شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی دیانا 350-diana 350 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده دیانا Diana products (/forumdisplay.php?fid=7)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=70)
+---- موضوع: معرفی دیانا 350-diana 350 (/showthread.php?tid=27)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - hamidhakami - 2014-03-01 08:44 PM

با سلام. علی آقا متاسفانه این مدل دوربینها روی 350 به خاطر لگدی که داره جواب نمیده. خودم تجربه 350 رو دارم و دو تا دوربین خراب کردم. تنها دوربینی که روی این تفنگ جواب میده لیپرز یا سنتر است. برای درست کردن اون دوربین هم میتونی بری فردوسی فروشگاه مرکزی . شخصی بنام مهران اونجا کار میکنه که تخصص این کارها رو داره. بهش بگو از طرف حکمی اومدم. البته باز هم تاکید میکنم اگه بتونی یکی از اون دو مدل دوربین رو تهیه کنی بهتر نتیجه میگیری.

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - yahya.r - 2014-03-05 10:42 AM

سلام خدمت همه دوستان عزیز و مدیران بزرگوار راستش من دانشجوام و وضعیت مالی خیلی خوبی ندارم و قصد خرید ی تفنگ بادی رو دارم به خاطر وضعیت مادیم میخوام یکی از بهترین هاشو بگیرم با کلی مطالعه و جمع کردن مطلب از این ور و اونور بین 52و350 موندم خیلی در مورد مقایسشون هم خوندم مخصوصا تو همین تایپیک که واقعا مطالب عالی داره(در ضمن الان شادو1000دارم)چون جایی که زندگی میکنم ساچمه خوب پیدا نمیشه و بهترین ساچمه های اینجا پرومگنوم و مچ هستند حالا میخوام بدونم با ی دوربین مثلا 3-9*40 لیپرز یا سنتر تو فاصله40متر با فرض اینکه همه شرایط تیراندازی خوب باشه و منم تیراندازیم متوسط باشه گروپ هر دو سلاح حدودا چند سانتیمتر میشه؟ میشه تو این فاصله واسه زدن کبوتر رو350 حساب کرد؟در ضمن کاربرد اصلی برام شکاره و شاید شاید بعضی وقتا گروپ گیری.از همه عذر میخوام که طولانی شد.ارادتمند یحییKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - arash1324 - 2014-03-05 12:45 PM

(2014-03-05 10:42 AM)hozdal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت همه دوستان عزیز و مدیران بزرگوار راستش من دانشجوام و وضعیت مالی خیلی خوبی ندارم و قصد خرید ی تفنگ بادی رو دارم به خاطر وضعیت مادیم میخوام یکی از بهترین هاشو بگیرم با کلی مطالعه و جمع کردن مطلب از این ور و اونور بین 52و350 موندم خیلی در مورد مقایسشون هم خوندم مخصوصا تو همین تایپیک که واقعا مطالب عالی داره(در ضمن الان شادو1000دارم)چون جایی که زندگی میکنم ساچمه خوب پیدا نمیشه و بهترین ساچمه های اینجا پرومگنوم و مچ هستند حالا میخوام بدونم با ی دوربین مثلا 3-9*40 لیپرز یا سنتر تو فاصله40متر با فرض اینکه همه شرایط تیراندازی خوب باشه و منم تیراندازیم متوسط باشه گروپ هر دو سلاح حدودا چند سانتیمتر میشه؟ میشه تو این فاصله واسه زدن کبوتر رو350 حساب کرد؟در ضمن کاربرد اصلی برام شکاره و شاید شاید بعضی وقتا گروپ گیری.از همه عذر میخوام که طولانی شد.ارادتمند یحییKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

سلام و درود دوست عزيز Khansariha (8)

ابتدا حضورتون عرض كنم براي بهتر جواب گرفتن كاش شما سوالتون رو در تاپيك دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مطرح مي كرديد تا از نظرات بيشتري برخوردار مي شديد .

