شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی دیانا 350-diana 350 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده دیانا Diana products (/forumdisplay.php?fid=7)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=70)
+---- موضوع: معرفی دیانا 350-diana 350 (/showthread.php?tid=27)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - فرهود - 2013-09-21 09:30 PM

یه ساچمه ایی که زیاد گرون نباشه و بتونه مشکل من رو تو این فاصله حل کنه چی هست؟ تی اس22 برای کالیبر چهار و نیم هم جواب میده؟

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - mik - 2013-09-21 10:06 PM

با سلامKhansariha (48)
تی اس 10 مخصوص کالیبر 4.5 است و تی اس 22 برای کالیبر 5.5 و باتوجه به سنگین بودن تی اس 10 به نظر میاد روی کالیبر 4.5 هم خوب جواب بده ولی من به توصیه دوستان تی اس 22 گرفتم و خیلی هم ازش راضی هستم نسبت به قیمتش شما هم تی اس 10 بگیر فکر نکنم بیشتر از 14 هزار تومن باشه یکح تست کن ببین چجوریهKhansariha (256)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - فرهود - 2013-09-24 08:31 PM

دوستان من هنوز نتیجه نگرفتم

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - daneshyar - 2013-09-24 08:39 PM

(2013-09-24 08:31 PM)فرهود نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان من هنوز نتیجه نگرفتم
اگر منظورتون ساچمه مناسب هست همون ts 22 خوبه الماس هم بد نیست یه تست بکن.
اگرم منظورت به هدف نخوردن هست حرفی که خودت زدی میتونه یکی از دلایل باشه یعنی چون شلیکت زاویه دار هست توی دقت تاثیر میزاره اونم به خاطر نیروی گرانش هست ولی خوب خیلی نیست.
حالا که همه راهی رو تست کردی و بازم نتیجه نگرفتی تقنگ رو به یه گیره ببند و چند تا شلیک زاویه دار بکن ببین انحراف ساچمه زیاده یا نه.

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - فرهود - 2013-09-24 09:52 PM

ممنون دانشیار عزیز فردا امتحان میکنم ویه موضوعی هست اگه تفنگ رو به گیره ببندم اون موقع لگد تفنگ تخلیه نمیشه و برا تفنگ ضرر داره .

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - hamidhakami - 2013-09-24 10:40 PM

با سلام. دوست عزیز فرهود جان بستن تفنگ بادی روی گیره ضرری برای تفنگ نداره ولی روی دقت تاثیر گذار هست. اگر برات امکان داره و محیط تیراندازی مناسبی داری از یک صندلی چهارپایه استفاده کن و روی آن یه پارچه یا پتو بنداز تا لرزش دستت کمتر بشه.

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - daneshyar - 2013-09-25 12:24 AM

(2013-09-24 09:52 PM)فرهود نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون دانشیار عزیز فردا امتحان میکنم ویه موضوعی هست اگه تفنگ رو به گیره ببندم اون موقع لگد تفنگ تخلیه نمیشه و برا تفنگ ضرر داره .
ضرر داشتنش داره ولی در حد چندتا تیر دیگه تفنگ رو نابود نمیکنه.
هومن طور که دوست عزیز hamidhakami فرمودن میتونی از ساپورت استفاده کنی.
من به این دلیل گفتم از گیره استفاده کن چون خودم یه همچین ساپورتی دارم.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(حالا دیگه زورمون نرسید بهترش رو جور کنیم.)
توی دقت برای من اصلا جالب نشد مجبور بودم تفنگ رو میلیمتری تکون بدم آخر سر با لگد تفنگ همه چی بهم میخورد و تیر ها به شدت با تفاوت به هم میخوردن.
البته مشکل من این بود که پایه خوب ساخته نشده بود وگرنه این مشکلات رو نداشت.
شما اگه به گیره ببندی خیالت از انحراف تفنگ راحته.

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - TAKTAZ - 2013-09-25 09:02 AM

دوستان عزیز به نظرم اگه میخواین با کمترین هزینه بهترین ساپورت رو تهیه کنید به داداش اشکان یه پی ام بدید

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - arash1324 - 2013-09-25 09:36 AM

(2013-09-25 12:24 AM)daneshyar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-09-24 09:52 PM)فرهود نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ضرر داشتنش داره ولی در حد چندتا تیر دیگه تفنگ رو نابود نمیکنه.
هومن طور که دوست عزیز hamidhakami فرمودن میتونی از ساپورت استفاده کنی.
من به این دلیل گفتم از گیره استفاده کن چون خودم یه همچین ساپورتی دارم.

(حالا دیگه زورمون نرسید بهترش رو جور کنیم.)
توی دقت برای من اصلا جالب نشد مجبور بودم تفنگ رو میلیمتری تکون بدم آخر سر با لگد تفنگ همه چی بهم میخورد و تیر ها به شدت با تفاوت به هم میخوردن.
البته مشکل من این بود که پایه خوب ساخته نشده بود وگرنه این مشکلات رو نداشت.
شما اگه به گیره ببندی خیالت از انحراف تفنگ راحته.
سلام بر دوستان عزيز Khansariha (8)
من توصيه نمي كنم كه تفنگ رو به گيره ببنديد بهتر هست مطابق شكل بالا يه ساپورت درست كنيد و دو عدد نوار پارچه مثل كمربندهاي ايمني ماشين يكي رو روي قنداق و ديگري رو نزديك كپ به ساپورت فيكس كنيد و تفنگ رو بوسيله اونها مهار كنيد تا لگد و شوك بوجود آمده از شليك به ساپورت منتقل بشه و دقت هم بيشتر ميشه . چون زماني كه تفنگ به گيره فيكس بشه لگد و شوك در خود تفنگ و قنداق جمع ميشه و احتمال ترك خوردن قنداق و آسيب رسيدن به قسمت هاي پيستون و سيلندر مي باشد .

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - DAGGER - 2013-09-30 02:31 AM

جدول سرعت و انرژي ساچمه DIANA 350 در مسافتهاي مختلف
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.