شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی دیانا 350-diana 350 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده دیانا Diana products (/forumdisplay.php?fid=7)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=70)
+---- موضوع: معرفی دیانا 350-diana 350 (/showthread.php?tid=27)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - Kalashnikov - 2014-03-21 02:06 PM

(2014-03-21 02:04 PM)esijoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سید جان نیازی به باز کردنش نیست...اگر دیگه دود نمیکنه یعنی همه روغن هایی که توش رفته بوده سوخته...نمیخواد دیگه بازش کنی....مشکل کم شدن دقتت حل شده؟؟؟

با سلام و احترام.

مشكلي براي اسلحه پيش نمياد ؟

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - esijoon - 2014-03-21 02:10 PM

نه بابا...پیش نمیاد

اگه انقدر وسواسی باشی اذیت میشی....با سلاحت راحت باش.....اگر میدیدی من چطور با اسلحه رفتار میکنم چی میگفتی؟؟؟.....انقدر کارا روش انجام میدم تا بشه اونی که دلم میخواد

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - arash1324 - 2014-03-22 11:49 PM

(2014-03-21 01:53 PM)flower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز هرچه سریع تر سلاح رو باز کنید و فنر سیلند و پستون رو با اسپری ناهید خشک تمیز کنید چون چرب بودن فنر باعث شکستگی فنر میشه

سلام و درود Khansariha (8)

فلاور جان همینطور که سید عزیز گفتند نیاز به باز کردن نداره . یه زمانی هست برای تیون قدرت اقدام به زدن گریس با درجه حرارت پایین میشه که بقول شما باید سریع باز و تمیز بشه که این هم بیشتر به دلیل عدم اطلاع برخی از دوستان هست . Khansariha (8)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - pmn - 2014-03-25 06:43 PM

سلام
من صفحه قبل هم در مورد ساچمه مناسب برای ۳۵۰مگنوم پرسیدم و آقای tinger چند ساچمه معرفی کردن حالا از بین اینا کدومش بیشترین دقت رو تو ۱۰۰ متر برای هدف زنی داره؟کدومش بسته ۲۵۰ تایی داره؟ با تشکر:khansariha (8)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - pmn - 2014-03-27 01:01 PM

سلام
كسى از دوستان جواب بنده رو نميده؟Khansariha (8)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - صادق قرنجیکی - 2014-03-27 02:03 PM

(2014-03-27 01:01 PM)pmn نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
كسى از دوستان جواب بنده رو نميده؟Khansariha (8)
دوست عزیز ، خوش آمد میگم ورود و عضویت شما رو در سایت ! به طور معمول دوستانی و اساتیدی که در رابطه با سئوال کاربران عزیز آگاهی داشته باشند و ببیند پاسخ دهی مناسب خواهند داشت.
و اما سئوال شما :
نقل قول :کدومش بیشترین دقت رو تو ۱۰۰ متر برای هدف زنی داره؟
دیانا 350 مگنوم یک سلاح با قدرت زیاد 30 ژولی -بین فنر پیستون های موجود در بازار - بوده و در کلاس سلاح های شکاری -هانتینگ- قرار می گیره !
به طور معمول با ساچمه های سبک دقت خوبی از خودش نشون نمیده ولی با ساچمه هایی با گرین بالاتر از 16 دقت خوبی در مسافت های بالا می گیره، اگر سری به تایپیک این سلاح و تجربیات دوستان بزنید این سلاح با ساچمه های جی اس بی 16 گرین و باراکودا 21 گرین خوب جواب داده است. همینطور با ساچمه 14 گرینی کراسمن یعنی کراسمن هالوپوینت نیز دقت خوب و قابل قبولی رو دوستان داشته اند به خصوص در شکار بهتر عمل کرده.
ولی در کل با درخواست شما برای هدفزنی در مسافت 100 متر همخونی نداره !!! در واقع مسافتی که ذکر کردید رو دوستان پی سی پی سوار هم کمتر بهش فکر می کنند!!! بله یک سلاح پی سی پی تارگت زن در این مسافت می تونه این توانایی رو داشته باشه ! ولی برای 350 مگنوم حداکثر 80 متر که در این فاصله نیز منحنی پروازی زیادی ، ساچمه خواهد داشت. -نه اینکه توانایی هدف قرار دادن چیزی رو تو این مسافت نداشته باشه ولی موثر و با دقت لازم نخواهد بود-
دقیقا هدف و نیت تیراندازی تون چی هست؟ دیانا 350 رو برای شکار می خوایید یا هدفزنی در لانگ رنج و مسافت بالا ؟

