شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی دیانا 350-diana 350 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده دیانا Diana products (/forumdisplay.php?fid=7)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=70)
+---- موضوع: معرفی دیانا 350-diana 350 (/showthread.php?tid=27)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - mehrdadjan - 2014-01-27 06:57 PM

(2014-01-27 06:31 PM)zebra نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت همه هم وطن هام

یکی از دوستان بنده یک 350 تی6 خریداری کردند
عرضم به حضور شما دوستان که موقع کوک کردن
یک صدای چرخ چرخی از درون محفظه پیستون بلند میشه
اسلحه اکبند هم بوده
احساس میکنم فنر اصن فنر مثله چوب خشکه !

راهنمایی بفرمایید که ما چکار کنیم این تفنگ رو ؟ ببریم پس بدیم یا ببریم تعمیر کار روغن کاریش کنه و درست بشه ؟؟؟؟

وقتی کوک میکنی اسلحه رو ... یک صدای جیر جیرو چرچ خوروچی بلند میشه عجیب Khansariha (172)

zebraجان اگه امکان تعویض سلاح هست که تعویض کنید
اگه نه که باید سلاح را باز کنید و دو سر فنر را کمی گریس
نسوز خوب بزنید
اما خداییش قشنگ صدای فنر را نوشتید حال کردم خخخخخخ(شوخی)
Khansariha (8)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - hamidhakami - 2014-01-27 07:46 PM

با سلام. خدمت دوست عزیز zebra عرض کنم تازه پیام خصوصی شما رو دیدم. اما طبق فرمایش دوست گرامی آقا مهرداد اگه میتونی حتما تفنگ رو پس بده. چون اسلحه اگه آک باشه چنین صدایی نباید ازش در بیاد. خودم 350 داشتم. زمانی که تو مغازه تست کردم فقط صدای جمع شدن فنر رو شنیدم. به احتمال زیاد اون اسلحه ایراد داخلی داره . در ضمن اگه ممکنه بفرمایید از کدوم مغازه خرید کردید.

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - zebra - 2014-01-27 07:58 PM

(2014-01-27 07:46 PM)hamidhakami نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام. خدمت دوست عزیز zebra عرض کنم تازه پیام خصوصی شما رو دیدم. اما طبق فرمایش دوست گرامی آقا مهرداد اگه میتونی حتما تفنگ رو پس بده. چون اسلحه اگه آک باشه چنین صدایی نباید ازش در بیاد. خودم 350 داشتم. زمانی که تو مغازه تست کردم فقط صدای جمع شدن فنر رو شنیدم. به احتمال زیاد اون اسلحه ایراد داخلی داره . در ضمن اگه ممکنه بفرمایید از کدوم مغازه خرید کردید.

ممنون از حس کمک دوستیتون جناب حاکامی.... این اسلحه از مغازه "شاهین شکار" خریداری شده تا اونجایی که من میدونم .... فروشنده هم اقای مرادی بودند !

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - hamidhakami - 2014-01-27 08:05 PM

دوست گرامی. متاسفانه مرادی همیشه مشکوک بوده. چون بارها خودم دیدم که تفنگ کار کرده رو بجای آک فروخته. یکبار هم خودم برای برادرم ازش خرید کردم که اسلحه کار کرده رو میخواست بجای آک بفروشه و متوجه شدم. اما اینجوری نمیتونم بهتون بگم آیا واقعا اسلحه آک بوده یا کارکرده. باید تفنگ رو از نزدیک دید. در ضمن فامیلی بنده حکمی است.

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - MILADSOBHI - 2014-02-07 01:21 PM

دوستان خواهشا کمک کنید. خواستم 350رو تمیز کاری بکنم که.......البته مشکلم در باره ماشه t05هست.ماشه رو باز کردم/دل رودش رو ریختم بیرون /دیگه نمیتونم جمع کنم یه عکس اگه بشه واسم بذارید.

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - mehrdadjan - 2014-02-07 05:26 PM

(2014-02-07 01:21 PM)MILADSOBHI نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان خواهشا کمک کنید. خواستم 350رو تمیز کاری بکنم که.......البته مشکلم در باره ماشه t05هست.ماشه رو باز کردم/دل رودش رو ریختم بیرون /دیگه نمیتونم جمع کنم یه عکس اگه بشه واسم بذارید.

سلامKhansariha (8)
میلاد جان عکسی از این بهتر پیدا نکردم امیدوارم تونسته باشم کمکی کرده باشم
ارادتKhansariha (8)
[تصویر: 13917827141.png]
[تصویر: 13917813221.jpg]

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - mohammad_0544 - 2014-02-23 12:15 PM

من تو این 4 سال که 350 دارم اصلا نه تمیزش کردم نه روغن کاری .ایا احتیاجی به این کار هست ؟
لطفا در صورت نیاز روش روغن کاریش به چه صورته؟با ذکرنوع روغن.با تشکر

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - key - 2014-02-23 12:57 PM

(2014-02-23 12:15 PM)mohammad_0544 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من تو این 4 سال که 350 دارم اصلا نه تمیزش کردم نه روغن کاری .ایا احتیاجی به این کار هست ؟
لطفا در صورت نیاز روش روغن کاریش به چه صورته؟با ذکرنوع روغن.با تشکر

با سلام دوست عزیز . داخل لوله رو من شخصا با بنزین تمییز میکنم اونم هر 5 یا 6 ماه یه بار . تینر هم میشه ولی چون یه بار با بوی تینر مسموم شدم دیگه نمیرم طرفش . به طور کلی اگه ساچمه با کیفیت استفاده میکنی خیلی نیاز به تمییز کاری داخل لوله نیست " البته این حرف رو به استناد کاتالوگ 350 میگم " .البته اسپری ناهید هم ظاهرا خوب جواب داده . چون چربی زدای خوبی هستش . برای روغن کاری هم از اسپری های روغنی غیر اسیدی استفاده کنید . تو فروشگاه های اسلحه پیدا میشه . رو قسمت مشخصاتش دقت کنید PH کمتر از 7 نباشه . کپ اسلحه و محل اتصال میله کوکینگ به زیر لوله رو همیشه چرب نگه دارید . یه پیشنهاد هم میدم هر موقع از تفنگ استفاده نمیکنید قنداق چوبی رو پا پنبه و پارافین مایع چرب کنید جلای قنداقتون هیچ وقت از بین نمیره . البته روی لوله و سیلندر هم بزنید که عالی میشه

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - yahya.r - 2014-02-25 10:29 AM

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان بنده تازه عضو شدم و از این بابت هم خیلی خیلی خوشحالم واقعا تایپیک خیلی عالی هستش انشاا.. موقعیتم هرچه زودتر جور بشه بتونم ی 350 بگیرم Khansariha (48)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - alijdk - 2014-03-01 08:33 PM

سلام دوستان واساتید من یه 350 دارم که متاسفانه + دوربینش چرخیده شده ضربدر عایا دوربین قابل تعمیره؟ جای معتبر هست که بدمش تعمیر؟ شما چه دوربینی و پیشنهاد میکنید؟ دوربین هم والتره با تشکر