شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی دیانا 350-diana 350 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده دیانا Diana products (/forumdisplay.php?fid=7)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=70)
+---- موضوع: معرفی دیانا 350-diana 350 (/showthread.php?tid=27)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - daneshyar - 2013-09-06 11:15 PM

(2013-09-06 11:07 PM)mik نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با عرض تشکر از پاسخ شما
این کار برای پیستون ضرر ندارد و باعث اصطحلاک آن نمیشود؟
اگه ساچمه خیلی سنگین باشه چرا ولی توی 350 نمیدونم که چه وزنی بیشتر از اون براش مضره.

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - فرهود - 2013-09-21 07:41 PM

با سلام خدمت همه اساتید و دوستان بنده یک 350 کالیبر چهار و نیم دارم چند وقتی هست که واشر و فنر رو بخاطر افت سرعت تیر عوض کردم و تقریبا سه بسته ساچمه پرو مگنوم بعد از تعویض فنر استفاده کردم این یعنی فنر کاملا به آرامش رسیده و همه اصول رو در تیر اندازی رعایت میکنم و پیچها هم کاملا سفت هستند اما باز هم توی فاصله 30 یا 40 متر به بالا به هدف نمیزنه نمیخوام ساچمه زیاد گرون استفاده کنم میخوام کفتر باغی رو تو این فاصله شکار کنم دوربین بسیار خوب هم دارم(لیپرز3-9-40) اما موفق نمیشم لطفا هر کسی میتونه به من کمک کنه و تجربشو در اختیار من بزاره پیشاپیش از همه دوستان و اساتید ممنونم.

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - mik - 2013-09-21 07:57 PM

با سلام
شما ابتدا ببین واقعا دوربین شما صفر هست یانه ودر فاصله های زیاد با ساپورت مناسب تست کن ببین چی میشه احتمالا دوربین شما صفر نیست ولی شاید مشکل از چیز دیگری باشد به هر حال اساتید بهتر می توانند کمک کنند

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - hosseinebadian - 2013-09-21 07:59 PM

(2013-09-21 07:41 PM)فرهود نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت همه اساتید و دوستان بنده یک 350 کالیبر چهار و نیم دارم چند وقتی هست که واشر و فنر رو بخاطر افت سرعت تیر عوض کردم و تقریبا سه بسته ساچمه پرو مگنوم بعد از تعویض فنر استفاده کردم این یعنی فنر کاملا به آرامش رسیده و همه اصول رو در تیر اندازی رعایت میکنم و پیچها هم کاملا سفت هستند اما باز هم توی فاصله 30 یا 40 متر به بالا به هدف نمیزنه نمیخوام ساچمه زیاد گرون استفاده کنم میخوام کفتر باغی رو تو این فاصله شکار کنم دوربین بسیار خوب هم دارم(لیپرز3-9-40) اما موفق نمیشم لطفا هر کسی میتونه به من کمک کنه و تجربشو در اختیار من بزاره پیشاپیش از همه دوستان و اساتید ممنونم.

فرنود جان من تو فاصله 30 متر با ساچمه
match
تونستم يه گروژ انداز كف دست بگيرم البته پايه مناسب نداشتم يخورد خط به خاطر اون مال شما با چه ساچمه گروپ گرفتي؟

البته مال من 5.5 مال شما بايد دقيق تر باشه چون 4.5 هستش

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - KRALMAGNUM - 2013-09-21 08:16 PM

دوست عزیز ساچمه چی استفاده میکنی؟
فنر چی انداختی ؟
واشر پیستونش سالمه؟
واشر دور لول چی اونم سالمه؟

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - mik - 2013-09-21 08:23 PM

با سلام
دوستان حالا بحث واشر دور لول شدمن هم یک سوال داشتم از کجا می توان فهمید که سالم است چون به علت ساچمه گذاری احساس میکنم قسمت سمت چپ ان یک کم داخل رفته و فکر کنم هوا میده اگر دوستان راهنمایی کنند متشکر می شومKhansariha (8)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - KRALMAGNUM - 2013-09-21 08:33 PM

(2013-09-21 08:23 PM)mik نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
دوستان حالا بحث واشر دور لول شدمن هم یک سوال داشتم از کجا می توان فهمید که سالم است چون به علت ساچمه گذاری احساس میکنم قسمت سمت چپ ان یک کم داخل رفته و فکر کنم هوا میده اگر دوستان راهنمایی کنند متشکر می شومKhansariha (8)

دوست عزیز لول تفنگ بسته بزار فوت کن داخل لول اگه هوا فشرده شد که سالمه اگه هرچی فوت کردی احساس نشتی کردی که خرابه باید عوض شهKhansariha (8)Khansariha (8)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - sabergholamian - 2013-09-21 08:56 PM

(2013-09-21 07:41 PM)فرهود نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام اقا فرهود عزیز...والا من با 52 و460 که هردوشون 4.5 بودن پرومگنوم انداختم که افتضاح بود 30 متر که خوبه داداش تو 10 متر قدر بشقاب میزد...اما الان 460 با گامو راکت خوب میزنه و با پرومچ که دیگه بهتره بگم عالی میزنه واقعا مچ شده باهاش 4.5 پرومچ رو امتحان کن سرتر از این پرومگنوم هاستKhansariha (8)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - فرهود - 2013-09-21 09:19 PM

(2013-09-21 07:59 PM)hosseinebadian نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فرنود جان من تو فاصله 30 متر با ساچمه
match
تونستم يه گروژ انداز كف دست بگيرم البته پايه مناسب نداشتم يخورد خط به خاطر اون مال شما با چه ساچمه گروپ گرفتي؟

البته مال من 5.5 مال شما بايد دقيق تر باشه چون 4.5 هستش

با تشکر از محبت همه دوستان فنر اصل خودش رو انداختم روش واشر هم کاملا نو و سالم هست واشر لوله رو هم تست کردم اونم سالم هست دوربین رو توی 35 متر صفر کردم که به اندازه 2 یا 3 سانت گروپ گرفتم با همین پرومگنوم البته بصورت مستقیم. دوستان شاید ایراد از اینجا باشه که چون شکار من زاویه دار هست به هدف نمیخوره چون کفتر روی تیر برق میشنه نظر شما چیه؟

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - mik - 2013-09-21 09:28 PM

با سلام
برای مگنوم 350 تا رنج 20 هزار تومان به نظر من بهترین گزینه تی اس 22 است که تا فاصله 60 متری دقتش حرف نداره و فکر کنم تی اس 10 هم خوب جواب بده و ممنون از پاسخ دوستان خدا را شکر واشرش هوا نداد