشه.
البته میخوام دوربین بگیرم ببندم روش.
من تفنگ رو واسه شکار کبک و مرغابی وحشی میخوام
حالا دو تا سوال اول اینکه دوربین 3-9*32 بهتره یا 4-16*40 با توجه به اینکه اینها پرنده های زرنگی اند و باید از فاصله بالا زدشون و اینکه تو کوه با خودم حمل میکنم تفنگ رو
و سوال بعدی اینکه ساچمه jsb 18 گرین بهتر جواب میده یا باراکودا .چون باراکودا خیلی هم گرون تره.
دیروز رفتم بگیرم باراکودا بسته 200 تاییش 50000 ولی jsb بسته 500 تاییش 85000.
بعد اینکه احتیاجی نیست تفنگ رو باز کنم و داخلش وارسی بشه؟
مکشش خوبه و واشر دور لوله هم هوا نمیده
فقط نمیدونم چرا حس میکنم مسح که میخوام بکنم حس میکنم قسمت فلزی تفنگ تو قنداق یکم میره عقب و اون قسمت آهنی هم که لولرو به بدنه وصل کرده یکم لق میزنه
بدجوری خورده تو ذوقم Khansariha (367)

دوست عزیز مبارکتون باشه... Khansariha (8)
نکته ی اول و مهمتر از همه اینه که بهتره این شکار رو به حداقل سه سال دیگه موکول کنید (طبق قوانین جدید شورای عالی محیط زیست شکار پرندگان تا حداقل ۳ سال ممنوع هست)
و بعد میرسیم به سوال هاتون :
۱- برای کاربردی که فرمودید بهترین انتخاب لیپرز یا سنتر ۴۰*۱۶-۴ هستند (سنتر فقط رتیکلش نازک تر هست همین)
۲- هر دو خوب جواب میدن با توجه به قدرت کالیبر ۵/۵ این سلاح (بالای ۳۰ ژول برای این ساچمه ها) البته دوستان زیادی تجربیات موفقی با باراکودا داشتن (نوع مچ اون خوش ساخت تر هست، بسته ی ۲۰۰ تاییش هم ۴۵ تا ۵۰ هست)
۳- اگه تجربه ی کافی در زمینه ی باز کردن سلاح ندارید فعلا بازش نکنید و پس از گرفتن راهنمایی دوستان و مطالعه در این زمینه اقدام کنید. من هم در مورد این مشکلتون نظرم اینه که پیچ های جلوی قنداق رو چک کنید احتمالا شل هستن
با آرزوی تجربیات موفقتون با این سلاح خوب... Khansariha (8)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - imanbaghery - 2014-04-27 02:34 PM

ممنون از پاسخ سریعتون.
پیچ هارو حتما چک میکنم.فقط پیچ های قنداق ممکنه شل بشن یا اینکه قنداق رو باز کنم و پیچ های داخل رو هم چک کنم؟
بعد اینکه سنتر پوینت با همین زوم یعنی جواب نمیده و بعد یه مدت خراب میشه؟
چون من قیمت گرفتم سنتر 600 بود و لیپرز رو نداشتن و دوجا گفتن اگه بخوای میاریم 850 900 که به نظرم خیلی گرونه واسه یه اسلحه بادی میتونم با پول جفتش یه at-44 بگیرمKhansariha (8)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - Vicxtor - 2014-04-27 03:16 PM

(2014-04-27 02:34 PM)imanbaghery نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون از پاسخ سریعتون.
پیچ هارو حتما چک میکنم.فقط پیچ های قنداق ممکنه شل بشن یا اینکه قنداق رو باز کنم و پیچ های داخل رو هم چک کنم؟
بعد اینکه سنتر پوینت با همین زوم یعنی جواب نمیده و بعد یه مدت خراب میشه؟
چون من قیمت گرفتم سنتر 600 بود و لیپرز رو نداشتن و دوجا گفتن اگه بخوای میاریم 850 900 که به نظرم خیلی گرونه واسه یه اسلحه بادی میتونم با پول جفتش یه at-44 بگیرمKhansariha (8)

دوست عزیز خیلی گرون گفتند... شما تهران (یا حتی شیراز و اصفهان) میتونید با قیمت زیر ۴۵۰ بخرید هر دو رو (سنتر و لیپرز ۴۰*۱۶-۴)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - imanbaghery - 2014-04-27 03:25 PM

واقعا؟؟؟؟یعنی انقدر بالا قیمت دادن؟شما جایی سراغ دارین با این قیمت یا از دوستان کسی داره؟

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - Vicxtor - 2014-04-27 04:21 PM

(2014-04-27 03:25 PM)imanbaghery نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
واقعا؟؟؟؟یعنی انقدر بالا قیمت دادن؟شما جایی سراغ دارین با این قیمت یا از دوستان کسی داره؟

فردوسی سوال کنید همین قیمت ها باید باشه... به پاساژ سیما یه سر بزنید و همون اطراف
میتونید با مدیران محترم آقا مسیح (masih.hunter) یا آقا سهیل (SOHEIL-GUNSMITH) هم هماهنگ کنید
Khansariha (8)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - mehrdadjan - 2014-04-27 06:05 PM

(2014-04-27 03:25 PM)imanbaghery نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلامKhansariha (8)
اصفهان حدود430هست
ارادتKhansariha (8)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - hamidhakami - 2014-04-28 09:59 AM

با سلام خدمت دوستان. یه خواهش ازتون داشتم . لطف کنید به موضوع تاپیک توجه کنید.

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - imanbaghery - 2014-05-05 10:55 PM

آقا من تفنگمو بردم فردوسی تو پاساژ یه تعمیر کاره هست گفتم آقا این تفنگو باز کن واشر سر پیستون و فنرو چک کنی اگه مورد داره عوض کنیم.
گرفت تفنگو مصلح کرد خالی شلیک کرد!!!!!!!!!!بعد گفت خوبه تفنگت مشکل نداره بعد بهش میگم اگه ام مشکل نداشت الان شما خالی زدی که دیگه واشرش خراب شد...
بعد یه حالتی که بهش برخورده میگه نه اون با یه بار چیزیش نمیشه!!!همینجوریش به قدرت تفنگ شک داشتم اینم که اینجوری کرد دیگه هیچی رفت رو مخم...
الان من فنر جمع کن ندارم نمیشه خودم جوری باز کنم چک کنم یا عوض کنم؟!!!!

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - flower - 2014-05-05 11:19 PM

دوست عزیز نیاز نداره بازش کنید
شما اگر قصد دارید ببینید واشر پیستون مشکل داره یا نه هنگام لود سلاح دستتون رو رو سوراخی که پشت ساچمه قرار میگیره بزارید و کمی که لود کردید دستتون رو بردارید اگر صدا داد مشکل نداره ولی اگر صدا نداد باید واشر پیستون عوض شه
ولی فکر نکنم با یک بار مشکلی پیش بیاد