شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی دیانا 350-diana 350 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده دیانا Diana products (/forumdisplay.php?fid=7)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=70)
+---- موضوع: معرفی دیانا 350-diana 350 (/showthread.php?tid=27)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - Marksman - 2013-12-14 03:02 PM

دوست عزیز این مدل بر اساس همون 34 و 35 ساخته شدن و به دلیل تعداد محدود تولید اطلاعات زیادی ازش موجود نیست. همونی هست که مازلش یه شکل عجیب داره دیگه؟جالبه مدل دیگه ای به عنوان 65 هم بوده که پیش زمینه ساخت مدل مسابقه ای 75 شد.
البته این بحث به 350 کلا ارتباطی نداره.Khansariha (399)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - MILADSOBHI - 2013-12-17 10:58 AM

دمت گرم ارش.داداش من به گفته شما از کراسمن استفاده کردم و در فاصله 60قدمی یه قوطی رب بزرگ گذاشتم ویه بلوک روش گذاشتم تا تکون نخوره اول با پرومگنوم زدم نخورددوباره امتحان کردم خوردولی یک طرف سراخ کردبعد با کراسمن زدم با اولین تیر خورداز دو طرف رد شدنمی دونم ساچمه کجا رفت.متشکرم برای راهنمایت.

RE: تغییر لوله 4.5 به 5.5 - hosseinebadian - 2013-12-17 12:27 PM

(2013-12-09 08:30 AM)mustafa نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با عرض سلام خسته نباشی خدمت شما عزیزان و مدیران محترم سایت

دوستان یه مگنام 350 دارم کالیبر 4.5 بعضی وقتا که پرنده های بزرگ در حد کپک از پشت یاسینه غیر سر و گردن رو تو 40متری میزنم (با ساچمه ی باراکودا) پرنده فرار میکنه و بعد گم میشه....Khansariha (367)[/align]

آیا میشه لوله 4.5 رو تعویض کنم با کالیبر 5.5 ؟
و اگر میشه مشکلات احتمالی بعدی رو بگید؟

بازم تشکرKhansariha (8)

دوست عزيز من تجربه كه از 350 داشتم اينكه ساچمه هاي مثل مچ و پرو مچ دقت خوبي نداشت تا حدودي پرو مگنوم خوب بود و لي از همه بهتر ts22

بود بعد فكر كردم چون تي اس سنگين تر دفت بهتر داره رفت ساچمه باركودا ربيت مگنوم دو گرفتم كه نزديك 26 گرينه ولي دقت اون هم مثله تي اس 22 نبود شما هم تي اس 10 يه تست بگير با باركودا مقايسه كن

يه چيز ديگه نفوذ تي اس روي تخته امدف بيشتر از باركودا مانستر بود
در صورتي كه من فكر مي كردم چون باراكودا سنگين تر

بايد نفوذ بيشتر داشته باشه

موفق باشيد

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - arash1324 - 2013-12-17 12:37 PM

(2013-12-17 10:58 AM)MILADSOBHI نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دمت گرم ارش.داداش من به گفته شما از کراسمن استفاده کردم و در فاصله 60قدمی یه قوطی رب بزرگ گذاشتم ویه بلوک روش گذاشتم تا تکون نخوره اول با پرومگنوم زدم نخورددوباره امتحان کردم خوردولی یک طرف سراخ کردبعد با کراسمن زدم با اولین تیر خورداز دو طرف رد شدنمی دونم ساچمه کجا رفت.متشکرم برای راهنمایت.

سلام و درود Khansariha (8)
خواهش مي كنم داداش Khansariha (8)
مگنوم 350 طوري كه دوستان عنوان كردند با كراسمن سازگاري خيلي خوبي داره . شما هدفي به اندازه قوطي پرومگنوم رو در فاصله 40 متر بايد راحت بزني . حالا ببين با قدمهاي شما چند قدم ميشه . البته مهارت تيرانداز هم شرط هست .
بيشتر از توانايي ها اين تفنگ مي خواي اطلاعات بدست بياري دوست عزيمون اقا حميد حكمي ، با اين تفنگ روزگاري داشتند . حميدجان دوستان رو درياب Khansariha (8)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - MILADSOBHI - 2013-12-17 10:48 PM

داداش ارش امروز ساعت 5.30دقیقه گفته شمارو اجرا کردم وبه جای قوطی پرو مگنوم از قوطی تن ماهی استفاده کردم وفاصله هم47قدم باورتون نمیشه با همون تیر اول/ساچمه کراسمن/قوطی پرید.
رو تخته هم امتحان کردم.فاصله 5متر.نوع ساچمه کراسمنوپرومگنوم.هردو از تخته نئوپان رد شد

RE: تغییر لوله 4.5 به 5.5 - rkh.hunter - 2013-12-17 11:05 PM

(2013-12-14 09:16 AM)arash1324 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-12-09 08:30 AM)mustafa نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با عرض سلام خسته نباشی خدمت شما عزیزان و مدیران محترم سایت

دوستان یه مگنام 350 دارم کالیبر 4.5 بعضی وقتا که پرنده های بزرگ در حد کپک از پشت یاسینه غیر سر و گردن رو تو 40متری میزنم (با ساچمه ی باراکودا) پرنده فرار میکنه و بعد گم میشه....Khansariha (367)[/align]

بازم تشکرKhansariha (8)

سلام دوست عزيز Khansariha (8)

مهمترين نكته در شكار موفق . علاوه بر تفنگ و ساچمه و دوربين خوب ، محل برخورد ساچمه مي باشد . چه بسا كه خودم با مگنوم 460 كاليبر 5/5 به پرنده در حد جثه كاكلي و قمري زده ام ولي پرواز كرده اند و در حد فاصل 50 تا 100 سقوط آزاد داشته اند . و در همون فاصله با كاليبر 4/5 زده ايم و در جا فريز شده .

