شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی دیانا 350-diana 350 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده دیانا Diana products (/forumdisplay.php?fid=7)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=70)
+---- موضوع: معرفی دیانا 350-diana 350 (/showthread.php?tid=27)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - AMIRKHAN - 2013-11-15 08:35 PM

سلام خدمت دوستان
از دوستانی که مگنوم 350 کالیبر 22 رو دارند سوالی دارم خواهشمند است تجربه تیراندازی با ساچمه بارکودا و یا سیلور پوینت و جی اس بی واینکه اگر لگد مهار گردد تا چه فاصله ای با دوربین و ساچه خوب میشه روشون حساب کرد و تا چه فاصله براحتی به عنوان مثال کبوتر رو فریز میکنه و سوال دیگه اینکه 350 موجود در بازار ایا ورژن مختلف دارند چون من جایی مطلب دیدم که به عنوان مثال زاج کاری و نوع پرداخت بدنه و لوله و کپ با هم فرق دارند . ممنون

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - hamidhakami - 2013-11-15 10:45 PM

آقا امیر سلام. خدمت شما عرض کنم بنده قبلا 350 داشتم و با ساچمه باراکودا 21 و جی اس بی 18 هم تیراندازی کردم. باراکودا بخاطر گرین بالا افت محسوسی داره. ولی جی اس بی فوق العاده مثبت جواب داد. بطوری که با مهار تفنگ تو فاصله 70 متری و سر بالایی کوه و استفاده از میلدات دوربین کبک رو براحتی شکار کردم. با توجه به لگد قوی که 350 داره به نظرم تنها چیزی که میتونه تو مهار اون بهت کمک کنه تمرین زیاد است. تازه اونم به صورت سر دست. با این کار مداوم دیگه سنگینی تفنگ برات معنی نداره و خیلی راحت میتونی ازش استفاده کنی. این رو هم یادآوری کنم که ساچمه کراسمن نیز با این تفنگ سازگاری داره و خوب جواب میده.در مورد فریز کردن کبوتر هم بستگی به مهارتت داره که کجای پرنده بزنی ولی راحت تا 50 متر روش حساب کن. در مورد تفاوت تفنگ هم فقط به سال ساخت اون بر میگرده . بدین صورت که تفنگی که مثلا سال 2011 ساخته شده تفاوتش با تفنگ سال 2013 فقط تو رنگ چوب و دستگاه نشانه روی است.

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - ALASKA - 2013-11-16 11:26 PM

دوستان سلام...
بنده یه مدتی 350 مگنوم داشتم هم با مگسک و هم با انواع دستگاه نشانه روی به روشهای مختلف تیراندازی (با انواع ساپورت) امتحان اش کردم...
بخاطر لگد اش خیلی خطا میزنه مخصوصا تو فواصل بیش از 30 مترKhansariha (21)
کلا که خریدن 350 مگنوم تجربه بدی بود برای من....

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - key - 2013-11-17 09:43 PM

دوستان , من به 2 پارامتر احتیاج دارم اول کورس پیستون 350 و دوم قطر واشر سر پیستون . اگه کسی از دوستان این مقادیر رو داره اعلام بکنه ممنون میشم

ارادتمند Khansariha (8)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - sees - 2013-11-18 01:11 AM

من هم تجربه خوبی از 350 مگنوم نداشتم .قدرت حرف نداشت ولی دقت ....... Khansariha (172)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - mkd - 2013-11-29 10:25 PM

با سلام خدمت همه دوستان عزیز
کسی تا حالا برای مگنوم 350 بند نصب کرده ؟
اگر کسی این کار را کرده میشه لطف کنه و عکس بذاره؟
این تفنگ خیلی سنگینه و برای جابجایی در فواصل بخصوص کوه خیلی اذیت میکنه کسی راهکاری دراین مورد نداره؟
با تشکر

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - صادق قرنجیکی - 2013-11-29 11:12 PM

(2013-11-29 10:25 PM)mkd نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت همه دوستان عزیز
کسی تا حالا برای مگنوم 350 بند نصب کرده ؟
اگر کسی این کار را کرده میشه لطف کنه و عکس بذاره؟
این تفنگ خیلی سنگینه و برای جابجایی در فواصل بخصوص کوه خیلی اذیت میکنه کسی راهکاری دراین مورد نداره؟
با تشکر
دوست عزیز دوستان برای نصب بند روی فنری هایی که قنداق آنها به صورت پیش فرض جای نصب بند نداره راه حل هایی در این دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ارایه کرده اند که می تونی ازشون استفاده کنی .

نقل قول :ین تفنگ خیلی سنگینه و برای جابجایی در فواصل بخصوص کوه خیلی اذیت میکنه کسی راهکاری دراین مورد نداره؟
بله با نصب دوربین متوسط وزنش از 4 کیلو بیشتر هست و در پیاده روی های شکار در کوه و دشت افزایش حتی کمی وزن هم موجب خستگی بیشتر میشه ، راحت ترین راه نصب بند و حمل روی دوش هست که در فنری های معمول و حتی بیشتر پی سی پی هایی که در بازار موجوده جای بند روی قنداق از قبل تعبیه نمیشه (در مدل های جدید هاتسان ای تی 44 جای بند تعبیه شده وجود داره که حسن خوبی هست ) ، تنها می تونید قنداق اختصاصی با تعبیه جای بند درست کنید و یا با تغییراتی در قنداق اصلی جای بند ایجاد کنید.
Khansariha (8)Khansariha (8)

مشورت و كمك مهم در مورد قنداق ! - Kalashnikov - 2013-11-30 09:37 PM

با سلام خدمت همه دوستان گرامي.

آقا ديروز كه از شكار آمدم ديدم روي قسمت كنده كاري قنداق 350 يك شکاف خيلي ريز برداشته كه منم با چسب 1 2 3 نامرئي كمي روي آن ماليدم تا شکاف بزرگتر نشه كه بعد از خشك شدم ديدم رد آن پاك نميشه !

[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]

الان بايد چكار كنم ؟

مشكلي پيش نمياد ؟

با تشكر.

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - KRALMAGNUM - 2013-11-30 10:07 PM

سلام دوستانKhansariha (8).
من 2باره میخوام 350 مگنوم بخرم با نظراتی که دوستان میدن در مورد دقتش 2 باره منصرف میشم از خریدش. لظفا کسای که این اسلحه رو دارن چجور تفنگیه؟ دقتش خیلی بده که هی ازش بد میگید؟

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - hamidhakami - 2013-11-30 10:41 PM

با سلام دوست عزیز راستش بنده قبلا 350 داشتم و باور کن با هر تیر یک شکار پرنده داشتم. حالا نمیدونم چرا یه سری از دوستان میگن دقت خوبی نداره. اگر بتونی تفنگ رو خوب مهار کنی دقت مناسبی بدست میاری.