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - pmn - 2014-03-27 05:11 PM

ممنون از پاسختونKhansariha (8)
همونطور كه شما هم گفتين به نظر من هم برد مفيد بادي فنري نهايت٦٠-٧٠متر هست چه رسد به ٣٥٠كه شكاري هست.
هدفم خوب با توجه تموم شدن فصل شكار صرفا فقط براي هدف زني هست نه اينكه مثلا براي ٢٠-١٠٠متر بلكه يه فاصله مشخص مثلا ١٠٠متر هست.
خوب هدفم زياد كوچيك نيست خخخخخخ فقط يه بطري نوشابه خانواده هست الان من با گامو مچ از ٧-٨تا يه دونه ميزنم البته ساپورتم زياد خوب نيست.
حالا با اين اوصاف بهترين ساچمه براي اين فاصله كدوم هست ؟مثلا اگه ساپورتم خوب باشه از چند تا شليك ميتونم هدفم رو بزنم؟با تشكرKhansariha (8)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - Tomcat14 - 2014-03-27 05:24 PM

برای این فاصله(100متر)و این هدف بهتره شما پی سی پی تهیه کنید،ای تی 44 راست کار شماست،برای هدفزنی بالای 100 متر رو هم میزنه...
اگر فقط میخواهید فنری داشته باشید،52 و 54 انتخاب های خبی خواهد بود،البته برای 100 متر یکم اذیت میکنن!(تا70 متر روی 52 و 54 که قدرتشون یکیه حساب کنید)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - flower - 2014-03-28 08:17 AM

(2014-03-27 05:11 PM)pmn نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون از پاسختونKhansariha (8)
همونطور كه شما هم گفتين به نظر من هم برد مفيد بادي فنري نهايت٦٠-٧٠متر هست چه رسد به ٣٥٠كه شكاري هست.
هدفم خوب با توجه تموم شدن فصل شكار صرفا فقط براي هدف زني هست نه اينكه مثلا براي ٢٠-١٠٠متر بلكه يه فاصله مشخص مثلا ١٠٠متر هست.
خوب هدفم زياد كوچيك نيست خخخخخخ فقط يه بطري نوشابه خانواده هست الان من با گامو مچ از ٧-٨تا يه دونه ميزنم البته ساپورتم زياد خوب نيست.
حالا با اين اوصاف بهترين ساچمه براي اين فاصله كدوم هست ؟مثلا اگه ساپورتم خوب باشه از چند تا شليك ميتونم هدفم رو بزنم؟با تشكرKhansariha (8)

دوست عزیز گامو مچ ساچمه ای هست که باید تا برد 20 متر رو دقتش حساب کنید
حالا شما میتونید برا زدن قوطی نوشابه تا چهل متر هم روش حساب باز کنید ( به خاطر بزرگ بودن هدف )
ولی برا بیشتر از این دیگه باید فکر ساچمه های گنبدی شکل باشید تا مسیر پروازی بهتری داشته باشه و زیاد افت نکنه

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - ghavidel98 - 2014-03-28 03:02 PM

(2014-03-27 05:11 PM)pmn نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست عزیز واقعا دمت گرم. من 52 دارم با گامو مچ تو فاصله 80 متری اصلا فکر نمیکنم تیرم به هدف برسه از 10 تا 12 تاش نمیخورد .هیج جوره با گامو مچ حال نکردم. ولی تا 15 متر خوبه. واقعا دمت گرم که تونستی از 7-8 تا یدونه بزنی.