شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی دیانا 350-diana 350 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده دیانا Diana products (/forumdisplay.php?fid=7)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=70)
+---- موضوع: معرفی دیانا 350-diana 350 (/showthread.php?tid=27)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - Kalashnikov - 2013-11-30 10:43 PM

با سلام.

اقا كسي جواب سوال منو نميده ؟

با تشكر.

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - sees - 2013-11-30 10:45 PM

سلام دوست عزیز اگه بچه ها وخود من از دقت 350 بد که نه یه کم ناراضی هستیم به خاطر این هست ما توقع دقت دیانا 54 رو از 350 داریم . دیانا 350 تفنگ شکاره نه گروپ گیری .فقط اگه خواستی بگیری کالیبر 5.5 بگیر پشیمون نمیشی .یا علیKhansariha (214)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - KRALMAGNUM - 2013-11-30 10:52 PM

ممنون دوستان. ماشه تی 05 با تی 06 فرق میکنن با هم از نظر قدرت؟

چه دوربینی رویه 350 جواب میده؟
من الان با این اشفته بازاری که شده نمیخوام تفنگ بخرم معلومم نیست کی اقدام کنم. فقظ صرفا جهت اظلاع بیشتر پرسیدم که خدای ناکرده فردا از خریدم پشیمون نشمKhansariha (8).

یا علی

RE: مشورت و كمك مهم در مورد قنداق ! - mik - 2013-11-30 10:54 PM

(2013-11-30 09:37 PM)Kalashnikov نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت همه دوستان گرامي.

آقا ديروز كه از شكار آمدم ديدم روي قسمت كنده كاري قنداق 350 يك شکاف خيلي ريز برداشته كه منم با چسب 1 2 3 نامرئي كمي روي آن ماليدم تا شکاف بزرگتر نشه كه بعد از خشك شدم ديدم رد آن پاك نميشه !

الان بايد چكار كنم ؟

مشكلي پيش نمياد ؟

با تشكر.
با سلام
مشکل خاصی که الان نداره ولی اگر کلا قسمت قنداق را با نوار دو چرخه محکم ببندید دیگه مشکل خاصی برای قنداق پیش نمی یاد اگر هم خواستید می توانید چسب را دو باره پاک کنید ولی اگر با نوار دو چرخه قشنگ محکم قنداق را ببندید نه خش می افتد نه خراب می شود حالا اگر خیلی برایتان مهم است ببید پیش یک قنداق سازی یا نجاری نشان دهید تا راهنمایی تان کندKhansariha (8)
(2013-11-30 10:52 PM)KRALMAGNUM نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من الان با این اشفته بازاری که شده نمیخوام تفنگ بخرم معلومم نیست کی اقدام کنم. فقظ صرفا جهت اظلاع بیشتر پرسیدم که خدای ناکرده فردا از خریدم پشیمون نشمKhansariha (8).

یا علی
با سلام
ماشه t06 و t05 از نظر قدرت تفاوت محسوسی ندارند ولی از نظر من تی 06 بهتر است و بهترین دوربین ها هم برای مگنوم 350 لیپرز و سنتر پوینت هستند که هر دو به خوبی روی 350 جواب می دهند ولی من خودم 3-9 *32 سنتر دارم که هم زومش برای من کافیه و هم وزنش مناسبه شما هم اگر قصدت شکار باشه مطمئنا پشیمان نمی شوی .

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - DAGGER - 2013-11-30 11:08 PM

(2013-11-30 10:52 PM)KRALMAGNUM نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یا علی
دوست عزيزKhansariha (8)

ماشه T05 با T06 هيچ تفاوتي از نظر قدرت نداره
مطمئنآ اگر ميبود در كاتالوگهاي شركت معتبري همچون ديانا اعلان ميشد و يه مبحث كوچيكي در مورد تفاوت جزيي در اندازه يكي از اجزائ فني در تاپيك تيونينگ مطرح شد ( به دليل نياز به اندازه دقيق اجزاي داخلي جهت تيونينگ ) و با دوستان به نقد و بررسي مسايل پرداختيم و بهتره از همين ابتدا نسبت به ايجاد اين شائبه پيشگيري بشه و هيچ تفاوت قدرت ثبت شده اي در اين دو مدل وجود نداره مزيد بر اينكه ماشه T06 بسيار نرمتر و دقيق تر عمل ميكنه

دوربين هم ماركهاي ارزون و متوسط روي اين تفنگ جواب نميده و بايد از متوسط به بالا رو در نظر داشته باشي ولي توصيه اكثر اساتيد دوربين هاي جمع و جور با زوم پايين هست مثل 40_9×3 يا 32_9×3

موفق باشيد

RE: مشورت و كمك مهم در مورد قنداق ! - Kalashnikov - 2013-11-30 11:15 PM

با سلام.

با چي پاك كنم ؟

با تشكر.

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - KRALMAGNUM - 2013-11-30 11:20 PM

میشه عکس از این نوع دوربین که رویه این اسلحه جواب میده بزارین ممنون میشم.اگر در تاپیک خودش بزارید بهتره ممنونKhansariha (8)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - alirayx - 2013-12-02 12:55 AM

سلام دوستان
سلام دوستان
یک سوال دارم
شماره ای که روی لول مگنوم 350 خورده باید با شماره تنه یکی باشه؟؟؟
----------
پا نوشت: جناب مدیر لطفا کنند تایید کنند تا ایمیل فعال سازی دوباره برای بنده ارسال بشود

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - Marksman - 2013-12-02 11:33 AM

(2013-12-02 12:55 AM)alirayx نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
سلام دوستان
یک سوال دارم
----------
پا نوشت: جناب مدیر لطفا کنند تایید کنند تا ایمیل فعال سازی دوباره برای بنده ارسال بشود

بله دوست عزیز باید یکی باشه مگر این که لوله سلاح تعویض شده باشه.اون شماره همون شماره سریال ساخت اسلحه هست.Khansariha (8)
(2013-11-30 11:15 PM)Kalashnikov نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام.

با چي پاك كنم ؟

با تشكر.

دوست محترم.ظاهرا این مشکل "پاک" کردن جنابعالی هنوز حل نشده.
اگه منظورتون اون لایه چسب روی قسمت کنده کاری قنداق هست با کمی استن و گوش پاک کن و ظرافت و حوصله قابل انجام هست.

با تشکر!!

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - alirayx - 2013-12-02 08:32 PM

(2013-12-02 12:55 AM)alirayx نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
سلام دوستان
یک سوال دارم
----------
ببخشید مگنوم 350 4.5 کالیبر4.5 من. لول حکاکی شده با بدنه متفاوت است اما اصله.آیا در دقت تیر اندازی تاثیر داره/ممنون میشم جواب جامع تر بدید که من بفهمم.