(2013-12-13 11:43 AM)MILADSOBHI نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عزیزم من مثل تو 350دارم cal4.5رازی هم هستم چون از ساچمه پرو مگنوم استفاده می کنم.بهتری نوع ساچمهای که روی این سلاح جواب می ده.یه بار باهاش از 35قدمی خرگوش زدم خرگوش رو درجا انداخت از اون ورش رد شد.البته روی سلاح من ارم دیانا حک شده نه چاپ.موفق باشی
سلام دوست عزيز Khansariha (8)
به غير از پرومگنوم ساچمه هاي ديگر رو هم امتحان كنيد ts10 هم با مگنوم 350 خوب كنار مياد . و قطعي نميشه نظر داد كه كدام ساچمه خوب هست چون از پرو مگنوم ساچمه بهتري هم داريم . از قبيل جي اس بي و كراسمن و .... و فاصله 35 قدمي براي اين نوع شكار زياد نيست .

سلام
منم یه 350 کالیبر 4.5 دارم قدرت فوق العاذه داره اما مشکل تو 4.5 قدرت زیادشه که ساچمه رو پرت میزنه تمام ساچمه ها رو امتحان کردم حتی جی اس یس اگزیت اما جواب نداد منم دلو زدم به دریا 2 حلقه فنر رو بریدم الان با ساچمه گامو مچ دیابلو خوب جواب داده اینم بگم با تی اس 10 هم فوق العاده هست اما به نظرم چون ساچمه سنگینیه به تفنگ فشار بیاره چون صدای تفنگ خیلی فرق میکنه
تو شکار دقت از قدرت بیشتر تاثیر داره با اینکه قدرت تفنگم کم شده اما با دقت زیاد پرنده ها تقریبا فریز میشن
Khansariha (8)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - MILADSOBHI - 2013-12-17 11:23 PM

مرسی داداش.ولی من از تفنگم تا به حال بی دقتی ندیدم.اوایل خریدم کمی بی دقت بودولی الان که4سال دارمش عالی میزنه.تابحال فنرشو عوض نکردم.فکر می کنم برای همین خوب می زنه چون فنرش یکم جمع شده.حدود1الی1.5سانت

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - arash1324 - 2013-12-18 07:12 PM

(2013-12-17 10:48 PM)MILADSOBHI نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داداش ارش امروز ساعت 5.30دقیقه گفته شمارو اجرا کردم وبه جای قوطی پرو مگنوم از قوطی تن ماهی استفاده کردم وفاصله هم47قدم باورتون نمیشه با همون تیر اول/ساچمه کراسمن/قوطی پرید.
رو تخته هم امتحان کردم.فاصله 5متر.نوع ساچمه کراسمنوپرومگنوم.هردو از تخته نئوپان رد شد

سلام و درود Khansariha (8)

ميلاد جان خيلي خوشحال هستم كه شما رو خوشحال مي بينم . مگنوم 350 يكي از شاهكارهاي فنري كمپاني ديانا هست و براي شكار طراحي شده بطوريكه قلق تفنگ دستت بياد مثل اقا حميد هر شليك مساوي با يك شكار هست . مهار كردن لگد 350 ، مهارت خاص خودش رو ميطلبه . خلاصه تفنگ خوبي داري از سرويس دوره اي و تميز كردن تفنگ غافل نشي . و فكر روغنكاري و گريس كاري واشر پيستون به سرت نزنه و مهمتر خالي شليك نكني كه صدمات جدي به قطعات وارد خواهد كرد از جمله خرابي واشر پيستون و شكستن فنر در صورت تكرار مداوم .Khansariha (8)
اگه زحمتي نيست گروپ با ساچمه هايي كه موجود داري در فاصله هاي 20 تا 50 متر براي كسب فيض دوستان و بنده قرار دهيد . تشكر Khansariha (8)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - MILADSOBHI - 2013-12-19 12:09 PM

چشم ارش جان.امروز می خوام برم شکار فردا حتما گروپ می گیرم.به نظرت با کراسمن برم شکار.
فقط یه مشکل که داره ماشش t5 هست میشه با t6 تعویضش کرد.
ولی در حالت کلی ازش راضی هستم.

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - Tomcat14 - 2013-12-19 12:40 PM

350 با کراسمن خیلی خوب هنر نمایی میکنه،به شرطی که قلق اسلحه دستتون باشه،کی گفته ماشه t05مشکل داره یا از t06کمتره؟؟
میشه تعویض کرد،در اینصورت باید پیستون رو هم تعویض کنید،t06فقط یه پیچ تنظیم اضافه داره،وسلام!خودتونو درگیر این چیزا نکنید چون در عملکرد سلاحتون تاثیری ندارند و از سلاحتون لذت ببریدKhansariha (8)