اگر صرفا فقط براي شكار خواسته باشيد مگنوم 350 بي شك يكي از بهترين ها خواهد بود . ولي اگر در كنار شكار خواسته باشيد گروپ گيري كنيد 52 گزينه خوبي هست .
دركل پيشنهاد من براي مقوله شكار و هدفزني مگنوم 350 هست و براي شكار ، هدفزني و گروپ گيري ديانا 52 البته در فاصله اي كه عنوان كرديد .ياحق Khansariha (8)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - yahya.r - 2014-03-05 05:19 PM

آرش جان ممنون از پاسخت

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - pmn - 2014-03-09 01:53 PM

با سلام
دوستان آیا سامیانگ ۲۸ برای ۳۵۰مناسب هست؟دقتش از ts-22 و پرو مگنوم بهتر هست؟برای هدف زنی تو فواصل ۷۰-۸۰ میخوام بیشتر دقتش برام مد نظر هست تا افت و تخریب و.....
اگه مناسب نیست تا قیمت ۳۰-۳۵ چه ساچمه ای از پرو مگنوم و ts-22 بهتر هست؟

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - tinger - 2014-03-09 02:56 PM

(2014-03-09 01:53 PM)pmn نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
دوستان آیا سامیانگ ۲۸ برای ۳۵۰مناسب هست؟دقتش از ts-22 و پرو مگنوم بهتر هست؟برای هدف زنی تو فواصل ۷۰-۸۰ میخوام بیشتر دقتش برام مد نظر هست تا افت و تخریب و.....
اگه مناسب نیست تا قیمت ۳۰-۳۵ چه ساچمه ای از پرو مگنوم و ts-22 بهتر هست؟
سام یانگ ۲۸ برای مگنوم۳۵۰؟! اصلا وابدا این کارو نکن ضمن افت وحشتناک ساچمه ورسوندن سرعت ساچمت به۱۳۰ متربرثانیه ،پدرتفنگ وواشر پیستون درمیاد ،سام یانگ برای pcpهای ۶۰ژول به بالا مناسبه نه برای مگنوم ونه هیچ تفنگ فنری دیگه،شما میتونید از ساچمه های:
جی اس بی ۱۵.۸۹
جی اس بی۱۸.۱۳
باراکودا۲۱.۸۹
باراکودا هانتر
کروسمن هالوپوینت
استفاده کنی که البته همه ساچمه های فوق گرونتر از پرومگنوم وتی اس هستش. من باشم با مگنوم بیشتر ۱۸ گرین ساچمه نمیزنم.

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - Kalashnikov - 2014-03-21 01:41 PM

با سلام و احترام خدمت شما دوستان گرامي و عرض تبريك سال نو .

آقا من يك سوال بسيار مهم داشتم !

من روي مگنوم 350 خودم خيلي وسواس دارم.

ديروز داشتم با روغن خارجي مخصوص تفنگ مفاصل آن را به مقدار خيلي كم روغن كاري ميكردم كه بدون اينكه متوجه بشوم مقداري روغن از طريق سوراخ سيلندر وارد سيلندر شده بود و پس از روغن كاري با اولين شليك صداي كوپ بلندي داد و كمي دود در داخل لوله جمع شده بود.

بعد از آن چند بار شليك كردم كه مشكلي نبود و به نظرم كمي دقت پايين آمده.

آيا مشكلي براي اسلحه پيش نيامده ؟

اولين باري بود اينجوري مي شد .

با سپاس از شما.

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - flower - 2014-03-21 01:53 PM

دوست عزیز هرچه سریع تر سلاح رو باز کنید و فنر سیلند و پستون رو با اسپری ناهید خشک تمیز کنید چون چرب بودن فنر باعث شکستگی فنر میشه

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - Kalashnikov - 2014-03-21 02:00 PM

(2014-03-21 01:53 PM)flower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز هرچه سریع تر سلاح رو باز کنید و فنر سیلند و پستون رو با اسپری ناهید خشک تمیز کنید چون چرب بودن فنر باعث شکستگی فنر میشه

با سلام و تشكر.

يعني اوضاع اينقدر خرابه ؟

چند تا شليك بعد از آن كردم.

باز كردن اين اسلحه واقعا سخته !

حتما بايد باز بشود ؟

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - esijoon - 2014-03-21 02:04 PM

سید جان نیازی به باز کردنش نیست...اگر دیگه دود نمیکنه یعنی همه روغن هایی که توش رفته بوده سوخته...نمیخواد دیگه بازش کنی....مشکل کم شدن دقتت حل شده؟؟؟